Jump to content
AndresT

Hästiistuvad teksad lihaselistele jalgadele ?

Recommended Posts

Mul on ka sama probleem. Lahendus on see, et lased näiteks emal või mõnel naistuttaval, kel kodus õmblusmasin, need ära lappida. Põhimõte seisneb selles, et mingi õhukene pükste värvi lapp alla panna ja siis pükste värvi niidiga risti-rästi sikk-sakk õmblustega üle lasta. Mõnele võib tunduda kummaline, kuid ise ei näe küll mõtet, miks peaks korralikud TH teksad pärast poole aastast kandmist paari augu pärast ära viskama.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks teada kas mõnel teisel suurejalgsel on sarnane probleem:

Olen sunnitud ostma veidi paksemate meeste pükse kui vöökoht eeldaks sest teised lihtsalt ei mahu reite ümber. Kuid isegi kui leian sellised püksid mis lähevad jalga, kuluvad nad jalge vahelt ajapikku ära ja ma pean muidu täiesti korralikud püksid ära viskama sest sinna on suur auk tekkinud.

Sa ei ole ainus.

Miks mulle tundub ,et su postitusele annaks oma allkirja absoluutne enamus voorumlastest , :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sa ei ole ainus.

Miks mulle tundub ,et su postitusele annaks oma allkirja absoluutne enamus voorumlastest , :D

129205943824001150.jpg

Mul on ka sama probleem. Lahendus on see, et lased näiteks emal või mõnel naistuttaval, kel kodus õmblusmasin, need ära lappida. Põhimõte seisneb selles, et mingi õhukene pükste värvi lapp alla panna ja siis pükste värvi niidiga risti-rästi sikk-sakk õmblustega üle lasta. Mõnele võib tunduda kummaline, kuid ise ei näe küll mõtet, miks peaks korralikud TH teksad pärast poole aastast kandmist paari augu pärast ära viskama.

Olen seda lasknud emal teha kuid isegi siis kuluvad püksid uuesti mõne aja pärast sealt samast kohast ära. Kükkijatele ikka ei tehta pükse....

Muudetud kasutaja matjusm poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Poes on osa asju silikooniga (vist) töödeldud, teeb pinna libedaks ja vastikuks aga siis ei määrdu poes ära. Huvitav kas analoogselt ei saa rohkem kuluvat kohta libedaks töödelda, et hõõrdumist ei oleks? Kellel on riiete veekindlusspray kodus, proovige kas vähendab hõõrdetakistust pindade vahel. Töödeldav osa on väike ja ei tee riiet üleni vastikuks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Naised- kus on Tallinnas normaalseid kitsa lõikega teksaseid, mis suurema lihasega/kurvidega jalga läheksid? Igasugused keskuste poed on nii palju läbi käidud, kuskil midagi jalga ei istu. -.-

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mnjah, no ega olegi vist, pole ise endale juba aastaid teksasid leidnud, viimased olid nn kott(teksa)püksid Montonilt... Kunagi istus Replay ka hästi, aga viimased paar aastat pole ma nn teksavormis olnud, nii et nende hetkemudeleid ei tea öelda :)

Better Bodies tootis samuti mõned aastad tagasi ühe mudeli, mis oli laiema reieosaga, kahjuks midagi uut peale seda pole neil tulnud. No ja kui veel kitsast lõikest unistada, siis tulebki vist unistama jääda ja leppida teksamustriliste retuusidega- sest enamus kaubanduses leiduvaid mudeleid ei tõmba trennitüdruk seebigagi jalga :D

Muudetud kasutaja Annika Pärtel poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma väga suure tahtmise juures leiaks, aga tahaks midagi mis tõesti istuks hästi. Viimased ostsin Reservedist- jalgadest parajad ja ülevalt ikka üsna laiad ja kotti jäävad natuke. Replay on vaese meditsiinitudengi jaoks kallis lõbu, aga eks tuleb sendid kokku kraapida. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sama probleem :D Replay teksasid veel kannatab osta, aga siis on veel terve rida muid muresid, mida lahendab ainult hea õmbleja ja katsu sellist leida.
Näiteks kaubanduses olevad kleidid- seljast kisuvad, kõhult lotendavad. Särgid ja pintsakud samamoodi...

Kas keegi ehk teab, et välismaalt kuskilt tellides saab normaalseid viisakaid riideid, mis läheks trennitüdrukutele perfektselt selga? Retuusiga väga just kontoris ringi ei tipi :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen saanud kott-teksasid Reservedist ja Zarast. Zarast ka tavateksasid skinny, kus teksariie annab veidi venima puusast, aga pihalt kitsam. Reservedis tihti ALEd ka.

Olemas ka teksaimitatsiooniga retuusid, mis päris ära petavad.

Vabal ajal retuusid ja dressid suht mugavad.

Muudetud kasutaja eliviielo poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks vabal ajal vähe naiselikmat joont hoida ja mitte dressiga käia, need retuusid on ka kuidagi kahtlased, endal ebamugav nagu alasti oleks. :D

Hakkangi kohe vaatama netist, Denim Dreamil on ale hetkel, ehk saab teksad mingi normaalsema hinnaga neilt kallimatelt firmadelt. Samas hetkel mul Lee Cooperid jalas, kenasti läksid jalga, hästi madala vöökohaga, aga samas nagu ei ole ikka päris SEE.

Kleidid jah seljas enamus kitsad, vahel riietusruumis on tunne, et ei saagi seljast ära, kui mees kaasas on, aitab sikutada. :D

EDIT: Vaadake kindlasti kodulehte, väga head allahindlused on. ;)

Muudetud kasutaja Helerin poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui keegi teab, kust saaks talvejopet sellist, et mis oleksid ülevalt õlgadest 56 suurus ja vööst 52 suurus, siis andke teada.

Teksadel sooviks reie osa 38 suurust ja vööd 32. :D Praegu ongi vöökoht nii, et saan kaks rusikat üksteisele peale laduda. :( Kahjuks tehakse riided nn harju keskmise järgi ehk arvestatud on, et kui on reis suur, on kõht veel suurem. Ja kui on õlad laiad, siis on suur õhupall ka kõhus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui keegi teab, kust saaks talvejopet sellist, et mis oleksid ülevalt õlgadest 56 suurus ja vööst 52 suurus, siis andke teada.

Teksadel sooviks reie osa 38 suurust ja vööd 32. :D Praegu ongi vöökoht nii, et saan kaks rusikat üksteisele peale laduda. :( Kahjuks tehakse riided nn harju keskmise järgi ehk arvestatud on, et kui on reis suur, on kõht veel suurem. Ja kui on õlad laiad, siis on suur õhupall ka kõhus.

Meestel saab vabalt betteri ja gaspi valikust sobiva suurse reie ja talje suhtes. Naistele ei ole Betteril vist midagi pakkuda teksade osas. Endal enamus teksid gaspi ja betteri omad, osad mudelid ostsin Türgis puhkusel olles ja seal oli ni stretch teksaseid kui vabama lõikega, samas taljes ja jalast parajaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui keegi teab, kust saaks talvejopet sellist, et mis oleksid ülevalt õlgadest 56 suurus ja vööst 52 suurus, siis andke teada.

Teksadel sooviks reie osa 38 suurust ja vööd 32. :D Praegu ongi vöökoht nii, et saan kaks rusikat üksteisele peale laduda. :( Kahjuks tehakse riided nn harju keskmise järgi ehk arvestatud on, et kui on reis suur, on kõht veel suurem. Ja kui on õlad laiad, siis on suur õhupall ka kõhus.

Tartus Taskus Jack@Jones on meestele päris mitmed mudelid sobivad jämedale reiele.

Praegu ka soodukad:

http://tasku.ee/kauplused/jack-jones/

Core või Loose fit mudelid

Muudetud kasutaja Draakon40 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega netist mina ei julgegi mujalt tellida kui Better Bodies´lt, seal oma suurust teades on kindel, et asi ikka selga ka mahub. Mahtusid mulle kahe raseduse jooksulgi. Muidugi kontoriinimestel on veidi keerulisem teema. Sellisel juhul tasubki vast leida õmblemishuviline sõbranna kui ise asja ei valda, või siis hea õmbleja. Ise olen lasnud ka kunagi teksaid vööst kohandada, kuna endal lihtalt pole nii suure nokitsemise jaoks aega, isegi kasuka plaanin lähiajal viia eksperdi juurde ümbertegemisele, sest oma õmblusmasin nahka lihtsalt ei õmble ja asi seisab juba mitu aastat kasutamata... Kel oskusi ja vahendeid piisavalt, siis muidugi lihtsam asju ringi tuunida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tartu inimestele hea uudis! Käisin täna Lõunakeskuses ja mõtlesin, et vaatan ringi, kas soodukaid on. Leidsin Mosaicist teksad 22.90€ ja stretchid. 30 suurus oli vööst paras, aga reite koht oli liiga kitsas. Aga 32 oli reites täiesti talutav juba. Kerged liibukad on, aga parem ikka kui 38 vööga jäigad teksad, kuhu saan kaks rusikat üksteise peale laduda. :D

Nii, et shoppama!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×