Jump to content
joumeesS

Ei lasta jõusaali

Recommended Posts

Kuna olen liiga noor, et jõusaali minna, piirang 16.. siis tahaks mingit kava vms, mida kodus teha.. Varsti võibolla ostan hantlid kah ning üritan nendega keha vormis hoida.. Sooviks siis ideid mida kodus teha..

Mis see on mingi 1 aprilli nali we :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Minu arust on see õige, et liiga noori ei lasta saali, kui seal treenerit ei ole. Liiga noored ei tohigi ilma treeneri juhendamiseta treenida. See võib halvasti lõppeda.

Kas sa mingit muud trenni ei taha siis teha?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ka selle poolt,et sind ikka järelvalveta sinna ei lasta. täiskasvanud söber voi vanemad voiks kaasas olla,siis ikka ju lastakse. tegelikult väga paljud alaealised tulevad ikka sinna midagi muud tegema,kui trenni.imestama paneb,et nad ise aru ei saa, et selles eas ikka on piinlik,5-6 aastased saan aru tulevad mängima..............ja kettad ja hantlid vedelevad selliste taga alati,mitte koik samaealised ei ole sellised aga paljud.samas osad täisealised samuti voiks kodus edasi passida kus korralagedus valitseb jöusaalis sellist asja ikka ei tohi olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok jäägu Teile oma arvamus ja minu oma te ka muuda. Ise olin vist 11 või 12, kui läksin koos 3 sõbraga kergejõustiku trenni. Peale trenni läksime alati vaatama mida need suured onud seal kangutavad.Vaatasime ja proovisime ise ka järgi. Kujutan juba ette, mida paljud mõtlevad, et tehnika ja vigastused jne. Me suutnud siis veel selliseid raskusi tõstagi algul, mis oleks meid vigastanud. Kuid 1 kuu pärast oli juba selge, mis ja kuidas. Praegu kõik need sõbrad tugevad kui loomad. Hakka seda teemat pikaks siin venitama. Aga olen alati lülinud A.la stiilis, et ema viib kuni 18 a saamiseni lapse kooli. Ja palju on selliseid noori, kes vaatavad vaps saali poole sellises vanuses. Pakun, et suht vähe :(

Muudetud kasutaja undisputed poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No pmst ma tahaksgi teada, mida kodus teha, et keha areneks..

Pane siia pikkus ja kaal, see ütleb nii mõndagi kehatüübi ja toitumise kohta.

Ega seal taga raketiteadus pole, pead trenni tegema ja toituma, kehal ei jäägi midagi üle peale arenemise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okay nüüd teemasse ka:

Sa võid ju teha kätekõverdusi, lõuatõmbeid, kõhulihaseid, kükke (kükke ühe jala peal) ja samuti mingeid raskeid asju tõsta, seni kuni hantlid saad.Muidugi ära unusta aeroobset ja venitusi, sinu vanuses ei tasu eriti suurt lihaskasvu loota, isegi siis kui sa jõusaalis käiksid.Testosterooni on vähe lihtsalt.Parem tegele mõne muu spordialaga, valmista ette ennast jõusaaliks, siis kui murdeikka jõuad ja hormoonid möllama hakkavad, siis on ideaalne aeg jõusaali minna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

pakun profit-it,sest seal ikka ruumi ka vähe ja rahvast öhta omajagu. voibolla mönes kohas veel,aga mujal suurt ei käi rahvast.ma ei tea kas spordikooli nurgake veel alles,aga küsima void ikka minna. seal memmeke,kes valvab,küsid ja sümboolse hinna eest saad ära käia.

Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kindlasti võiks keegi vanem algul ka juhendada ja kui lähed võiksid sõbraga minna nii saate üksteist abistada vajadusel ja kindlasti mitte hakata tegema, keerulisi(raskeid) harjutusi nagu kükk, jõutõmme jne. Alustada tasub väikeste raskustega ja lihtsamate harjutustega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok jäägu Teile oma arvamus ja minu oma te ka muuda. Ise olin vist 11 või 12, kui läksin koos 3 sõbraga kergejõustiku trenni. Peale trenni läksime alati vaatama mida need suured onud seal kangutavad.Vaatasime ja proovisime ise ka järgi. Kujutan juba ette, mida paljud mõtlevad, et tehnika ja vigastused jne. Me suutnud siis veel selliseid raskusi tõstagi algul, mis oleks meid vigastanud.

Ma olin 10 ja sama asi, et kõik käisid jõunurgas nikerdamas. Aga ühele kukkus kuidagi kang silma, mäletan et vedeles seal, silmaauk hästi suur ja sügav, luu ilmselt silma ümbert sodi, siis viidi ära. Kuulujutt oli et suri ära, aga kindlalt ei tea.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma olin 10 ja sama asi, et kõik käisid jõunurgas nikerdamas. Aga ühele kukkus kuidagi kang silma, mäletan et vedeles seal, silmaauk hästi suur ja sügav, luu ilmselt silma ümbert sodi, siis viidi ära. Kuulujutt oli et suri ära, aga kindlalt ei tea.

Aiai, see oli ühtaegu tõsiselt õnnetu ja osav tüüp siis. Osav seetõttu, et kang silma saada... Igaüks sellega ju hakkama ei saa :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×