Jump to content
jurif

Kudas soovitada naisele??

Recommended Posts

Siin teemas lihtsalt tundus, et keegi õnnetu naisterahvas on sama ahistavas suhtes kui mina kunagi olin.

Ma peene vihjena võin öelda, et kahest soost kaldub üks tunduvalt teravama keelega olema kui teine, aga mitte see kumba sina vist arvad :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole tegu nartsissismiga, vaid madala enesehinnanguga välimuse osas, tunnistan ausalt. Minuga juhtus selline asi teismekana ja ma tõesti mõtlesin, et täiskasvanud inimesed ei tee üksteisega nii. Mõtle ise, kui oled 17-aastane BMI-ga 21 ja kuuled päevast päeva, et oled "paksuke"? Ja et ära söö nii palju? Sealt ma õppisingi, et selline inimene, kes on võimeline sulle nii ütlema, ei armasta sind. Ja tulebki selge käik võtta ja selline inimene kohe ukse taha saata. Sest ega see ei muutu ka siis, kui alla võtad. Ikka oled paksuke. Pole mõtet lihtsalt ennast piinata ja üritada sellise inimesega suhet siluda. Eks mulle öeldi ka igasugu muid asju, et ma olen lollike ja mida kõike veel, aga kuna oma muudes omadustes peale välimuse (mis on enamiku naiste kompleksiobjektiks) olen suht kindel, siis jäi ainult see välimuse asi. Ja jääb eluks ajaks. Ja ma o l e k s pidanud ta esimese sellise ütlemise peale kohe maha jätma. Aga nohh, oleks on tore poiss ikka. Seda mahajätmise asja on kergem mõelda kui teha, aga tegelikult on ikkagi nii, et see tasub ära. Ei tohi kannatada enda halvustamist ja mahategemist, eriti kui teadlikult rünnatakse just nõrku kohti.

Siin teemas lihtsalt tundus, et keegi õnnetu naisterahvas on sama ahistavas suhtes kui mina kunagi olin.

Ma ei tea, kas ma üldse saan kunagi lahti nendest toitumishäiretest, mis sellest eelmisest suhtest kaasa sain, kuigi aastaid on möödas juba. Mii et p a l u n ärge tehke kellelegi nii. Kunagi ei või teada, kui palju tegelikult haiget võib teha sellise ütlemisega.

Mina olen ysna 6rnake...omaarust... ja eks ka seet6ttu aastate pikku oma keelt teritanud :) ja "paksu nahka" kasvatanud, sest kellele veel nii halvasti 8eldakse kui mitte v6istlevale kulturistile :blink: Te teate seda kindlasti ka ise...

Hmm... Omadest kogemustest tean, et yks kord kasvad sellest v2lja ja "saad jalad alla" .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naist saab mõjutada ikka kõige paremini kavalusega, ntx osta talle midagi väga-väga ilusat, aga number väiksemat kui ta praegu kannab (kleit või teksad vms), usu, see mõjub. Ja kui sa talle ostad veel näiteks mingid eriti lahedad trenniriided, siis vaevalt ta jätab kasutamata võimalust neid mõnes saalis demonstreerida :) No ja kui ta on juba saali meelitatud, siis edasine on juba kergem. Kui tuleb sünnipäev või jõulud, siis võid paluda sõpradel-sugulastel talle mõne klubi kuukaart kinkida näiteks.

Toidu koha pealt - too koju lahjemaid toiduaineid (kana, kala), puu- ja juurvilju. Ja shokolaad kui seda üldse süüa, võiks olla võimalikult tume ja kvaliteetne, mina teen tahvli tükkideks ja tükid pistan sügavkülma. Sealt siis väga suure vajaduse korral luban omale, külm tükk sulab kauem suus ja maitseb eriti hea.

Ja muidugi ära unusta premeerida! Millega iganes! Ikka piits ja präänik käsikäes.

Tuli meelde, et üks mu tuttav tugevalt ülekaaluline ~50 aastane proua võttis alla 30 kg, sest mees lubas iga kilo kaotuse puhul 1000 krooni preemiat. Õnneks oli tal ka mida alla võtta... ja õnneks oli ettevõtjast mehel ka mida iga nädal peale kaalumist välja käia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui mehe jaoks on olulisem füüsiline pool, ei ole vahet, kuidas naisele tema paksuks minemist serveerida - kui naisest on kopp ees, on ükskõik, kas naine haavub või mitte, sest selline suhe ei kesta enam kaua. Kui mees naist armastab, ei teki tal üldse sellist mõtet, et naine on liiga paks. Kui aga mehel selline mõte siiski mingil põhjusel tekib ja vaiki ei malda kuidagi olla, siis ütleb mees naisele murelikult, et naine on paksuks läinud. Kui naine vastu armastab, ei saa ta pahaseks (või noh saab natukene, aga ei jäta sellepärast meest kohe maha). Mõni naine võib seepeale hakata ennast piitsutama ja saabki kõhnaks. Mõni ei saa - loodus on selline. Kui aga naine leiab, et ta ei viitsi oma kehaga midagi teha, siis on see tema õigus ja head suhet mõjutada ei tohiks. Umbes 30-selt hakkab suur osa meestest natuke kiilanema. Kui naised nüüd ütleksid, et "Kallis aeg on hakata parukat kandma...", siis tunduks see mõneti privaatautonoomia rikkumisena. Sama on naiste ja nende kaaluga - see on iga inimese enese asi, kui palju ta peaks kaaluma.

Teemaalgatajal soovitaks järele mõelda, miks ta oma tüdruksõpra armastab (kas tema kena keha või naljade/tarkuse/hoolivuse pärast). Mul endal on nt täiesti suva, kuidas mu elukaaslane välja näeb, kui ta on puhas, terve ja rõõmus. Oma eelmiste poissõprade puhul oleks mind häirinud see, kui nad veits vormist väljas oleks olnud, ei oleks kandnud poppe riideid või kui neil oleks olnud kole auto vms. Ilmselt ei olnud nad mu jaoks need õiged, sest oma praegust kavatsen ma armastada ka siis, kui ta on kortsus kaheksakümnene, kes peab öösiti 10 korda potil käima. Eelmiste puhul oli nende välimus oluline, et tuttavad näeks, kui kena mees mul on, praegune võib minu poolest olla kole nagu öö, sest mul on ükskõik, mida teised meist arvavad, aga minu jaoks on ta minu teine pool ja parim sõber ja minu parim sõber võib oma kehaga teha ükskõik mida - minu jaoks on ta ikkagi kallis.

P.S. Selleks, et saada ülikoolist kraad, peab tegema 5 aasta jooksul eksameid. Eksamiteks õppimine annab uusi teadmisi ja treenib aju. Mõni treenib musklit, teine treenib aju. Üks on tugev, teine tark. Mõni üksik erand on ka ilma musklit treenimata looduslikult tugev ja trimmis, reeglina aga on treenimata inimene on lodev. Omapead suudavad edukalt treenida väga vähesed. Simple :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul endal on nt täiesti suva, kuidas mu elukaaslane välja näeb, kui ta on puhas, terve ja rõõmus.

Oot, aga kas siis pesemine ei ole igaühe enese asi? ja kui Sul mees haigeks juhtub jääma, siis on armastus otsas?

Mõni treenib musklit, teine treenib aju. Üks on tugev, teine tark.

Jaa, need kaks välistavad teineteist kohe kindlasti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Heh, punu sa oleks võinud sellega alustada, et see sul lapsepõlvetrauma. See seletab ju seda, miks käitud nagu nurkasurutu. Nii kui keegi ainult midagi ütleb, kohe ründad ja hammustad.

Sinu arust oleks väga imelik, kui kõik välja öeldaks mis südamel ? Tõid siin näite, et mis juhtuks kui koguaeg kõik välja öeldaks. Aga mis juhtub siis kui kõik elaks nagu sina tahaks, ei ütle midagi halvasti aga mõtlevad. See oleks siis umbes nii, et mees ütleb naisele "Oi kallis sa näed täna väga ilus välja!" aga mõtleks "Jälle see paks on 5 kg juurde võtnud". Samas kui ta oleks õigel ajal ilusti vihjanud, poleks naise kehaga midagi valesti.

Me saame aru, et sul oli kunagi probleem, aga ära siis oma komplekse nii ka välja ela.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest peavad paarisuhtes inimesed jagama samu standardeid füüsilisest vormist... Kui see nii pole, läheb asi kergesti vasakule...

Minu arvates on "enese käest ära laskmine" üks hullemaid asju, mida partnerile teha saab selles mõttes, et suhet ju alustati füüsiliselt teistsuguse inimesega ja kui teine on hooliv, siis ta ei tõstata seda suure probleemina, aga sisimas ikka kripeldab...

jagan seda sama vaadet. endal on olnud mitmeid "möödalaskmisi" selles vallas ning kogemus näitab, et inimest ümber teha (kui leebelt sa seda ka siis ei ürita) on ikka väga tulemusetu (kui too inimene seda just ise väga ei taha). minu arvates on kõvasti lihtsam, kui suhtes olevad inimesed jagavad teatud enda jaoks olulistes valdkondades sarnaseid vaateid.

ning kui kõrvale jätta punu blablabla-fafafa, siis on ka tema põhimõttelsielt sama maininud:

Mis mõtet on siis luua suhet inimesega, kelle harjumused, põhimõtted ja väärtushinnangud sulle ei meeldi- eesmärgiga hakata teda muutma selliseks, mis kõlbaks? Kui tegemist on mehega, kellega ma saan kõigest rääkida ja kellega on alati tore olla, siis ma lepin ka tema muude omadustega, isegi kui ma ise tema asemel nii ei teeks/oleks.

ainus asi siin on, et need "tõelised harjumused, põhimõtted ja väärtushinnagud" ei pruugi väga pikka aega välja tullagi sellisel kujul nagu need tegelikult on. ning kui tulevad, siis on kindlasti veel ka "peiteperiood" kus asju jätkuvalt enda jaoks ilustatakse ning loodetakse, et äkki asi siiski nii hull ei ole :lol:

Teemaalgatajale. Mõlemad pakutud lähenemised on head: öelda otse välja või näidata isiklikku eeskuju ning võtta tasapisi erinevate kehamassi kontrollivate tegurite mõjutamine enda kätte (N: ise toidu vamistamine).

Esimese variandi puhul - kui ütled korra otse välja ning asjad ikka ei parane, siis mitu korda on lootust veel asja otse öelda, et lõpuks asi nääklemiseks ei läheks ning kannaks ikka veel sama mõtet?

Teise variandi puhul - võid teha palju tööd, aga kui inimese enda peas asjad paigas pole, siis rämpsuvajaduse (ning kõik selle mis keha vormist väljas hoiab) saab kõrvalt ikka kuhjaga täidetud.

Lõppkokkuvõtteks: kui sa oma naist ei tunne, siis valiku tegemine nende vahel on täielik bingo :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oot, aga kas siis pesemine ei ole igaühe enese asi? ja kui Sul mees haigeks juhtub jääma, siis on armastus otsas?

Jaa, need kaks välistavad teineteist kohe kindlasti.

Pesemine ei ole jah iseenda asi vaata, sest kui mees käsi ei pese, saan ka mina, kes ma taga koos elan, soolenugilised. Või kui ta ennast nt kaenla alt ei pese, saan ma "haisumürgituse" või kui ta ennast mõnest muust kohast ei pese (khm), siis saan ma emakakaelapõletiku. Ergo - pesemine ei ole igaühe enda asi. Ja kui mu mees haigeks juhtub jääma siis olen ma kurb ja aitan teda (sest no sorri, aga iga inimene tahab ise alati terveks saada, samas kui iga paks ei pruugi nt laiskuse tõttu vms tahta peenikeseks saada ja tema sellist maailmavaadet/soove ma tema partnerina respekteeriksin).

Mis magistrikraadi puutub, siis keegi pole öelnud, et tarkus ja tugevus üksteist välistavad - mina ütlesin, et inimene, kellel on magistrikraad on tõenäoliselt tark, nii nagu inimene, kes käib jõuksis, on tõenäoliselt tugev. Eks igal mehel siin foorumis ole kindlasti varnast võtta näiteid, kuidas neil on magistrikraadiga lolle tuttavaid, minu empiiriline kogemus on elus aga näidanud, et lolle leidub kraadiõppurite seas millegipärast kõvasti vähem kui neil, kellel on ainult keskkooliharidus (samas tean ma muidugi ka mõnda väga tarka meesterahvast, kes pole ülikooli jõudnud - erand kinnitab lihtsalt reeglit ja kraad on pigem tarkuse mõõtmisel ühiskonnas aktsepteeritud normatiivne kriteerium) :lol:

Aa muide ma ei ole punu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei saaks küll olla inimesega kes oma keha/vormi eest ei hoolitse, samal ajal kui mina seda teen. Loomulikult ei sõltu armastus ainult välimusest aga välimus peab olema siiski selline, mis meeldiks (ja erutaks :lol: ). Sõber võib olla milline tahes. Armastus pole sõprus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teemaalgatajale:

kuna lahendus peitub ennekõike elustiili muutuses ja eeldades, et tegemist on inimesega, kellega sa oma elu jagad, siis on mõistlik hakata oma igapäevases ühisrutiinis ümberkorraldusi tegema. on ju lõputult füüsiliselt aktiivseid tegevusi, mida koos teha saaksite - talvel uisutama, suusatama, kelgutama, klubisse tantsima, suvel ujuma, rulluiskude või rattaga sõitma, võrkpalli mängima, matkama vms.

ei pea ju ütlema, et ae, sa oled paksuks läinud, mine trenni. lihtsalt hoolitse selle eest, et teie ühised õhtud ei mööduks teleka ees istudes, vaid kuskil aktiivselt aega veetes. Siis ei jää šokolaadi jaoks ka enam nii palju aega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heh, punu sa oleks võinud sellega alustada, et see sul lapsepõlvetrauma. See seletab ju seda, miks käitud nagu nurkasurutu. Nii kui keegi ainult midagi ütleb, kohe ründad ja hammustad.

Sinu arust oleks väga imelik, kui kõik välja öeldaks mis südamel ? Tõid siin näite, et mis juhtuks kui koguaeg kõik välja öeldaks. Aga mis juhtub siis kui kõik elaks nagu sina tahaks, ei ütle midagi halvasti aga mõtlevad. See oleks siis umbes nii, et mees ütleb naisele "Oi kallis sa näed täna väga ilus välja!" aga mõtleks "Jälle see paks on 5 kg juurde võtnud". Samas kui ta oleks õigel ajal ilusti vihjanud, poleks naise kehaga midagi valesti.

Me saame aru, et sul oli kunagi probleem, aga ära siis oma komplekse nii ka välja ela.

See on küll äge, kui on mees, kes oma peas oma naise kohta üldse mõtleb: Jälle see paks on 5kg juurde võtnud. Palju õnne su tulevasele naisele!

Minul oli ka mees, kes ise tegi koguaeg trenni. Mina, meie tutvumise hetkel, olin põhimõtteliselt anorektik ja kaalusin väga vähe. Ebatervislikult vähe. Siis tema aga suurest armastusest minu vastu ei lubanud mul kuskil käia, pidin kodus olema, kus mul polnud midagi teha kui koristada ja süüa. Kujutagem siis ette, võtsin tõesti 3 kg juurde! Mille peale mind paksuks sõimati ja staadionile jooksma saadeti. Väga tore "ausus" küll, eks ole!

Mõni mees lihtsalt on väheke imelikumat laadi, maailma kõige tähtsam asi on välimus ja selle kallal nokitakse lakkamatult. Ma vihastusin ka oma mehe peale kohutavalt, pärast sain selle eest aga peaaegu peksa... Lõpuks ikka jätsin maha ja olen üliõnnelik - sellist m***i, kes iga kilo peale kraaksuma pistab, pole ühelegi naisele vaja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See on küll äge, kui on mees, kes oma peas oma naise kohta üldse mõtleb: Jälle see paks on 5kg juurde võtnud. Palju õnne su tulevasele naisele!

Minul oli ka mees, kes ise tegi koguaeg trenni. Mina, meie tutvumise hetkel, olin põhimõtteliselt anorektik ja kaalusin väga vähe. Ebatervislikult vähe. Siis tema aga suurest armastusest minu vastu ei lubanud mul kuskil käia, pidin kodus olema, kus mul polnud midagi teha kui koristada ja süüa. Kujutagem siis ette, võtsin tõesti 3 kg juurde! Mille peale mind paksuks sõimati ja staadionile jooksma saadeti. Väga tore "ausus" küll, eks ole!

Mõni mees lihtsalt on väheke imelikumat laadi, maailma kõige tähtsam asi on välimus ja selle kallal nokitakse lakkamatult. Ma vihastusin ka oma mehe peale kohutavalt, pärast sain selle eest aga peaaegu peksa... Lõpuks ikka jätsin maha ja olen üliõnnelik - sellist m***i, kes iga kilo peale kraaksuma pistab, pole ühelegi naisele vaja.

Sinu puhul on tegu äärmusega. Hetkel pole juttu mingist kraaklemisest. Miks ei tohiks soovitada oma naisele trenni. Minu meelest peab küll naise keha olema atraktiivne ja ilus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üritage ikka koos miskit sportlikumat teha. Ja nt. osta kaal koju, siis saab kaaluda ja vb saab ise aru, et võiks veits liigutada ja toitumist reguleerida. Või siis pildista teda nt... Või vaadake koos pilte, kus ta oli veel saledam (kui oli alguses).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×