Jump to content
Agnes1h

Toitumiskava

Recommended Posts

Soovin konkreetsemat infot (siinse) toidukava osas. ;) Selge see, et keegi põrsast kotis osta ei taha! Eelnevatest foorumitest ma päris kõigile küsimustele vastuseid ei leidnud ja mõni teema oli liiga napilt vastukaja saanud.

1) Kui pikaks ajaks see kava tehakse? Nädalane? 1-kuuline kava?

2) Arusaadavalt peab kava koostaja kalkuleerima vastavalt inimese eluviisile ja treeningharjumustele vajaliku SV/V/R kogused nädala/päeva kohta. Ega see ometi kavakoostaja ärisaladuseks jää? :( Kas seal on kirjas iga toidukorra juures KCAL, SV, V ja rasva sisaldus? (Sh iga toiduaine kohta eraldi?) Kui ma mingil põhjusel ei saa just konkreetset toitu süüa, mis kava ette näeb, siis ma ju tahaks selle muuga asendada. Oskan ju isegi vajadusel nt piima valke arvutada ;)

3) Ja mis pärast tavaliselt edasi saab, kui vajalik kehakaal saavutatud ja edaspidi vaid soov kaalu hoida? Kas reeglina peaks iga kava jälgija juba ise nii tark olema, et oskab vajalikud muudatused sisse viia toitumisse ja treeningusse?, või kohendatakse seda koos kava koostajaga?, või hoopis uus laks - 500 krooni ja ostad uue kava!? Ja siit veel edasi: Kas see kava saab toimida nt teoreetiliselt järgmised 20 a, kui ei muudeta eluviise ja treeningharjumusi? St, kas see kava saab sellest perspektiivist katta kogu mu tervislikuks elus püsimiseks vajaliku vitamiinide ja mineraalide koguse? Või mida ses osas kava koostaja eeldab?

4) Eelnevat punkti veel täpsustades: kui palju täpselt on mõistlik kogus tülitamist, mida võib osutada kava koostaja suunas 500 kr eest, kui kava ostja soovib pärast midagi küsida ja tagasisidet anda? Liigselt kellegile ju pinda käia ei tahaks! Kui palju te pärast suhtlete omavahel, või kui paljuks tegelikult vajadust on? Siinkohal huvitaks kindlasti ostjate aus arvamus! :P Millest see kava hinnatõus põhjustatud oli? Kas äkki just sellest, et vaja hiljem rohkem tegelda nendega, kes kava ostavad? :D

5) Ja teie kõik, kes te siin lihtsalt tervislikke eluviise järgite ja superkulturistid olete, rääkige oma kogemusi kava jälgimistel! Ma saan aru, et see kava jälgimine paras töö on!? Arvutada kaloreid, SV, V ja rasvad... Mõistan, et kogemusega lähevad asjad lihtsamaks aga ikkagi! Mis kõige raskem on? Kuidas lahendate näiteks selle mure, kui te pole kodus ja peate väljas sööma? Kindlasti on keerulisem silma järgi hinnata toidukoguseid ja nende kalorlust sööklas. :( No kuidas sa ikka hindad sööklas nt riisi või liha kogust/kalorlust, mida sa kaaluda ei saa? :D Enamus inimesi ei tööta kodus ja paljudes töökohtades/kontorites pole isegi võimalusi toidu soojendamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovin konkreetsemat infot (siinse) toidukava osas. ;) Selge see, et keegi põrsast kotis osta ei taha! Eelnevatest foorumitest ma päris kõigile küsimustele vastuseid ei leidnud ja mõni teema oli liiga napilt vastukaja saanud.

1) Kui pikaks ajaks see kava tehakse? Nädalane? 1-kuuline kava?

2) Arusaadavalt peab kava koostaja kalkuleerima vastavalt inimese eluviisile ja treeningharjumustele vajaliku SV/V/R kogused nädala/päeva kohta. Ega see ometi kavakoostaja ärisaladuseks jää? :( Kas seal on kirjas iga toidukorra juures KCAL, SV, V ja rasva sisaldus? (Sh iga toiduaine kohta eraldi?) Kui ma mingil põhjusel ei saa just konkreetset toitu süüa, mis kava ette näeb, siis ma ju tahaks selle muuga asendada. Oskan ju isegi vajadusel nt piima valke arvutada ;)

3) Ja mis pärast tavaliselt edasi saab, kui vajalik kehakaal saavutatud ja edaspidi vaid soov kaalu hoida? Kas reeglina peaks iga kava jälgija juba ise nii tark olema, et oskab vajalikud muudatused sisse viia toitumisse ja treeningusse?, või kohendatakse seda koos kava koostajaga?, või hoopis uus laks - 500 krooni ja ostad uue kava!? Ja siit veel edasi: Kas see kava saab toimida nt teoreetiliselt järgmised 20 a, kui ei muudeta eluviise ja treeningharjumusi? St, kas see kava saab sellest perspektiivist katta kogu mu tervislikuks elus püsimiseks vajaliku vitamiinide ja mineraalide koguse? Või mida ses osas kava koostaja eeldab?

4) Eelnevat punkti veel täpsustades: kui palju täpselt on mõistlik kogus tülitamist, mida võib osutada kava koostaja suunas 500 kr eest, kui kava ostja soovib pärast midagi küsida ja tagasisidet anda? Liigselt kellegile ju pinda käia ei tahaks! Kui palju te pärast suhtlete omavahel, või kui paljuks tegelikult vajadust on? Siinkohal huvitaks kindlasti ostjate aus arvamus! :P Millest see kava hinnatõus põhjustatud oli? Kas äkki just sellest, et vaja hiljem rohkem tegelda nendega, kes kava ostavad? :D

5) Ja teie kõik, kes te siin lihtsalt tervislikke eluviise järgite ja superkulturistid olete, rääkige oma kogemusi kava jälgimistel! Ma saan aru, et see kava jälgimine paras töö on!? Arvutada kaloreid, SV, V ja rasvad... Mõistan, et kogemusega lähevad asjad lihtsamaks aga ikkagi! Mis kõige raskem on? Kuidas lahendate näiteks selle mure, kui te pole kodus ja peate väljas sööma? Kindlasti on keerulisem silma järgi hinnata toidukoguseid ja nende kalorlust sööklas. :( No kuidas sa ikka hindad sööklas nt riisi või liha kogust/kalorlust, mida sa kaaluda ei saa? :D Enamus inimesi ei tööta kodus ja paljudes töökohtades/kontorites pole isegi võimalusi toidu soojendamiseks.

Esiteks mida rohkem sinust teada seda täpsemalt saab ka ajaliselt kava koostada (miss kell ärkad, sööd, treenid jne.)Tehakse päevane näidiskava kus peaks olema õige toitainete vahekord, millal mida, kui palju jne. Teiseks soovitused mida millal vahetada ja mille vastu, see selleks et ei peaks iga päev sööma ühtemoodi, vaid et oleks ka vaheldust ning samas säiliks toitainete õige vahekord. Vähemalt mina toimin nii.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Esiteks mida rohkem sinust teada seda täpsemalt saab ka ajaliselt kava koostada (miss kell ärkad, sööd, treenid jne.)Tehakse päevane näidiskava kus peaks olema õige toitainete vahekord, millal mida, kui palju jne. Teiseks soovitused mida millal vahetada ja mille vastu, see selleks et ei peaks iga päev sööma ühtemoodi, vaid et oleks ka vaheldust ning samas säiliks toitainete õige vahekord. Vähemalt mina toimin nii.

Hehee! Ma küsisin väheke täpsemini aga ma loodan, et siis kokku vastatakse mu küsimused ära, kui ühele kava koostajale vastamiseks liiga palju. Eriti huvitas mind see, kui pikale ajale see u kujuneb sh asendusvalikutega. Ma olen seda kava juba peaaegu tellimas! :D Innustage mind nüüd tagant täpsete vastustega, et ma selle lõpuks ära telliks! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

.............3) Ja mis pärast tavaliselt edasi saab, kui vajalik kehakaal saavutatud ja edaspidi vaid soov kaalu hoida?..................

Tüüpiline "HIRM" on jah kahjuks selline, et kas ma pean eluaeg siis nii sööma? Kahjuks ajutine dieedipidamine püsivat tulemust ei anna. Selles lauses on kõik juba öeldud kui loogiliselt mõelda.

Oleks imeline kui peale saavutatud kehakaalu hakata jälle suvaliselt sööma ja vormis-trimmis keha püsiks-säliks.

Hea ütlus on: Sa oled see mida sa sööd!

Kava koostajaga edaspidine kontakt: Isiklikult vastan küsimustele ja annan nõu inimesele seni kuni tal küsimusi jätkub. Siiani olen seda alati teinud. Kahjuks või õnneks ei jätku inimestel küsimusi eriti kauaks. On see tingitud sellest , et kõik on nö. "reele" saanud omadega või........?

Usun, et ka mingi % üritajatest lihtsalt loobub mõne aja jooksul ja ei viitsi treenerit tülitada.

AGA TÜLITAGE, TÜLITAGE NII TIHTI KUI KÜSIMUSI TEKIB, AINULT NII JÕUATE ÜKSKORD SELLENI, ET OSKATE ÜKSKÕIK MIS TOIDUVALIKUST LEIDA ENDALE SOBIVA NINAESISE.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
.............3) Ja mis pärast tavaliselt edasi saab, kui vajalik kehakaal saavutatud ja edaspidi vaid soov kaalu hoida?..................

Tüüpiline "HIRM" on jah kahjuks selline, et kas ma pean eluaeg siis nii sööma? Kahjuks ajutine dieedipidamine püsivat tulemust ei anna. Selles lauses on kõik juba öeldud kui loogiliselt mõelda.

Oleks imeline kui peale saavutatud kehakaalu hakata jälle suvaliselt sööma ja vormis-trimmis keha püsiks-säliks.

Hea ütlus on: Sa oled see mida sa sööd!

AGA TÜLITAGE, TÜLITAGE NII TIHTI KUI KÜSIMUSI TEKIB, AINULT NII JÕUATE ÜKSKORD SELLENI, ET OSKATE ÜKSKÕIK MIS TOIDUVALIKUST LEIDA ENDALE SOBIVA NINAESISE.

Ei, mul seda hirmu ei ole. Pigem oli hirm see, et kas see kava ikka nii mitmekesine, et kõik vajalikud eri toidud sees või et kas ma ikka ise pärast neid valida oskan. Kuigi jah :D , ebatervisliku eluviiside puhul inimesed muidugi ka ju pitsade vahele söömisel ei mõtle, kas on nüüd piisavalt omega rasvu saanud jne... Sedand kyll jah...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
.............3) Ja mis pärast tavaliselt edasi saab, kui vajalik kehakaal saavutatud ja edaspidi vaid soov kaalu hoida?..................

Kava koostajaga edaspidine kontakt: Isiklikult vastan küsimustele ja annan nõu inimesele seni kuni tal küsimusi jätkub. Siiani olen seda alati teinud. Kahjuks või õnneks ei jätku inimestel küsimusi eriti kauaks. On see tingitud sellest , et kõik on nö. "reele" saanud omadega või........?

Usun, et ka mingi % üritajatest lihtsalt loobub mõne aja jooksul ja ei viitsi treenerit tülitada.

AGA TÜLITAGE, TÜLITAGE NII TIHTI KUI KÜSIMUSI TEKIB, AINULT NII JÕUATE ÜKSKORD SELLENI, ET OSKATE ÜKSKÕIK MIS TOIDUVALIKUST LEIDA ENDALE SOBIVA NINAESISE.

Aga vot, Sinu osas Bonsuna, ma ei teagi (veel) täpselt, kes sa oled! Kui ma seda kava asja käisin uurimas, siis seal ei ole kava koostajate hulgas nime Bonsuna. Ja ise ma (veel) nii teadlik ei ole kulturiste nimede, kasutajanimede ja piltide kokku viimise osas. Anna mulle igaks juhuks palun teada, mis su õige nimi on! Kuigi, kui ma kava tellin, vbl peaksin Otti eelistama? Teda saan ehk vähemalt Revalist vist näha vahest, kuigi ega ma tea ka, kas see lõppkokkuvõttes midagi juurde annab. Üldiselt ma ei oma mingeid eelistusi eriti, kelle käest seda kava siis tellida.

Ja muide, minu meelest oleks etem, kui spetsialistid oma õigeid nimesid siin foorumites kasutaksid. Mis on nt OldMani ja Jrx õiged nimed? Jep, kulturiste maailmas kindlasti teatakse aga mina nt ei tea! Ok, Jrx nime juhuslikult sain mingist artiklist teada, kuid paljude teiste nimesid ei tea siiani.

Ja veel fitness veebi tegijatele! Minu meelest võiksid siin olla üleval ka treenerite/spetsialistide CV-d. Nt hiljuti rääkisin oma tuttavale kehkaõpsile Fredi toitumispõhimõtetest rasva põletuse osas. Ta oli veidi kriitilise meelega ning küsis seepeale, mis ta täpne haridus on? Mis ülikool, mis eriala jne? Ma ei teadnud eriti vastata. Mingi litsents on siin veebis mainitud treenerite lingi all, kuid ka Google ei andnud enam infot. Kui te olete siin profid treenerid/spetsialistid ja kõrgelt haritud, ei tohiks ju häbeneda oma CV-sid! :D Mind küll huvitaks selline sportliku ja haridusliku elutee käik huvipakkuvate treenerite osas.

Muudetud kasutaja Agnes1h poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga vot, Sinu osas Bonsuna, ma ei teagi (veel) täpselt, kes sa oled! Kui ma seda kava asja käisin uurimas, siis seal ei ole kava koostajate hulgas nime Bonsuna. Ja ise ma (veel) nii teadlik ei ole kulturiste nimede, kasutajanimede ja piltide kokku viimise osas. Anna mulle igaks juhuks palun teada, mis su õige nimi on! Kuigi, kui ma kava tellin, vbl peaksin Otti eelistama? Teda saan ehk vähemalt Revalist vist näha vahest, kuigi ega ma tea ka, kas see lõppkokkuvõttes midagi juurde annab. Üldiselt ma ei oma mingeid eelistusi eriti, kelle käest seda kava siis tellida.

Ja muide, minu meelest oleks etem, kui spetsialistid oma õigeid nimesid siin foorumites kasutaksid. Mis on nt OldMani ja Jrx õiged nimed? Jep, kulturiste maailmas kindlasti teatakse aga mina nt ei tea! Ok, Jrx nime juhuslikult sain mingist artiklist teada, kuid paljude teiste nimesid ei tea siiani.

Ja veel fitness veebi tegijatele! Minu meelest võiksid siin olla üleval ka treenerite/spetsialistide CV-d. Nt hiljuti rääkisin oma tuttavale kehkaõpsile Fredi toitumispõhimõtetest rasva põletuse osas. Ta oli veidi kriitilise meelega ning küsis seepeale, mis ta täpne haridus on? Mis ülikool, mis eriala jne? Ma ei teadnud eriti vastata. Mingi litsents on siin veebis mainitud treenerite lingi all, kuid ka Google ei andnud enam infot. Kui te olete siin profid treenerid/spetsialistid ja kõrgelt haritud, ei tohiks ju häbeneda oma CV-sid! :D Mind küll huvitaks selline sportliku ja haridusliku elutee käik huvipakkuvate treenerite osas.

V2ga viis. Hea l2henemine.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

BONSUNA=Marek Kalmus. :D Mingit spets diplomit ei oma toitumis ega ka treeneritöö alal. Samas olen treening ja toitumiskavasid koostanud juba üle 10ne aasta inimestele. Võin öelda, et kõike seda mida ma inimestele soovitan olen kogenud omal nahal, samuti on soovitud eesmärgi saavutanud paljud inimesed kes on mu nõuandeid kuulda võtnud. Webtreenerite hulgas on ka spets koolituse saanud inimesi kellel vastav diplom ette näidata. Minu "diplomid" on minu saavutused spordis ja inimesed kes siis on saanud abi või ei. 100% PRAKTIK teisisõnu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Aga vot, Sinu osas Bonsuna, ma ei teagi (veel) täpselt, kes sa oled! Kui ma seda kava asja käisin uurimas, siis seal ei ole kava koostajate hulgas nime Bonsuna. Ja ise ma (veel) nii teadlik ei ole kulturiste nimede, kasutajanimede ja piltide kokku viimise osas. Anna mulle igaks juhuks palun teada, mis su õige nimi on! Kuigi, kui ma kava tellin, vbl peaksin Otti eelistama? Teda saan ehk vähemalt Revalist vist näha vahest, kuigi ega ma tea ka, kas see lõppkokkuvõttes midagi juurde annab. Üldiselt ma ei oma mingeid eelistusi eriti, kelle käest seda kava siis tellida.

Ja muide, minu meelest oleks etem, kui spetsialistid oma õigeid nimesid siin foorumites kasutaksid. Mis on nt OldMani ja Jrx õiged nimed? Jep, kulturiste maailmas kindlasti teatakse aga mina nt ei tea! Ok, Jrx nime juhuslikult sain mingist artiklist teada, kuid paljude teiste nimesid ei tea siiani.

Ja veel fitness veebi tegijatele! Minu meelest võiksid siin olla üleval ka treenerite/spetsialistide CV-d. Nt hiljuti rääkisin oma tuttavale kehkaõpsile Fredi toitumispõhimõtetest rasva põletuse osas. Ta oli veidi kriitilise meelega ning küsis seepeale, mis ta täpne haridus on? Mis ülikool, mis eriala jne? Ma ei teadnud eriti vastata. Mingi litsents on siin veebis mainitud treenerite lingi all, kuid ka Google ei andnud enam infot. Kui te olete siin profid treenerid/spetsialistid ja kõrgelt haritud, ei tohiks ju häbeneda oma CV-sid! :D Mind küll huvitaks selline sportliku ja haridusliku elutee käik huvipakkuvate treenerite osas.

Minu kohta on kõik olemas, klikka hiirega ainult õige koha peal. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu kohta on kõik olemas, klikka hiirega ainult õige koha peal. :D

V2ga naiselik l2henemine... :D

Profiil

Isiklik foto

Lisa sõbraks

Saada teade

Hinnang

Hinda mind

Valikud

Valikud

Ignoreeri kasutajat

Kasutaja nime ajalugu

Lisa sõnumite block-nimekirja

Leia kasutaja postitused

Leia kasutaja teemad Isiklik teade

OldMan ei oma hetkel isiklikku teadet.

Isiklik info

OldMan

Spetsialist

52 aastat vana

Mees

Tartu

Sündinud Oktoober-23-1955

Huvid

Info puudub

Statistika

Liitunud: 5 February 05

Profiili vaadatud: 3 084*

Viimati nähtud: Täna, 12:11

Vaatab teemat: Toitumiskava

Kohalik aeg: 22 Jan 2008, 12:15

2 481 postitust (2 päevas)

Kontaktinfo

Info puudub

Info puudub

Info puudub

Info puudub

Saada teade

Saada e-mail

* Uuendatakse iga tunni tagant

Seda infot on loomulikult nii, et tapab foorumi kylastajate jaoks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
V2ga naiselik l2henemine... :D

Seda infot on loomulikult nii, et tapab foorumi kylastajate jaoks...

Kirjutasin, ju, et õige koha pealt. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kirjutasin, ju, et õige koha pealt. :D

Seda minagi, et naiselik... nagu peibutuspart :D

Tydrukud teevad seda selleks, et huvi yles kytta...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Soovin konkreetsemat infot (siinse) toidukava osas. ;) Selge see, et keegi põrsast kotis osta ei taha! Eelnevatest foorumitest ma päris kõigile küsimustele vastuseid ei leidnud ja mõni teema oli liiga napilt vastukaja saanud.

1) Kui pikaks ajaks see kava tehakse? Nädalane? 1-kuuline kava?

2) Arusaadavalt peab kava koostaja kalkuleerima vastavalt inimese eluviisile ja treeningharjumustele vajaliku SV/V/R kogused nädala/päeva kohta. Ega see ometi kavakoostaja ärisaladuseks jää? :( Kas seal on kirjas iga toidukorra juures KCAL, SV, V ja rasva sisaldus? (Sh iga toiduaine kohta eraldi?) Kui ma mingil põhjusel ei saa just konkreetset toitu süüa, mis kava ette näeb, siis ma ju tahaks selle muuga asendada. Oskan ju isegi vajadusel nt piima valke arvutada ;)

3) Ja mis pärast tavaliselt edasi saab, kui vajalik kehakaal saavutatud ja edaspidi vaid soov kaalu hoida? Kas reeglina peaks iga kava jälgija juba ise nii tark olema, et oskab vajalikud muudatused sisse viia toitumisse ja treeningusse?, või kohendatakse seda koos kava koostajaga?, või hoopis uus laks - 500 krooni ja ostad uue kava!? Ja siit veel edasi: Kas see kava saab toimida nt teoreetiliselt järgmised 20 a, kui ei muudeta eluviise ja treeningharjumusi? St, kas see kava saab sellest perspektiivist katta kogu mu tervislikuks elus püsimiseks vajaliku vitamiinide ja mineraalide koguse? Või mida ses osas kava koostaja eeldab?

4) Eelnevat punkti veel täpsustades: kui palju täpselt on mõistlik kogus tülitamist, mida võib osutada kava koostaja suunas 500 kr eest, kui kava ostja soovib pärast midagi küsida ja tagasisidet anda? Liigselt kellegile ju pinda käia ei tahaks! Kui palju te pärast suhtlete omavahel, või kui paljuks tegelikult vajadust on? Siinkohal huvitaks kindlasti ostjate aus arvamus! :P Millest see kava hinnatõus põhjustatud oli? Kas äkki just sellest, et vaja hiljem rohkem tegelda nendega, kes kava ostavad? :D

5) Ja teie kõik, kes te siin lihtsalt tervislikke eluviise järgite ja superkulturistid olete, rääkige oma kogemusi kava jälgimistel! Ma saan aru, et see kava jälgimine paras töö on!? Arvutada kaloreid, SV, V ja rasvad... Mõistan, et kogemusega lähevad asjad lihtsamaks aga ikkagi! Mis kõige raskem on? Kuidas lahendate näiteks selle mure, kui te pole kodus ja peate väljas sööma? Kindlasti on keerulisem silma järgi hinnata toidukoguseid ja nende kalorlust sööklas. :P No kuidas sa ikka hindad sööklas nt riisi või liha kogust/kalorlust, mida sa kaaluda ei saa? :D Enamus inimesi ei tööta kodus ja paljudes töökohtades/kontorites pole isegi võimalusi toidu soojendamiseks.

Algul Sa ehk tõesti kaalud oma toitu, kuid hiljem Sa tead juba umbkaudu silmaga, kui palju Sul miskit on. Ma kaalusin kah algul kõik ained ja arvutasin kõik eraldi välja. Praegu vaatan umbkaudu silmaga ja loen alati ka pakendilt, kui palju seal midagi on, siis tean palju seda korraga süüa jne. Selline toitumine peaks olema eluaegne, käest lasta seda ei maksa, siis lased ka end käest. Kui hilisem tulemus saavutatud, siis oska seda ka hästi hoida :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Agnesega 100 % nõus:" Kui te olete siin profid treenerid/spetsialistid ja kõrgelt haritud, ei tohiks ju häbeneda oma CV-sid! Mind küll huvitaks selline sportliku ja haridusliku elutee käik huvipakkuvate treenerite osas."

Üritasin ka ise Oldman´i n.ö. CV-d leida ja oma tarkusest peale selle, mis profiilis ja Erialane diplom siin paraku ei osanud leida.

Julgeks aravata, et `78 aasta diplom pole kuni tänaseni ainus kokkupuude Teil spordiga-sportlastega.

Emal mul ka autojuhiload aastast ´75, paraku rooli pole tänaseni peos rohkem hoidnud kui tookord eksamil :D

Otsimise peale tuleb meelde üks selline lugu:

Läheb tüüp tualetti ja kabiinis kiri vaata paremale, seal kiri vaata vasakule, seal kiri vaata lakke ja laes kiri vaata põrandale

ning põrandal siis lõpuks kiri, mis sa krt. rabeled s..u rahulikult !

CV-kohustuslikuks igatahes !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mida selle tugeva CV-ga peale hakata, kui inimene pole kordagi ise dieeti pidanud? Parimaid nõuandeid saab ikka nende käest, kes asja omal nahal kogenud.

Selle toitumiskavaga on jah sellised lood, et seda järgides saad endale muuvistaari keha, aga pead käituma samuti, nagu nemad kaadritaga käituvad. Ma ei räägi nendest näljutajatest, vaid ülejäänutest.

Kui neid kavu järgida, siis aju ei saa enam selliseid signaale kehalt, mis sunnivad kreemikooki sisse keerama, niiet see "kas ma endale enam midagi lubada ei võigi?" kaob ära, kuna see ei ole päevakorras enam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Heh, savi sellest cv-st, mulle piisab, kui näen mida kava koostaja ise oma kehaga teha suutnud on.

...ehk siis see, mis minu puhul toimib peab ka Sinu peal kindlasti toimima, tiba lühinägelik suhtumine või...

usun tõesti, et üldised alused võivad olla samad, kuid kogemused mida jagatakse peaks lähtuma ikka

rohkem kui ainult enesetreeningust.

kui valida on One man company või team work vahel, valin kindlasti viimase kogemusega inimese :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

1) Põhimõtteliselt on kirjas ühe päeva toit, kuid piisavate valikuvariantidega, et sellest terve nädala sisustatud saab. Ei ole liiga üksluine, kui seda kardad. Pigem on asi sinu enda kokkamisoskuste taga kinni.

2) alguses ei ole märgitud Kcal ja toitaineid, kuid ehk nad soovi korral lisavad selle.

3) Üldiselt, kui kava on oma eesmärgid täitnud, on inimese keha koostis juba nii palju erinev, et algne kava enam ei sobigi. (kehakaal langenud jne)

500.- uue kava eest pole ka mingi summa.

4) Ma ikka paar-kolm kirja saatsin ja koostaja vist ei pahanda, kui ma veel mõne talle saadan. Üldiselt on koostajad heatahtlikud inimesed ja heameelega aitavad. Hinnatõus oli tingitud üldisest hindade tõusust. Üldiselt olen kuulnud, et tagasisidet tuleb väga vähe, kui üldse

5) Mina tellisin toitumiskava ja selle järgi toitumine oli palju lihtsam kui niisama toitumine, ainult algul vajas harjumist, nii nädal-kaks. Kirjutad lihtsalt kõik vajalikud asjad üles ja ostad ainult neid. Üpriski kiiresti saad juba ise aru, mida millal süüa ja mida millega asendada annab. Kaloreid ma ei loe. Üritan silmaga hinnata.

loodan et oli abi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...ehk siis see, mis minu puhul toimib peab ka Sinu peal kindlasti toimima, tiba lühinägelik suhtumine või...

usun tõesti, et üldised alused võivad olla samad, kuid kogemused mida jagatakse peaks lähtuma ikka

rohkem kui ainult enesetreeningust.

kui valida on One man company või team work vahel, valin kindlasti viimase kogemusega inimese :D

CV-s toodud hariduskäik ei ole mingiks garantiiks. Kui palju on inimesi, kellel on diplomeid, millega lehvitada, aga praktiline kasu neist puudub.

Mulle isiklikult ei annaks diplom toitumiskava koha pealt küll usaldust juurde, pigem otsustaksin siin foorumis saadud mulje põhjal.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mida selle tugeva CV-ga peale hakata, kui inimene pole kordagi ise dieeti pidanud? Parimaid nõuandeid saab ikka nende käest, kes asja omal nahal kogenud.

Selle toitumiskavaga on jah sellised lood, et seda järgides saad endale muuvistaari keha, aga pead käituma samuti, nagu nemad kaadritaga käituvad. Ma ei räägi nendest näljutajatest, vaid ülejäänutest.

Kui neid kavu järgida, siis aju ei saa enam selliseid signaale kehalt, mis sunnivad kreemikooki sisse keerama, niiet see "kas ma endale enam midagi lubada ei võigi?" kaob ära, kuna see ei ole päevakorras enam.

Mida hakata peale südamekirurgiga, kelle südant ei ole kordagi opereeritud? :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
CV-s toodud hariduskäik ei ole mingiks garantiiks. Kui palju on inimesi, kellel on diplomeid, millega lehvitada, aga praktiline kasu neist puudub.

Mulle isiklikult ei annaks diplom toitumiskava koha pealt küll usaldust juurde, pigem otsustaksin siin foorumis saadud mulje põhjal.

Kui Sa mõtled CV all ainult diplomeid, oleksin seisukohaga nõus, see ei aita ega garanteeri midagi.

Pean silmas, et CV mõiste ja seletus sisaldab endiselt:

elulookirjeldus, mis kajastab konkreetse isiku haridust, töökogemust ja oskusi, saavutusi

jah ka seda saab kahe sõnaga kirja panna ja mõtetuna esitada, kui kõvasti pingutada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui Sa mõtled CV all ainult diplomeid, oleksin seisukohaga nõus, see ei aita ega garanteeri midagi.

Pean silmas, et CV mõiste ja seletus sisaldab endiselt:

elulookirjeldus, mis kajastab konkreetse isiku haridust, töökogemust ja oskusi, saavutusi

jah ka seda saab kahe sõnaga kirja panna ja mõtetuna esitada, kui kõvasti pingutada :D

Ja mina pean silmas, et haridus ei pruugi alati tähendada haritust, niisamuti nagu hariduse puudumine ei välista alati haritust. CV võib olla väga põhjalik, lõppeks on see aga ikkagi lugeja asi, kas ta inimest sellepärast rohkem usaldama hakkab. Kui panna kahtluse alla, et toitumiskava ei pruugi tellijale sobida, siis selle sobivuse koha pealt ei anna CV küll mingisugust kindlust.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×