Jump to content
AndresT

Hästiistuvad teksad lihaselistele jalgadele ?

Recommended Posts

Eks nende soovitustega on nii, et sellest hoolimata ei pruugi sa leida üles neid õiged mudeleid, mis sobivad. Seega ei jää muud üle kui vajadusel lasta need sobivaks õmmelda personaalselt õmblejal. Kui seda teenust ei tarvita, ei pruugi selle idee peale tullagi. Ise aga kasutan seda võimalust, sest sageli lihtsalt muud üle ei jää. Ka teksasid annab kohendada paremaks puusade ümbert. Võid mult personaalselt mu õmbeleja kontakte küsida, kui lõpuks sobivat firmat ei leia.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Eks nende soovitustega on nii, et sellest hoolimata ei pruugi sa leida üles neid õiged mudeleid, mis sobivad. Seega ei jää muud üle kui vajadusel lasta need sobivaks õmmelda personaalselt õmblejal. Kui seda teenust ei tarvita, ei pruugi selle idee peale tullagi. Ise aga kasutan seda võimalust, sest sageli lihtsalt muud üle ei jää. Ka teksasid annab kohendada paremaks puusade ümbert. Võid mult personaalselt mu õmbeleja kontakte küsida, kui lõpuks sobivat firmat ei leia.

Yhe hea 6mbleja telefoninumbrist ei ytleks minagi 2ra.

Ette t2nades...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kummal pool Suurt Vett ? :D

Ma olen t2itsa olemas hetkel oma kallil kodumaal.

...ja selline asi nagu naiste v6i meeste n2puosavus on ameerika mandril kaduv omadus.

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

100%sama arvamus. Tundub et paljudel treenivatel naistel sama probleem. poest naljalt teksasid ei leia. Ainsad mis jalga hakkavad, on Replay, piisab kui teada, mis mõõt hakkab.

Käisin mõni aeg tagasi poodides just teksasid otsimas, no näiteks Montoni peale jäi silm pidama- proovisin, aga põlvest ülespoole ei tule enam :D Ja kui võtta 1 nr suurem, siis pikkust on juba liiga ja vöö ümber peaks 2 rihma panema, et sealt paras oleks...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul teksadega sama mure. Kui jalad mahuvad sisse, siis keskelt on ilgelt laiad. Ja kui tõenäoliselt ülevalt oleksid parajad, siis jalad ei taha kuidagi sisse mahtuda :S Viimati leidsin isegi omale teksad, mis mulle sobivad suurepäraselt mingist suvalisest poest. disain ka ilus, kuigi firma on mingi täiesti olematu.

Aga mul vähemalt selle poolest vedanud, et mu ema on õmbleja. Ja ta teeb tõesti kõike - maikast ülikonnani :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kus müüakse Gaspi teksaseid? On sealsamas ka nende muud toodangut, näiteks jõusaalipükse?

Müüb Eiselt Research OÜ, kes on ühtlasi ametlik maaletooja.

Aadress on Veerenni 56, Tallinn.

Saadaval on kõike, jõusaalipükse, tank-top'e jne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust siis ostavad oma riided suuremad inimesed siin. Mina ei suuda näiteks leida omale normaalseid teksasigi, sest suurim mis enamus kaubamajades müüakse on suurus 38, aga kuna jalad on nagu pakud all, siis see jääb just jalgadest kitsaks. Pärnus vaatasin - Reserved,Cropp,Takko,Denim Dream,New Yorker, kuid tulutult. Kui keegi teab kust saab riideid, mis pole mõeldud päkapikkudele, siis võiks teadmisi jagada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kust siis ostavad oma riided suuremad inimesed siin. Mina ei suuda näiteks leida omale normaalseid teksasigi, sest suurim mis enamus kaubamajades müüakse on suurus 38, aga kuna jalad on nagu pakud all, siis see jääb just jalgadest kitsaks. Pärnus vaatasin - Reserved,Cropp,Takko,Denim Dream,New Yorker, kuid tulutult. Kui keegi teab kust saab riideid, mis pole mõeldud päkapikkudele, siis võiks teadmisi jagada.

No mina olen oma GASPi teksadega väga rahul, parimad teksad, mis ma omale saanud olen. Sobivad ideaalselt kehaehitusega. Ja kuna suuruseid on ka XXL, ei tohiks probleeme tekkida sobiva paari leidmisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endalegi imestuseks leidsin sobivad teksad Zara poest, mis üldjuhul teeb kõrenditele riideid, kuid võtsin sealt kõige suurema suurusega teksad mis leidsin ja reitest väga kitsad ei ole, ainult natuke pikad on ja vöökoht on ka liiga lai, kuid vööga kandes pole nagu hullu midagi. Üldjuhul on jah korralike pükste leidmine paras peavalu, eriti kui parajad pakud all on. Ahjaa ja United Colors of Benneton`i poest olen ka endale normaalselt istuvaid pükse leidnud.

Muudetud kasutaja Toivo295 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun,et teil on siiski veits suurem võimalus teksasi leida kui minul. Pole leidnud ühestki teksapoest omale viimase paari aasta jooksul teksasid. Praegu on ainuke koht kus ma omale püksid olen leidnud maksimarket :). Proovisin ka Gaspi XXL-i kuid need jäid ikka lootusetult väikseks :P. Aga üldiselt kellel suurem kehaehitus soovitan vaadata rõivaid Columbia kaubamärgi alt, sealt võib ühtteist leida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Gaspi püks sobib neile -eelkõige kulturistidele, kellel on jalad jämedamad kui enamusel tavainimestest samas talje võib olla isegi peenem. Kui aga on ka kõhukest, siis ei pruugi GASP -i püks sobida, kulturistidele on ta vaieldamatult keha järgi sobivaim kaubamärk. :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endalgi sama probleem, enne kui leiab õiged peab kuskil 20 paari ära proovima...koguaeg on jama just jalgadega :), kui võtad aga veits suuremad siis on juba taljes ka nii palju ruumi, et mahuks üks korralik saku lihas ära :P. Viimati muidu Blendist ostetud, Kaubamajas, seal vist enamus ongi sellised, nagu vabamad ja samas taljest täpselt parajad, kuigi pikkust võiks natuke rohkem võib-olla olla :P.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×