Jump to content
Agnes1h

Toitumiskava

Recommended Posts

Ja mina pean silmas, et haridus ei pruugi alati tähendada haritust, niisamuti nagu hariduse puudumine ei välista alati haritust. CV võib olla väga põhjalik, lõppeks on see aga ikkagi lugeja asi, kas ta inimest sellepärast rohkem usaldama hakkab. Kui panna kahtluse alla, et toitumiskava ei pruugi tellijale sobida, siis selle sobivuse koha pealt ei anna CV küll mingisugust kindlust.

Kui nüüd teema algusesse minna, oleks algajate soov kava tellides ühe punktina saada infot:

kes on need isikud(nende taust) kellelt saab kava tellida(ka nõuandeid) ja seda usun tiba koondatud infona.

Sina, kui vana tegija usutavasti omad ülevaadet foorumitest, tegijatest ja vastustest paremini algajast,

nii ongi normaalne.

Anna(me) algajatele ka parema võimaluse alustamiseks ja stardipaku :D

P.S.

Hr. Mati Alaver võib tõesti oma CV-s ka ainult diplomiga hiilata, kuid suurem väärtus vast ikka

koju toodud medalid Andruse ja Jaagu poolt, mida CV-sse kirjutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida hakata peale südamekirurgiga, kelle südant ei ole kordagi opereeritud? :D

Mida hakata peale just ülkoolist tulnud südamekirurgiga, kes pole kunagi ise opereerinud? (mulle peab ikka viimane sõna jääma :D )

Mul on paljud sõbrad Peda kehakultuuri lõpetanud ja valgupulber on nende jaoks sama tase, mis nandroloon.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida hakata peale just ülkoolist tulnud südamekirurgiga, kes pole kunagi ise opereerinud? (mulle peab ikka viimane sõna jääma :D )

Mul on paljud sõbrad Peda kehakultuuri lõpetanud ja valgupulber on nende jaoks sama tase, mis nandroloon.

Esimene väide ei ole tõene. Arstidel on praktikumid, internatuur, muidu ei saa lõpudiplomit.

Koolidel, ka kõrgkoolidel on siiski (kahjuks) taseme vahe.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Neid diplomeeritud treenereid on Eestis küll ja rohkemgi veel kellel spordist väga udused arusaamised. Eelmisel nädalal , E-R oli raadios Ott Kiivikas toitumise ja treeningu kohast nõu andmas. Seal mainis ta, et kahjuks on Eestis väga palju treenereid kes õigele toitumisele tähelepanu ei pööra. Nad ei oskagi seda tähtsaks pidada ja see on üllatav. Umbes nii oli Oti kommentaar. Kahjuks on see täiesti õige. Ülikoolis õpetatakse täiesti piisaval tasemel sportlase toitumist ja selle mõjust taastumisel ja kajastumist tulemustes. (Jutt oli treeneritest üldse, mitte ainult jõualade.) Ja sellised inimesed saavad treeneripalka!!!??? (mis on mõnel alal ja olenevalt "tasemest" päris korralik) Selliseid on nii Eesti koondiste eesotsas kui ka klubides. Näiliselt teevad inimesed tööd, on nö. kenad ja viisakad suhtlejad kuid oma TÖÖD nad tegelikult ei tunne.

Kui nüüd neilt diplomeeritud treeneritelt näiteks nõu küsida, siis jäävad nad silm-silma vastas üsna hätta oma seletamistes ja põhjenduste otsimistes. Raamatust ainult näpuga järge ajades heaks nõuandjaks ei saa. See võtab aega ja toimub ainult läbi praktiliste katsetamiste. Juhul kui kõike vajaminevat praktikas ikka katsetatakse. Tihti on nii , et teoorias on asi "kivisse raiutud" praktikas aga pole sellega midagi peale hakata.

Nii, et Diplomid ja CV-d........ "ELAGU"!!!

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
BONSUNA=Marek Kalmus. ;) Mingit spets diplomit ei oma toitumis ega ka treeneritöö alal. Samas olen treening ja toitumiskavasid koostanud juba üle 10ne aasta inimestele. Võin öelda, et kõike seda mida ma inimestele soovitan olen kogenud omal nahal, samuti on soovitud eesmärgi saavutanud paljud inimesed kes on mu nõuandeid kuulda võtnud. Webtreenerite hulgas on ka spets koolituse saanud inimesi kellel vastav diplom ette näidata. Minu "diplomid" on minu saavutused spordis ja inimesed kes siis on saanud abi või ei. 100% PRAKTIK teisisõnu.

No vot! Aga miks siis ei võikski olla teiste CV-de kõrval, kus teistel on vbl mõni kool mainitud, et sul on aastatepikkune praktika!? Ega see "CV" pole sellevõrra halvem! Natuke tekib kahtlus selliseid põhjendusi kuuldes, nagu neil, kel pole koole märkida, tunneksid komplekse vms, et ärgu olgu kellegi CV väljas! (Oh, pole nüüd vaja hakata selle peale mulle vastu lajatama ja tõestama, kuidas te mitte mingeid komplekse ei tunne! Ilmselt ei tunne ka! Pole vaja nii tuliseks ajada!)

Ja see, et elus on asjad nii, et kel on kaunid paberid, vbl ei tunne eriala ja vastupidi, on ammu selge kõigil niikuinii! Viimane asjaolu siiski ei saa olla põhjenduseks, miks ei saa endast CV taolist lühitutvustust panna siia veebi! Mõistlik inimene hoiab niikuinii silmad-kõrvad lahti ja on parajalt kriitilise meelega (sõltumata nt treeneri praktika vs diplomid olemasoludest) kui kuulab tema nõuandeid.

Ma ei üritanud Teile siin muud öelda kui, et ma tunnen enam huvi siin saidil mainitud treenerite ja spetsialiste suhtes! :D Ja kui ma tahan saada kiiret ja põgusat ülevaadet, siis üks CV on super selleks! (Viimane asjaolu ei välista ka võimalust, et ma siin foorumis spetsialiste postitusi lugedes neist ja nende teadmistest enam teada saan. Kuigi, foorumit lugedes nüüd sama muljet ei saa - pigem killustatud mulje. Teemad siia-sinna.)

Kui see sõna "CV" nüüd kulturistele nii vastumeelne on, siis kirjeldame seda teiste sõnadega - lühitutvus spetsialisti/treeneri osas. CV-sid saab koostada teatavasti väga erinevas stiilis. Need võivad olla "kuivad" ja mittemidagi ütlevad, kuid ka "mahlakad". Igaüks saab rõhutada just oma tugevusi! Ja keda treenerite/spetsialiste lühitutvus ei huvita, ei pea seda lugema!

Minule meeldiks kiigata treenerite lühitutvustusse! (Lisaks muule infole, mida ma siit saidist leida saan) Neetud, saage aru sellest! :D See, et kellegil on mingi kurat teab mis lühenditega litsents, ei ütle mulle midagi! See kah pole nii huvitav, et ma saan teada OldManile klikkides, kui vana ta on või mitu postitust tal on! ;) St see pole see, mida ma teada tahaks! :P

Vägisi kipub tekkima tunne, et on tekkinud justkui kaks leeri selles teemas, KES MITTE KUIDAGI TEINETEISEST ARU EI SAA! :D Kuidas me võiksime üksteistest aru saada???

Dusky ja Aile, aitäh toetuse eest! :D

P.S. Aga inimesed võiksid julgemini ka kommenteerida mu algset teemat! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei saa aru mis sul viga on? Telli see kava juba ära, kui tõesti soovi on. Inimesed teavad siin, mida nad räägivad. Mis see CV sul ikka annab?

Näiteks endal ei ole võimalik toitumiskavast kinni pidada materjaalsetel põhjustel aga olen siin juba pikemat aega artikleid lugenud ning vorm on paranenud ;). Et mina siinsete prežiisikamate kasutajate teadmistes :( .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No ma ei saa aru mis sul viga on? Telli see kava juba ära, kui tõesti soovi on. Inimesed teavad siin, mida nad räägivad. Mis see CV sul ikka annab?

Näiteks endal ei ole võimalik toitumiskavast kinni pidada materjaalsetel põhjustel aga olen siin juba pikemat aega artikleid lugenud ning vorm on paranenud :P. Et mina siinsete prežiisikamate kasutajate teadmistes :ph34r: .

Mul ei ole viga mitte midagi, muideks! :D Ma ei saa aru, miks inimesed mõistsid seda kahte teemat kuidagi omavahelises seoses. Kahju küll, et ma selle CV ettepaneku post scriptum vormis samasse teemasse kirja panin! Ma ju kirjutasin, et ettepanek lugeda spetsialiste/treenerite tutvustust oli kantud vaid huvist nende inimeste vastu! Ma olen selle osa oma eelmises siinses postituses suisa bold´i pannud! Aga paistab, et inimesed ju ei loe nii süvenenult... Ja kardetavasti said need veebi omanikud ja/või peategijad kah sama moodi valesti aru, nagu see oleks nende toidukava usaldusväärsuse kontrolliks vms.. :unsure: Aga vbl nad mõistsid mind ka õigesti, ei tea. Seda võivad nad ise kommenteerida.

Muudetud kasutaja Agnes1h poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Loodan väga, et hr.Bonsuna ei pahanda kui postitan teemasse üsnagi ok ülevaate Temast treenerist-inimesest, siia veel olulisi fakte ja saavutusi (ka treenerina) lisades oleks enesetutvustus ehk "kodune cv" olemas ja algajatele abiks ikka(kasvõi webtreeneri valikul) :unsure: !!!

who`s who ? :ph34r:

Kes on Marek Kalmus? acy.jpg

Marek Kalmus sündis 9 veebruar 1971 a. Elva linnas, majas kus praegu asub juba 10 aastat Elva linnavalitsus.

Sünnikaal oli 4,6kg. Praeguse aja emade hea toitumise juures pole selline kaal enam haruldane, siis aga küll.

Lapsena olin püsimatu ja sõnakuulmatu (ega ei kuula teisi ka praegu eriti). Olin tahtnud kõike ikka ise teha, sõna "ise" oli mul olnud pea igas lauses.

Mind on nimetatud "üksikuks hundiks", mäletan, et ka väiksena ma eriti palju sõpru ei omanud, meeldis ikka üksi ringi kolada, põhiliselt mööda metsi. Metsas meeldib ka praegu tihti viibida.

Sporti hakkasin tegema isa juures 9 aastaselt. Ala oli siis jalgratas. Olen rattas tulnud mitmeid kordi ka eesti meistriks, nii juuniorides, kui ka täiskasvanute klassis.

Jalgrattur olin 11 aastat.

Viimasel rattatrenni aastal hakkasin järjest rohkem kangitrenni tegema kuna lihtsalt meeldis, meeldis suur väsimus peale trenni. (see on muide siiani mu peamine motivaator) alustades kulturismitreeninguid 19 aastaselt polnud mul mõtteski kunagi võistlema hakata. Soov oli saada endale võimalikult selline keha nagu Schwarzeneggeril. Arnold oli on ja jääb mulle kulturismis ainukeseks iidoliks, sest ta on palju rohkem kui lihtsalt üks treenitud lihakeha. Olen kindel, et ükski teine kulturist ei saa kunagi maailmas nii tuntuks-kuulsaks kui seda on Schwartz.

Kuidas Sa kulturismi juurde sattusid?

Eks see oli natuke nagu vajadus sporti edasi teha peale ratturielu ja õnneks juhtusin nägema filmi "Predator", kus peaosa mängib teadagi kes. "Armusin" peaosalisse esimestest kaadritest, kus ta enne helikopterist väljudes sigari süütab. Päikseprillides tahtejõuline-alistamatu ilme näol, nagu alati.)) Super!!!

Ma polnud kunagi varem imetlenud musklis keha, aga selle mehe puhul on kõik täiuslik. Iga ta liigutus ja zhest lummas mind. Ma nautisin iga sekundit kui Schwarz kaadris oli.

Sellest peale tegin kõik selleks, et mitte miski ei saaks mind segada treenimast kangi ja hantlitega. Lugesin kõike mis vähegi kätte sain raskejõustikust ja kulturismist, toitumisest jne. Koolis oli mul vene keel vaevalt kolm, lugemine võib öelda null, aga venekeelset kirjandust atleetvõimlemisest ikka jagus. Veerisin neid ja püüdsin aru saada, ehekülge lugesin vast pool tundi.)) Keeloskus ja arusaamine täienes ikka tublisti.

Mis on kulturismis nii erilist, et oled sellele valmis kogu oma elu

pühendama?

abq.jpg

Ma usun, et see on nauding sellest, et sa valitsed oma keha täielikult, sa võid teha sellega mida tahes - süüa ennast "seaks" kui tahad nii, et sind tuttavad ka ära ei tunne ja siis mõne kuuga viia uuesti tippvormi. Iga hetk selles protsessis on omamoodi nauditav.

Ma ei salli inimesi kes on lodevad ja ei suuda natukenegi pingutada, et normaalne välja näha. Tihti just sellised inimesed räägivadki kulturistide kohta "tarkusi",et neil pole üldse jõudu ja lihased on täis pumbatud jne. Kui nad natukenegi oleksid kursis sellega mis on lihase kasvu aluseks, siis selliseid lolle legende ei liiguks rahvasuus.

Millised on Su saavutused ja eesmärgid kulturismialal?

1x Eesti absoluutne meister, 95a.

5x absoluutne karikavõitja 96,98,99,00,01a.

N.A.B.B.a liiga MM-i. 5 ja 7 koht 01,02a.

Fitnessi 4x Euroopa ja 3x maailmameister amatöörides aastatel 01-06.

Fitnessi elukutseliste MM-i ja EM-i 4k. vastavalt siis 05 ja 06a.

Ja millega veel peale raua tõstmise tegeled?

Bonsuna0ZEMP.jpg

Olen olnud rattamehaanik, jõusaali admin, turvamees, ja jälle jõusaali admin ja treener.

Praegu juhendan inimesi mail-i teel. Teen neile treening ja toitumiskavasid väikse tasu eest ja loomulikult suhtlen nendega edaspidi ka pideval. Annan nõu nö.

Millisena kujutad ette täiuslikku õnne?

Mina isiklikult tunnen ennast õnnelikuna kui saan teha seda, mis mulle meeldib. Kui suudan asjad nii paika saada, et selle idiootliku rabelemisega, mis ümberringi toimub kaasa minema ei pea. Tegelikult ei peaks ju keegi nii tõmblema a`la - parem auto, parem võimsam maja, suurem palk, ilusam targem naine jne jne.

Tuleb osata hinnata seda mis sul on. Et olla õnnelik ei olegi väga palju vaja. isegi nii, et mida vähem sul on seda õnnelikum oled ja loomulikult on ülitähtis tervis. Samas, kui elada mõõduka tempoga, siis on arvatavasti ka närvid ja tervis üldse korras.

Mida oma elus kõige rohkem kahetsed?

Ei kahetse midagi, usun, et olen nii elanud nagu mind on "kodeeritud". Ei ole ka mingi väga hullu asjaga hakkama saanud, et peaks midagi väga põdema.

Sinu suurimad hirmud?

Väiksena kartsin pimedat ruumi. Hiljem kartsin, et äkki tundun kaaskodanikele imelikuna, (teismelise aeg) sealt peale mingeid hirme nagu ei ole, kui siis ehk treeningutega seonduvalt. See polegi hirm vaid, et väga ebameeldivad asjad on vigastused. Ma ei karda neid, tean, et see võib juhtuda kuna tahes kuid vahel tuleb küll jah mõttesse, et kui kurat äkki...

Õnneks pole midagi väga hullu senini juhtunud.

Mis on need asjad Su elus, millest poleks ka nõus iialgi loobuma?

Elust. Kui peaks olema võimalik peale surma maapeale tagasi tulla, sündida uuesti teise kehasse siis kohe. Mulle meeldib siin. meeldib olla inimkehas.))

Millised autod Sulle meeldivad? Kas kiired ja äkilised või pigem

muskelautod?

Mida suurem, robustsem, jõulisem seda parem, seest peaks see auto olema tehnika viimane sõna.

Kas kasutad ka meeste kosmeetikatooteid? Sinu lemmik lõhn?

Ei kasuta. Loodus on mind jätnud ilma haistmismeeleta. Ma ei tunne absoluutselt mitte mingeid lõhnu. Null.

bonsunaRNUDT.jpg

Kui tihti Sa seksid?

Usun, et piisavalt.

Mis teeb naise seksikaks?

Sportlik keha (mitte musklis, aga treenitud) ja mõistlik. Mitte, et naine peab olema üliloogiliselt mõtlev nagu mees, aga loll naine ei ole kindlasti mitte seksikas.

Minu jaoks ka selline natuke agressiivne tüüp, see võiks muidugi väljenduda ainult voodis.

Kuidas oma abikaasaga kohtusid?

Esimest korda oli vist siis kui läksin viiendasse klassi. 1 septembril. Meie klassi tuli uus õpilane.

Mis on kõige romantilisem või totram tegu mida oled naise nimel

teinud?

Eks neid on olnud mitmeid, nii romantilisi (ma loodan) kui ka totraid.) Armastus teatavasti pidi mõistuse blokeerima. Ise muidugi sellest aru ei saa. Sellises olekus võib kõrvaltvaatajale jääda mõnikord tõesti mulje, et see mees (või mees ja naine koos) küll täie aru juures ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
... ja kui keegi algajatest tunneb sümpaatiat, vajadust just sellise treeneri järele,

arvan täidab see väike vaev endast midagi kirja panna eesmärki igatahes :ph34r:

Dusky, ma tänan Sind! :D Esiteks selle eest, et ma võisin mõned minutid naerda. See läheb juba peaaegu! :P Kui nüüd Bonsuna ka sellele oma "allkirja" alla annaks, oleks juba täitsa okoo.

Siiski, Dusky, mis põhjusel sa ignoreerisid KÕIKI TEISI TREENEREID SIIN??? ;) Kui sa üritasid sidet luua vaid nendega, kes sellele postitusele vastasid, siis jätsid veel nt välja Mareki.

Iroonia irooniaks. Mina tegin tegelikult tõsiselt ettepaneku, et oleks tore lugeda enam tutvustavat infot siin veebis mainitud treenerite osas, nende osas, kes toitumiskavasid teevad, kui ka nende spetsialiste osas, kes tugevate teadmiste ja autoriteetina foorumis sõna võtavad. Neetud, ma vist kordan end juba?! :unsure: Esilehel on link TREENERID, ja just seal see info võiks olla. Dusky, sa võid ju kopeerida siia palju asju, kuid me mõlemad teame, et foorum on üks segane koht, kuhu sellist infot ilmtingimata vaja pole.

Mõistagi nõuaks mu ettepaneku rakendamine kõvasti tööd aga vaevalt, et siinsed veebitegijad sellega hakkama ei saaks, kui soovi oleks. ;)

Dusky, ma hindan su huumorimeelt kõrgelt, kuid kahju, et sa seda säherduse pilkamisena võtad. (Noh, selle intervjuu kopeerimine natuke tundus mulle nii). Noh, nüüd ma ei teagi, mis minu meelest toredast mõttest veebitegijad ise arvavad. Vbl nad ei satu seda postitust isegi mitte lugema and nothing happens... :D Mul oli teisigi toetajaid mõttele ja minu meelest oleks see soliidne. Aga ma püüan seda teemat mitte liiga isiklikult võtta.

Edit: lisaks. Dusky, sa "pätsasid" selle jutu kuskilt? Kas see oli mingi intervjuu temaga? Mul selline tunne nagu ma isegi äkki olen seda kunagi lugenud. Kui sellised artiklid on kuskil siin keerukal ja infororohkel said üleval, siis võivad ju need samad olla leitavad lingi treenerite alt! :P

Muudetud kasutaja Agnes1h poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No ma ei saa aru TÕESTI, Agnes1h ja dusky on andnud siin PIISAVALT põhjusi ja seletusi, millega ise olen täielikult nõus, milleks on vaja CV'd iga treeneri ja "Spetsialisti" jaoks ja ikka need samad targad inimesed vaidlevad jäärapäiselt vastu, aga võiks juba vastu tulla inimeste soovile ja asi ükskord ära teha! :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan, et kui meid on siia üles pandud siis pole vast põhjust kahelda meie kompententsuses. Arvan, et me ei pea midagi kellegile tõestama. Ma ei lähe restorani ja ei soovi näha peakoka CV-d, kahtlusel kas ta ikka oskab süüa teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

...................Loodan väga, et hr.Bonsuna ei pahanda kui postitan teemasse üsnagi ok ülevaate Temast treenerist-inimesest, siia veel olulisi fakte ja saavutusi (ka treenerina) lisades oleks enesetutvustus ehk "kodune cv" olemas ja algajatele abiks ikka(kasvõi webtreeneri valikul) !!!

who`s who ? .................

Päris ok CV. :ph34r: Aga ega neid rahuldamata koduperenaisi ära "osta" ikka ei õnnestu. Need soiuvad ikka, et S Ü G E L E B.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma arvan, et kui meid on siia üles pandud siis pole vast põhjust kahelda meie kompententsuses. Arvan, et me ei pea midagi kellegile tõestama. Ma ei lähe restorani ja ei soovi näha peakoka CV-d, kahtlusel kas ta ikka oskab süüa teha.

MÕNE MEELEHEITEL KODUKANAGA RESTO LÄHED SIIS PEAD ENNE MENÜÜD TUTVUMA KINDLASTI KOKA CV-GA. PEAKSID, AGA MA USUN, ET SA OLED NII TARK KÜLL, ET SA SELLISEGA RESO EI SATU.)

Muudetud kasutaja Bonsuna poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hea fitness.ee “kaaslane” Agnes :D , pean tunnistama, et irooniana oma lihtsameelsuses pikka postitust Bonsunast-Marek Kalmusest kindlasti ei võta. Pigem tuleks selline pikk tekst redigeerida ja inimlikuna siin esitadagi(tõesti tekst pole minu ja seega ei saanud lubada lõbu seda ise lühedada ,muuta, fakte lisada ). Sellise enesetutuvustuse koht pole kindlasti foorumis.

To : M.M. ja teistele end teemast puudutatuna tundvatele treeneritele-nõustajatele-abistajatele, ME(julgen öelda ME) ei pane kahtluse alla TEIE kompetentsi, ME soovime TEIST veidi rohkem teada, sest ME anname Teie soovitustest lähtudes oma tervisele ja elule suuna ja käsitluse(loomulikult on see ju vabatahtlik ja teatud määral tasuline).

Seega oleks vähemalt minul tore teada, millised vaated, hoiakud ja saavutused on mulle soovitust andval inimesel-Treeneril !!!

Treenerid-nõustajad, palume Teil meie maapealsetel trennijumalatel näidata end meilegi inimlikuna ja lubada Teid kummardamiseks välja valida mitte ainult saidil eksisteerimise ja ilusa näolapi põhjal :ph34r: !!!

Teen ettepaneku: panna ülesse küsitlus, kas saidi kasutajad peavad seda(enesetutvustust) vajalikuks ja oluliseks(sealjuures küsitluse vormingus soovitaks jah/ei vastuseid dubleerida ehk siis 1. jah/ei algajad 2.j jah/ei kogemustega) ! ?

P.S. Kui muutused ja uuendused on võimalikud tulema, võitle selle vastu kindlasti ja ära näe selles midagi HEAD enda ega teiste jaoks ! (lubasin grammi irooniat :unsure: ).

Sinu ideed hea Agnes, igati toetates :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Päris ok CV. :ph34r: Aga ega neid rahuldamata koduperenaisi ära "osta" ikka ei õnnestu. Need soiuvad ikka, et S Ü G E L E B.

Minu meelest näitasid vastukommentaarid, et kahjuks ei saadud JÄTKUVALT aru, et asi EI OLE kompetentsuse küsimuses, vaid ka nt Bonsuna tahtmatuses aru saada, et meid huvitab põgus ülevaatlik info treenerite kohta. Kahju. Aga kui inimene ei soovi aru saada, siis ei saa vägisi sundida.

Bonsuna, sinu kommentaar rahuldamata koduperenaiste kohta, on väga ebaintelligentne! Minu meelest Sina siin seda endale lubada ei tohiks! Selliseid kommentaare rebi sõpradega saunas, mitte siin. Tingimusel, et soovid, et veebilugejad sinust lugu peaksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Teen ettepaneku: panna ülesse küsitlus, kas saidi kasutajad peavad seda(enesetutvustust) vajalikuks ja oluliseks(sealjuures küsitluse vormingus soovitaks jah/ei vastuseid dubleerida ehk siis 1. jah/ei algajad 2.j jah/ei kogemustega) ! ?

See vbl veidi "vägisi sundimine" ei vii kuhugi. Mulle meenub üks Tallinna linna rahvaküsitlus, kus küsiti stiilis: "Ega te ju ometi ei taha, et meie armas muruplats Harju tänava kõrval ehitatakse maju täis?! Te ju ometigi ei pea vajalikuks muudatusi teha ja muruplatsi likvideerida? Kõik on ju niigi praegu hästi! Onju-eksju!? :ph34r:" Seega, küsimus võidakse alati esitada mitte neutraalses stiilis. Eriti suur tõenäosus on, kui soovitakse teatud tulemust. Aga jonnakus on iseloomuomadus, mida kulturistid hästi omavad. Ma usun, et neil juba ammu stiimul meid siinkohal võita! :unsure: Nagu öeldi, rahuldamatuid ei õnnestu ära osta! :D:P:D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu meelest näitasid vastukommentaarid, et kahjuks ei saadud JÄTKUVALT aru, et asi EI OLE kompetentsuse küsimuses, vaid ka nt Bonsuna tahtmatuses aru saada, et meid huvitab põgus ülevaatlik info treenerite kohta. Kahju. Aga kui inimene ei soovi aru saada, siis ei saa vägisi sundida.

Bonsuna, sinu kommentaar rahuldamata koduperenaiste kohta, on väga ebaintelligentne! Minu meelest Sina siin seda endale lubada ei tohiks! Selliseid kommentaare rebi sõpradega saunas, mitte siin. Tingimusel, et soovid, et veebilugejad sinust lugu peaksid.

Just nii õpetaja aga saunakommentaare kuuldes hakkaksid sa nutma. :unsure:

Tegelikult ei ole ma üldse kuri-paha inimene ja ka koduperenaised on toredad. Seda enam, et nende probleemides oleme süüdi meie, mehed. Äkki nüüd annavad veebilugejad mulle natuke andeks mu liiga otsekohesed kommentaarid. :ph34r: Aga kui ei anna siis mis seal ikka, lisandubki CV-sse minust veel üks punkt: "Veebilugejate peavalu".

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See vbl veidi "vägisi sundimine" ei vii kuhugi. Mulle meenub üks Tallinna linna rahvaküsitlus, kus küsiti stiilis: "Ega te ju ometi ei taha, et meie armas muruplats Harju tänava kõrval ehitatakse maju täis?! Te ju ometigi ei pea vajalikuks muudatusi teha ja muruplatsi likvideerida? Kõik on ju niigi praegu hästi! Onju-eksju!? :unsure:" Seega, küsimus võidakse alati esitada mitte neutraalses stiilis. Eriti suur tõenäosus on, kui soovitakse teatud tulemust. Aga jonnakus on iseloomuomadus, mida kulturistid hästi omavad. Ma usun, et neil juba ammu stiimul meid siinkohal võita! :D Nagu öeldi, rahuldamatuid ei õnnestu ära osta! :P:D:P

Kes ütles kus RAHULDAMATUID??? Jutt oli rahuldamata koduperenaistest. Aga nüüd läheb juba tõesti jutt teemast väga välja.

Olgu pealegi, Saagu CV! ....... ja saagu või hullem, vähemalt mõned rahunevad maha siis. :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kes ütles kus RAHULDAMATUID??? Jutt oli rahuldamata koduperenaistest. Aga nüüd läheb juba tõesti jutt teemast väga välja.

Olgu pealegi, Saagu CV! ....... ja saagu või hullem, vähemalt mõned rahunevad maha siis. :ph34r:

Hehe...

Saagu CV!

Ja CV sai.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
See vbl veidi "vägisi sundimine" ei vii kuhugi. Mulle meenub üks Tallinna linna rahvaküsitlus, kus küsiti stiilis: "Ega te ju ometi ei taha, et meie armas muruplats Harju tänava kõrval ehitatakse maju täis?! Te ju ometigi ei pea vajalikuks muudatusi teha ja muruplatsi likvideerida? Kõik on ju niigi praegu hästi! Onju-eksju!? :unsure:" Seega, küsimus võidakse alati esitada mitte neutraalses stiilis. Eriti suur tõenäosus on, kui soovitakse teatud tulemust. Aga jonnakus on iseloomuomadus, mida kulturistid hästi omavad. Ma usun, et neil juba ammu stiimul meid siinkohal võita! :P Nagu öeldi, rahuldamatuid ei õnnestu ära osta! :D:P;)

Minu arusaam küsitlusest pole kindlasti "vägisi sundimine", ega kellegi"ära ostmine" !

fitnessi esilehel näiteks olev küsitlus:

Kas soovite ja peate vajalikuks webtreenerite ja nõustajate enesetutvustust ?

a) EI pea(vastan algajana)

b)Jah (vastan algajana)

c) EI (vastan kogenuna)

d) Jah (vastan kogenuna)

Ääremärkusena, kui panite tähele paigutasin EI esimesena

(erinevalt meie riigi poliitikute trügimisest, saada meelepärane vastus esimese asetusena).

Tuletaks siinkohal Tegijatele-ässadele meelde, et saidi võib kes iganes valmis teha,

kuid keskkonna ja hea kasutatavuse teevad-loovad sellest lõpuks koostöös ikkagi KASUTAJAD samuti ehk MEIE kõik !!!

Kas peale nelja musketäri-treeneri pole ühtegi naist, kes oskaks-sooviks samuti toitumis-ja treeningkava koostada ?

Või pole füsioloogilised erinevused sugude vahel treeningul olulised ning arusaamad ja mõttemaailm meeste-naiste kohta samuti ei erine. (julgen öelda ise mehena vahel naisi ei mõista ja ka vastupidi on juhtunud).

To:Bonsuna, kas naissportlane peaks "teatud päevadel kuus" tulenevalt treeningul ja toitumisel oma hormonaaltalitlusega arvestama või on see suva ja ütled,et lase aga "sama soojaga" trenni edasi ? :ph34r:

kommentaariks, küsija ise on mees :D

...et ajame siis selle teema foorumis pikemaks ja avaldame arvamust, kas küsitlust avalehel teha või mitte ?

Laitke -EI

Toetage - JAH

vastusega !

terv,

Tom(täna otsustan mina) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Agnes1h, sa ära ironiseeri teinekord niipalju, siis vastatakse ka normaalselt ja sa ei pea hakkama jälle uuesti tänitama hakkama, millele omakorda on väga raske "vastasleeri" poolt neutraalselt vastata. Vähem asjatut hõõrumist. Ma pakun, et vähemalt praeguste weebitreenerite puhul oleks CV link tarvilik "asjast" suhteliselt vähe huvitatud isikutele, kes ei viitsi mingil põhjusel ennast ise piisavalt harida ja ennast kurssi viia isegi sellega, kes on antud ala tipptegijad väikeses Eestis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et point siis selles, et minu arust on nende CV-de ülesriputamine praeguste weebitreenerite puhul väga väikese praktilise väärtusega, sest kõik nad on supertegijad, kes on võõrad vaid asjast mittehuvitatud isikutele, kes ei ole ka weebitreeneri tegelik sihtgrupp. See on muidugi kõigest minu hinnanguline arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Et point siis selles, et minu arust on nende CV-de ülesriputamine praeguste weebitreenerite puhul väga väikese praktilise väärtusega, sest kõik nad on supertegijad, kes on võõrad vaid asjast mittehuvitatud isikutele, kes ei ole ka weebitreeneri tegelik sihtgrupp. See on muidugi kõigest minu hinnanguline arvamus.

sihtgrupp on siiski kõik inimesed, kes tahavad tervislikult toituda, mitte ainult sportlased :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×