Jump to content
dubster

kalaõli, kalamaksaõli, omega -3

Recommended Posts

Tere!

Uuriksin Oomega 3 rasvhapete kohta, nad pidi kiirendama rasvade põletus programmi, seegi ma usun, et mulle sobiks, kuna jõuludega sai omale nö. õllekõht ette söödud/joodud, oleks vaja titumisegagi natukene kaasa aidata, et siis peaksid need kapslid aitama, või mis?

Keegi oskab ehk lehtiseletada mu mõtet ja kaasa aidata.

Ettetänades

Lacoste

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Omega3 on asendamatud rasvhapped, mida peaks saama kogu aeg piisavalt. Neil on tõesti ka rasvapõletust soodustav efekt, aga tähtsam on ikkagi, milline su menüü üldiselt välja näeb. Pole ühtegi imepilli, mis rasva imeväel kaduma paneks ja korralikku toitumist asendaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
palju ja kuna soovitate teie syya omega3'e..

sellepärast selline küsimus et nimelt niiöelda sprosonri poolt on mul omega3'd tasuta ja piiramatus koguses

ehk oskate nõu anda ;)??

Ma kleebin sulle ühe variandi:

Lesson 4: How to know if you are taking too much omega-3 fats

Omega-3 deficiencies have been tied to the following problems:

Mental sharpness on awakening

Depression/well-being

Weight gain

Brittle fingernails

Allergies

Arthritis

Quality of sleep

Memory problems

Dry hair

Dry skin

Concentration

Fatigue

If you start krill oil and notice that one or more of the above symptoms improve that is a very good sign.

If after a time on the krill oil your symptoms return for no apparent reason, that is a good clue that you are taking too much krill oil and should stop for a short while to help your body eliminate the oil and then resume at a lower dose.

Unlike vitamins and minerals whose intake is usually relatively constant, the amounts of essential fatty intake is quite variable so following the above will help fine-tune your dose so you can fully benefit from the truly miraculous health benefits that krill oil provides.

If you chose to use fish oil or cod liver oil as your source of omega-3 fats, then the normal dose of fish oil is one 1,000 mg capsule with 300 mg of EPA/DHA for every ten pounds of body weight.

One teaspoon of liquid cod liver oil is equal to about 3 ½ capsules, and there are three teaspoons in one tablespoon, so one tablespoon would equal about 10 capsules.

This dose can be reduced if you are healthy and if you are in a summer climate with warmth and sun exposure.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu mina olen lugenud siis neid omega3 kapsleid võid võtta päev vägagi palju. Vist kuni 9000mg jagu isegi vist...

Peaks aitama alandada ka vererõhku ning vähendada põletikureakstsioone. Aitama rasvapõletuses jne.

Näiteks iga hommik 3 kapslit, lõuna ajal ning õhtul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on veel suurem kogus:

1,000 mg capsule with 300 mg of EPA/DHA for every ten pounds of body weight

st 2,2 naela on 1 kg, siit edasi... , kui ma olen 134 naela raske, st 13 korda 1000 mg kapslit päevas.

Võibolla peaks tarvitama hakkama. Kui mulle satub kätte näiteks krilli õli, siis ma prooviks.

Hetkel ma söön tooreid vutimune ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on veel suurem kogus:

1,000 mg capsule with 300 mg of EPA/DHA for every ten pounds of body weight

st 2,2 naela on 1 kg, siit edasi... , kui ma olen 134 naela raske, st 13 korda 1000 mg kapslit päevas.

Võibolla peaks tarvitama hakkama. Kui mulle satub kätte näiteks krill õli, siis ma prooviks.

Hetkel ma söön tooreid vutimune ;)

High doses of omega-3 fatty acids may increase the risk of bleeding.

Vutimunades ei ole letsitiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
High doses of omega-3 fatty acids may increase the risk of bleeding.

Vutimunades ei ole letsitiini.

Tavainimesel on probleemiks pigem vastupidine vajadus, vedeldajad, vedeldajad ja veel kord vedeldajad.... ja nende mõju võrreldes omega 3 ga on vägagi erinev.

Ega ma vabapidamise kana munadest loobunud ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma iga hommik võtan ühe lonksu pudelist.

Seda ma mõtsin, et millisel tudengil hommikuses loengus lõhnad juures on...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Seda ma mõtsin, et millisel tudengil hommikuses loengus lõhnad juures on...

Kellel õlle,

kellele kalaõli-ja valgupuuksu ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No, vastasin sellega teemaalgataja küsimusele - palju ja kunas? Lonks ja hommikul.

Ok, ;) proovin ka..

Kui kalaõli parajasti on, siis vahest isegi 3x päevas lonks

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma täpset sisaldust ei leidnud aga et vutimunadest letsitiini eraldatakse siis peab seal seda olema majanduslikult tasuvates kogustes.

nu nägid siis. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×