Jump to content
Agnes1h

Toitumiskava

Recommended Posts

.................To:Bonsuna, kas naissportlane peaks "teatud päevadel kuus" tulenevalt treeningul ja toitumisel oma hormonaaltalitlusega arvestama või on see suva ja ütled,et lase aga "sama soojaga" trenni edasi ?

kommentaariks, küsija ise on mees .......................

Arvestama peab aga kõik sõltub inimesest. Teatavasti mõni naine "põeb" seda perioodi raskemalt läbi. Siinkohal ongi vajalik treeneri ja nö õpilase vaheline pidev kontakt ja naised ei peaks seda teemat suheldes treeneriga mitte kartma ja vältima. Olen seda kunagi ka kuskil siin foorumis öelnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
sihtgrupp on siiski kõik inimesed, kes tahavad tervislikult toituda, mitte ainult sportlased :unsure:

Okay, võib-olla ajas mind segamini siis sõna weebitreener liitsõna teine osa, mis justkui viitaks, et sihtgrupiks on spordiga tegelejad. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

teema algataja on tugevalt segamini ajanud spetsialisti ja "spetsialisti".... spetsialist on kas sama staatusega kasutaja või siis webtreener. Ning kui on vaja infot kellegi kohta, siis tasuks ehk kirjutada ja küsida. Ning piisaval nõudmisel see CV ka üles läheb, sest spetsialist ei viitsi enam vastata nendele päringutele.

ja kaua võib ilkuda!!!! kui Oldmani on kirjas, et tuleb klikata siis kasutage kohta kus on kirjas "erialane diplom on siin" mitte krt userinfot.

naised võivad ju uudishimulikud olla aga taotlused olgu põhjendatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest näitasid vastukommentaarid, et kahjuks ei saadud JÄTKUVALT aru, et asi EI OLE kompetentsuse küsimuses, vaid ka nt Bonsuna tahtmatuses aru saada, et meid huvitab põgus ülevaatlik info treenerite kohta. Kahju. Aga kui inimene ei soovi aru saada, siis ei saa vägisi sundida.

Mulle õpetas ema ikka, et kui keegi minust aru ei saa, siis on viga minus mitte teisitimõistjas.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
teema algataja on tugevalt segamini ajanud spetsialisti ja "spetsialisti".... spetsialist on kas sama staatusega kasutaja või siis webtreener. Ning kui on vaja infot kellegi kohta, siis tasuks ehk kirjutada ja küsida. Ning piisaval nõudmisel see CV ka üles läheb, sest spetsialist ei viitsi enam vastata nendele päringutele.

ja kaua võib ilkuda!!!! kui Oldmani on kirjas, et tuleb klikata siis kasutage kohta kus on kirjas "erialane diplom on siin" mitte krt userinfot.

naised võivad ju uudishimulikud olla aga taotlused olgu põhjendatud.

“Kunn” on rääkinud ja nii on ja jääbki…või kas ikka on ja peab jääma ? :D

Postitan siia väikse vahepala, minu arvates on selles jutukeses n.ö. “igas annuses 100 % proteiini” !

On pere ja seal peale vanemate kasvamas kaks last, kuid kahjuks neil mure .

Nimelt on üks laps peres igati optimist, kuid teine vastupidiselt täiesti pessimist.

Otsustasid siis vanemad professionaalset abi ja nõu saada, et olukorda edaspidi mõista ja lahendada. Mõeldud tehtud.

Viivad vanemad lapsed arsti juurde ja andnud oma selgitused olukorrast otsustab arst teha väikese katse:

Panna pessimist laps tunniks ruumi, milles palju mänguasju-maiustusi-spordivahendeid jne ning optimist laps tunniks ruumi, kus ainult hunnik hobusesõnnikut !

Tulevad tunni aja pärast arst ja vanemad vaatama, mida lapsed vahepeal teinud on.

Avades esimese ukse näevad nad, kuidas pessimist laps istub toas laua taga, mis heast ja paremast lookas, kahjuks täpselt nii nagu ta sinna jäeti.

Küsivad siis pessimistist lapselt” kulla laps, miks sa mänguasjadega ei mängi ? ”.

Vastusena kuulevad “ma kartsin, et lõhun nad ära.”.

Küsivad” lapsuke, miks sa komme pole söönud ? ”.

Vastus” kartsin, et hambad hakkavad valutama.”.

Küsivad “lapsuke, miks sa rattaga ei sõida ? ”.

Vastus” kartsin, et kukun ja saan haiget.”.

Peale neid ja teisigi vastuseid leiab arst, et siin peab tõesti midagi ette võtma, kuid enne vaatavad veel, mida teeb optimistist laps toas, kus ainult hunnik sõnnikut.

Teevad siis ukse lahti ja mida nad näevad, optimistist laps on küünarnukkideni sõnnikus ja muudkui kaevab ja kaevab, kõik seinad, lagi ja põrand on sõnnikut täis loobitud.

Küsivad siis optimist lapselt” lapsuke, lapsuke mida Sa teed ??? “.

Vastusena kuulevad nad optimistilt “ No kui siin on nii SUUR HUNNIK HOBUSESÕNNIKUT, siis kuskil peab ju ÜKS VÄIKE PONI ka peidus olema !!!”. :ph34r::D:unsure:

Kes viitsis jutu lõpuni lugeda, võib ise määratleda kelleks end pidada: optimistiks, kes tahab tegutseda või pessimistiks, kes piisavalt mugav olemasolevas ja kartmaks uusi võimalusi,lahendusi.

Mina kaevan ikka edasi, kuni selle väikese PONI leian, soovitan ka sõpradele alati ! :P

terv,

TOM

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
“Kunn” on rääkinud ja nii on ja jääbki…või kas ikka on ja peab jääma ? :D

Postitan siia väikse vahepala, minu arvates on selles jutukeses n.ö. “igas annuses 100 % proteiini” !

On pere ja seal peale vanemate kasvamas kaks last, kuid kahjuks neil mure .

Nimelt on üks laps peres igati optimist, kuid teine vastupidiselt täiesti pessimist.

Otsustasid siis vanemad professionaalset abi ja nõu saada, et olukorda edaspidi mõista ja lahendada. Mõeldud tehtud.

Viivad vanemad lapsed arsti juurde ja andnud oma selgitused olukorrast otsustab arst teha väikese katse:

Panna pessimist laps tunniks ruumi, milles palju mänguasju-maiustusi-spordivahendeid jne ning optimist laps tunniks ruumi, kus ainult hunnik hobusesõnnikut !

Tulevad tunni aja pärast arst ja vanemad vaatama, mida lapsed vahepeal teinud on.

Avades esimese ukse näevad nad, kuidas pessimist laps istub toas laua taga, mis heast ja paremast lookas, kahjuks täpselt nii nagu ta sinna jäeti.

Küsivad siis pessimistist lapselt” kulla laps, miks sa mänguasjadega ei mängi ? ”.

Vastusena kuulevad “ma kartsin, et lõhun nad ära.”.

Küsivad” lapsuke, miks sa komme pole söönud ? ”.

Vastus” kartsin, et hambad hakkavad valutama.”.

Küsivad “lapsuke, miks sa rattaga ei sõida ? ”.

Vastus” kartsin, et kukun ja saan haiget.”.

Peale neid ja teisigi vastuseid leiab arst, et siin peab tõesti midagi ette võtma, kuid enne vaatavad veel, mida teeb optimistist laps toas, kus ainult hunnik sõnnikut.

Teevad siis ukse lahti ja mida nad näevad, optimistist laps on küünarnukkideni sõnnikus ja muudkui kaevab ja kaevab, kõik seinad, lagi ja põrand on sõnnikut täis loobitud.

Küsivad siis optimist lapselt” lapsuke, lapsuke mida Sa teed ??? “.

Vastusena kuulevad nad optimistilt “ No kui siin on nii SUUR HUNNIK HOBUSESÕNNIKUT, siis kuskil peab ju ÜKS VÄIKE PONI ka peidus olema !!!”. :ph34r::P:unsure:

Kes viitsis jutu lõpuni lugeda, võib ise määratleda kelleks end pidada: optimistiks, kes tahab tegutseda või pessimistiks, kes piisavalt mugav olemasolevas ja kartmaks uusi võimalusi,lahendusi.

Mina kaevan ikka edasi, kuni selle väikese PONI leian, soovitan ka sõpradele alati ! :D

terv,

TOM

V2ga viis :P

Suured t2nud!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
“Kunn” on rääkinud ja nii on ja jääbki…või kas ikka on ja peab jääma ? :D

Postitan siia väikse vahepala, minu arvates on selles jutukeses n.ö. “igas annuses 100 % proteiini” !

On pere ja seal peale vanemate kasvamas kaks last, kuid kahjuks neil mure .

Nimelt on üks laps peres igati optimist, kuid teine vastupidiselt täiesti pessimist.

Otsustasid siis vanemad professionaalset abi ja nõu saada, et olukorda edaspidi mõista ja lahendada. Mõeldud tehtud.

Viivad vanemad lapsed arsti juurde ja andnud oma selgitused olukorrast otsustab arst teha väikese katse:

Panna pessimist laps tunniks ruumi, milles palju mänguasju-maiustusi-spordivahendeid jne ning optimist laps tunniks ruumi, kus ainult hunnik hobusesõnnikut !

Tulevad tunni aja pärast arst ja vanemad vaatama, mida lapsed vahepeal teinud on.

Avades esimese ukse näevad nad, kuidas pessimist laps istub toas laua taga, mis heast ja paremast lookas, kahjuks täpselt nii nagu ta sinna jäeti.

Küsivad siis pessimistist lapselt” kulla laps, miks sa mänguasjadega ei mängi ? ”.

Vastusena kuulevad “ma kartsin, et lõhun nad ära.”.

Küsivad” lapsuke, miks sa komme pole söönud ? ”.

Vastus” kartsin, et hambad hakkavad valutama.”.

Küsivad “lapsuke, miks sa rattaga ei sõida ? ”.

Vastus” kartsin, et kukun ja saan haiget.”.

Peale neid ja teisigi vastuseid leiab arst, et siin peab tõesti midagi ette võtma, kuid enne vaatavad veel, mida teeb optimistist laps toas, kus ainult hunnik sõnnikut.

Teevad siis ukse lahti ja mida nad näevad, optimistist laps on küünarnukkideni sõnnikus ja muudkui kaevab ja kaevab, kõik seinad, lagi ja põrand on sõnnikut täis loobitud.

Küsivad siis optimist lapselt” lapsuke, lapsuke mida Sa teed ??? “.

Vastusena kuulevad nad optimistilt “ No kui siin on nii SUUR HUNNIK HOBUSESÕNNIKUT, siis kuskil peab ju ÜKS VÄIKE PONI ka peidus olema !!!”. :ph34r::D:unsure:

Kes viitsis jutu lõpuni lugeda, võib ise määratleda kelleks end pidada: optimistiks, kes tahab tegutseda või pessimistiks, kes piisavalt mugav olemasolevas ja kartmaks uusi võimalusi,lahendusi.

Mina kaevan ikka edasi, kuni selle väikese PONI leian, soovitan ka sõpradele alati ! :P

terv,

TOM

Minu maitsele kaugelt liiga must-valge lähenemine. On ka vahepealseid toone.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Agnes1h, sa ära ironiseeri teinekord niipalju, siis vastatakse ka normaalselt ja sa ei pea hakkama jälle uuesti tänitama hakkama, millele omakorda on väga raske "vastasleeri" poolt neutraalselt vastata. Vähem asjatut hõõrumist. Ma pakun, et vähemalt praeguste weebitreenerite puhul oleks CV link tarvilik "asjast" suhteliselt vähe huvitatud isikutele, kes ei viitsi mingil põhjusel ennast ise piisavalt harida ja ennast kurssi viia isegi sellega, kes on antud ala tipptegijad väikeses Eestis.

Ütleme ausalt kõik inimesed ei jõua oma kiires elus igale poole ja kõike uurida/lugeda ega ei huvitagi muu, kui ainult kiiresti saada teada kust, kellelt saada see toitumiskava ja selleks ongi abiks korralik CV, kust saada kiire info ja tellida kava ning eluga edasi minna ja tegeleda tähtsamate asjadega(kellele, mis tähtsam on). Nagu ka gmaster ütles, et teenus on mõeldud kõigile!

E: Mõtle vahepealsetele toonidele! :ph34r:

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Just nii õpetaja aga saunakommentaare kuuldes hakkaksid sa nutma. :P

Tegelikult ei ole ma üldse kuri-paha inimene ja ka koduperenaised on toredad. Seda enam, et nende probleemides oleme süüdi meie, mehed. Äkki nüüd annavad veebilugejad mulle natuke andeks mu liiga otsekohesed kommentaarid. :D Aga kui ei anna siis mis seal ikka, lisandubki CV-sse minust veel üks punkt: "Veebilugejate peavalu".

:ph34r: Ma arvan, et nad annavad ikka andeks :unsure:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Agnes1h, sa ära ironiseeri teinekord niipalju, siis vastatakse ka normaalselt ja sa ei pea hakkama jälle uuesti tänitama hakkama, millele omakorda on väga raske "vastasleeri" poolt neutraalselt vastata. Vähem asjatut hõõrumist. Ma pakun, et vähemalt praeguste weebitreenerite puhul oleks CV link tarvilik "asjast" suhteliselt vähe huvitatud isikutele, kes ei viitsi mingil põhjusel ennast ise piisavalt harida ja ennast kurssi viia isegi sellega, kes on antud ala tipptegijad väikeses Eestis.

Jah, läks vähe vürtsiseks ka minu poolt. Ehk antakse ka mulle andeks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et point siis selles, et minu arust on nende CV-de ülesriputamine praeguste weebitreenerite puhul väga väikese praktilise väärtusega, sest kõik nad on supertegijad, kes on võõrad vaid asjast mittehuvitatud isikutele, kes ei ole ka weebitreeneri tegelik sihtgrupp. See on muidugi kõigest minu hinnanguline arvamus.

Mu idee tutvuda lühitutvustusega treeneritest ei olnud kantud praktilisest soovist. Ma täpsustasin, et see ei olnud seotud toidukavaga. See postitus jäi sul ehk kahe silma vahele. See oli huvi lihtsalt tutvuda inimeste taustaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mulle õpetas ema ikka, et kui keegi minust aru ei saa, siis on viga minus mitte teisitimõistjas.

Aga kui mõni loeb minu postitusi nii kiirelt silmitsedes, et ta vbl ei märkagi täpselt, mida ma ütlesin või ka hiljem täpsustasin, siis kas see on ikka minu viga?! Ilmselt siiski mitte. Alati on kaks poolt dialoogis :ph34r: Ma ei saa isegi eitada, et vbl ma ise mõne inimese postitust liiga kiirelt vahest silmitsem ja see lohakas oli. Miskit jääb kahe silma vahele, ei mõista kohe jne jne... Väike enesekriitilisus tuleb kõigile kasuks - nii minule, kui ka teistele :unsure:

Muudetud kasutaja Agnes1h poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma pakun, et vähemalt praeguste weebitreenerite puhul oleks CV link tarvilik "asjast" suhteliselt vähe huvitatud isikutele, kes ei viitsi mingil põhjusel ennast ise piisavalt harida ja ennast kurssi viia isegi sellega, kes on antud ala tipptegijad väikeses Eestis.

Minu meelest ei ole need kaks asja ilmtingimata seoses. Miks ei võiks (tohiks?!) uus tundmatu inimene huvi tunda treenerite eluloo kohta kui ka see, kes siin ammu kasutaja olnud ja kes teab palju-palju?! Elulugu on natuke siiski muud kui vaid foorumite postitused treeningu või toitumise osas. Ma nt usun ja loodan, et ma pole asjast suhteliselt vähe huvitatu (või vähemalt enam) aga huvi ikka oleks. :ph34r: Ma olen juba palju targem kui kuu aega varem nt! :unsure: Loodan, et Blackdom mõistis mind nüüd :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...et ajame siis selle teema foorumis pikemaks ja avaldame arvamust, kas küsitlust avalehel teha või mitte ?

Laitke -EI

Toetage - JAH

vastusega !

terv,

Tom(täna otsustan mina) :ph34r:

Minu meelest pole vaja. Kui tahetakse, tehakse see mõte ilma selletagi ära. Ehk on see mõte juba veebi tagatoas arutlusel? Eks pärast ole näha veebiomanikele, kui palju klikitakse nimest edasi selgesti märgatavale viitele "CV". Oh, mina olen sellest teemast juba tiba väsinud...

Muudetud kasutaja Agnes1h poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest ei ole need kaks asja ilmtingimata seoses. Miks ei võiks (tohiks?!) uus tundmatu inimene huvi tunda treenerite eluloo kohta kui ka see, kes siin ammu kasutaja olnud ja kes teab palju-palju?! Elulugu on natuke siiski muud kui vaid foorumite postitused treeningu või toitumise osas. Ma nt usun ja loodan, et ma pole asjast suhteliselt vähe huvitatu (või vähemalt enam) aga huvi ikka oleks. :ph34r: Ma olen juba palju targem kui kuu aega varem nt! :unsure: Loodan, et Blackdom mõistis mind nüüd :D

Nojah, mõistsin juba alguses. Ma pole kunagi öelnud, et tundmatu EI TOHI huvi tunda treenerite eluloo vastu, ma väitsin, et sellel on minu arust VÄIKE PRAKTILINE VÄÄRTUS.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütleme ausalt kõik inimesed ei jõua oma kiires elus igale poole ja kõike uurida/lugeda ega ei huvitagi muu, kui ainult kiiresti saada teada kust, kellelt saada see toitumiskava ja selleks ongi abiks korralik CV, kust saada kiire info ja tellida kava ning eluga edasi minna ja tegeleda tähtsamate asjadega(kellele, mis tähtsam on). Nagu ka gmaster ütles, et teenus on mõeldud kõigile!

E: Mõtle vahepealsetele toonidele! :ph34r:

Ütleme siis kah ausalt, et inimesel, kellel on niivõrd kiire, et tal pole aega asjasse süveneda ja ennast harida, siis kuidas on sellel inimesel aega toitumiskava järgi üldse toituma hakata... sellega kohanemine nõuab alguses ikka kõvasti harjumist... vähemalt mõned nädalad, nagu gmaster kuskil mainis. Loomulikult on mõeldud kõigile... sa ei mõelnud minuga kaasa.... eelkõige on see mõeldud ikkagi spordiga tegelejatele ja see on ka lõviosa sihtgrupist või ma eksin? Sellest edasised järeldused.

E: Mõtle vahepealsetele toonidele, k.a. mustale ja valgele, aga adekvaatselt!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga kui mõni loeb minu postitusi nii kiirelt silmitsedes, et ta vbl ei märkagi täpselt, mida ma ütlesin või ka hiljem täpsustasin, siis kas see on ikka minu viga?! Ilmselt siiski mitte. Alati on kaks poolt dialoogis :ph34r: Ma ei saa isegi eitada, et vbl ma ise mõne inimese postitust liiga kiirelt vahest silmitsem ja see lohakas oli. Miskit jääb kahe silma vahele, ei mõista kohe jne jne... Väike enesekriitilisus tuleb kõigile kasuks - nii minule, kui ka teistele :unsure:

Alati on võimalus mõelda nii nagu Sina seda tegid, aga võib ka teistpidi, nt küsida endalt, kas ma kirjutasin nii, et inimesel tekkis huvi ja võimalus minust aru saada, kas ma kirjutasin nii, et ta ei tahaks teksti silmadega üksnes diagonaalis üle lasta jne. Loomulikult on dialoogis alati kaks poolt, aga siiski on see rohkem selgitajapoole asi, et temast aru saadaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütleme siis kah ausalt, et inimesel, kellel on niivõrd kiire, et tal pole aega asjasse süveneda ja ennast harida, siis kuidas on sellel inimesel aega toitumiskava järgi üldse toituma hakata... sellega kohanemine nõuab alguses ikka kõvasti harjumist... vähemalt mõned nädalad, nagu gmaster kuskil mainis. Loomulikult on mõeldud kõigile... sa ei mõelnud minuga kaasa.... eelkõige on see mõeldud ikkagi spordiga tegelejatele ja see on ka lõviosa sihtgrupist või ma eksin? Sellest edasised järeldused.

E: Mõtle vahepealsetele toonidele, k.a. mustale ja valgele, aga adekvaatselt!

Just nimelt, elus on väga-väga palju värve ning teemas ehk silma jäänud must-valge oli mõnevõrra taotuslik.

Seda siis (soovitatavalt üsnagi)selge seisukoha saamiseks ja väljendamiseks käesoleva teema kohta arvamusavaldajatelt.

Eks me suuresti nende vahepealsete värvidega kokku puutumegi, nii ka ise.

:unsure: Kontekstist välja rebides: Tallinnas ju ka korra aastas tänavatel mingi pidu , kus väga kirju seltskond karjub ”paraadile-paraadile…!!!” ja kannavad peale värviliste lippude muidki kummalisi khm. atribuute jne. Ehk ei solvanud kedagi siinkohal :ph34r: (õnneks jätavad need värvid end külmaks :D ).

Leiame kõik koos ikka võimalusi, mitte vabandusi ja takistusi !!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Alati on võimalus mõelda nii nagu Sina seda tegid, aga võib ka teistpidi, nt küsida endalt, kas ma kirjutasin nii, et inimesel tekkis huvi ja võimalus minust aru saada, kas ma kirjutasin nii, et ta ei tahaks teksti silmadega üksnes diagonaalis üle lasta jne. Loomulikult on dialoogis alati kaks poolt, aga siiski on see rohkem selgitajapoole asi, et temast aru saadaks.

Sa kordad sisuliselt seda sama asja, mida ennegi ütlesid. Tehes seda nii, et viimane õigusetera jääks ikka sulle - veelkord püüdes veenda kõiki Sinu arvamuse suuremas õiguses (kui nt minu tasakaalustatumas suhtumises.) Kas oli ikka vaja? Äkki aitab juba :ph34r: Kõik said ennegi aru meist :unsure:

P.S. Usun, et olen oma postitused suhteliselt selgelt sõnastanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa kordad sisuliselt seda sama asja, mida ennegi ütlesid. Tehes seda nii, et viimane õigusetera jääks ikka sulle - veelkord püüdes veenda kõiki Sinu arvamuse suuremas õiguses (kui nt minu tasakaalustatumas suhtumises.) Kas oli ikka vaja? Äkki aitab juba :ph34r: Kõik said ennegi aru meist :unsure:

P.S. Usun, et olen oma postitused suhteliselt selgelt sõnastanud.

Ei, ma ei arva, et mul on alati suurem õigus ja hetkel saan täielikult aru, et ma ei ole end suutnud nii väljendada, et Sina minu mõttest aru saaksid, järelikult minu viga. Kas oli ikka vaja? Ju siis minul oli, kui kirjutasin, muidu poleks ju vaevunud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×