Jump to content
Annika Pärtel

Mis on Sinu jaoks oluline jõusaaliriiete puhul?

Sinu trenniriided  

150 liiget on hääletanud

  1. 1. Mis on Sinu jaoks oluline jõusaaliriiete puhul?

    • hästiistuv lõige
      81
    • värv (kui valid selle, täpsusta, millist värvi eelistad)
      12
    • materjal
      52
    • ainulaadsus (teistel samasugust ei ole)
      6
    • mul ükskõik, mis mul trennis seljas on
      42


Recommended Posts

Valisin "lõike". Mitte et muretseksin, kas särk on ikka piisavalt liibuv, et musklid hästi välja tuua. Piisas kogemusest, kui ükskord crosstrainerilt lõhkise särgiga maha sadasin kui varrukat pidi hoova külge kinni jäin. Sain aru, et lotendavad riided on saalis out.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lõige on tähtis, seepärast, et ntx kui uusi riideid ostma lähen ja selga proovin, siis mõni mudel muudab figuuri nii koledaks, teine aga väga kenaks:)

Ja muidugi materjal, mis peab hingama ja niiskust kehalt eemale juhtima. Kõik Adidase ja Nike riided ongi valdavalt vist sellest materjalist, nii et olen rahul.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Niiet, Aktivist, kribinal-krabinal oma tehtud riietele vastavaid märke peale tikkima :)

Mina ei saa üldse aru. Mõni mees teeb trenni pikas dressis teine maikaga.

Ise eelistan õhulisi neutraalsetes värvitoonides riideid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina panin:

1. materjal - hingama peab ja mõnus peab naha vastas olema

2. lõige - hästi peab seljas istuma ja mulle sobima, ning paras olema. ei armasta liiga paljastavaid riideid, samas päris üleni dressidega ka saalis ei käi

3. värv - minujaoks samuti millegipärast päris oluline. eelistan musta, vahel juures nt midagi valget, aga piirdun alati 2 värviga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Materjal: on oluline kuna peab seljas mõnus olema.

Lõige: mitte et trenn mingi näitamise koht oleks aga silmale peaks ka ikka kena olema vaadata :)

Värvidest eelistan pükse enamasti musti ja peale topiks eelistan midagi värvilisemat ja neid on küll igast värve: must, sinine, roosa, punane... midaiganes :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei kannata riideid mis staatilist elektrit annavad. Pean tähtsaks ka seda kuidas, eriti särk, seljas istub. Jalatsid peavad ka korralikud olema, plätudega jõukasse ei lähe- ikka korralikud tossud- eelistan Adidast.

Muudetud kasutaja windsurfer poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Paraja suurusega spordisärk nii, et ei piiraks liigutusi. Spordipüksid, õige suurusega. Jalas kindlasti spordjalanõu, miski madala tallaga ja mugav. Tennised näiteks. Ei, plätu ei ole spordijalanõu. Üleüldse ajavad KÕIK plätudega treenijad mind nii närvi, et seda postitust ainuüksi kirjutades pean ühe konjaki tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Paraja suurusega spordisärk nii, et ei piiraks liigutusi. Spordipüksid, õige suurusega. Jalas kindlasti spordjalanõu, miski madala tallaga ja mugav. Tennised näiteks. Ei, plätu ei ole spordijalanõu. Üleüldse ajavad KÕIK plätudega treenijad mind nii närvi, et seda postitust ainuüksi kirjutades pean ühe konjaki tegema.

minu meelest normaalsesse jõusaali ei tohiks plätudega üldse sisse lastagi ja nii mõnelgi klubil on see siseeeskirjas kirjas aga ju siis ei osata lugeda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks üldiselt puuvill on teretulnud,kileriietega oleks jube. :)

Värv võiks ikka olla mingi tumedamat sorti.

Ja et seljas istumine on ka tähtis. :)

Muudetud kasutaja T6nu69 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olulised on nii v2rv, l6ige kui ka originaalsus. Ma olen vist siin yks suurima kiiksuga riietuja. Mida paremini ennast tunnen, seda "veidramalt" k2in riides.

V2rv...kui tahan r6hutada siluetti siis must, tahan energiat juurde siis punane, kui materjalil on mingi huvitav tekstuur siis eelistan heledaid toone.

Yldiselt armastan infantiilset joont... Minu unistus oli mingil ajal...teate lastele tehti huvitavaid traksidega m2ngupykse? H22sti suurte ja v2rviliste n88pidega, k6hu peal voldikesed...v6ibolla ka mingid plikalikud volangid, sitsid satsid :)

Vot nii, lapsukesed! :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hästiistuv lõige on minu jaoks riiete puhul tähtsaim. Kui särk hakkab liialt segama, siis viskan seljast ja treenin edasi. Pükse pole veel jalast visanud :)

Muudetud kasutaja rinaldo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Praktilisus on üks ja ainus kriteerium trenniriietuse puhul.punkt.

Minu tavaline trenni riietus on tossud(tavalised, hästi jalas istuvad jooskutossud), lühikesedpüksid ja tavaline T-shirt või maika taoline särk ehk riietus peab olema praktiline(nagu BULDOOSER ütles) ja see on minu jaoks praktiline riietus :) ja kindlasti peab olema higi imav, sest seda voolab mul ojadena :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

minu arust põhiline on mugavus et hea treenida oleks !!!

ega ma mingil moe show pole et ma tulen näitama et vaata mis mul täna seljas on !!

nii-kui-nii see kedagi ei huvita kõik mõtlevad trennile mitte teiste riietele

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×