Jump to content
AndresT

Hästiistuvad teksad lihaselistele jalgadele ?

Recommended Posts

Tervist,

Asi nimelt selline, et kogu elu on olnud jalad all kui pakud. Probleemiks läheb see üle siis, kui vaja uusi pükse osta. On mingi moodus kuidas saada jalad vähe standartsemasse mõõtu? Rasv see pole, liha ja luu.

Või siis sekundaarne lahendus, kust saada häid teksaseid antud jalgadele? Firma, pood vms.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist,

Asi nimelt selline, et kogu elu on olnud jalad all kui pakud. Probleemiks läheb see üle siis, kui vaja uusi pükse osta. On mingi moodus kuidas saada jalad vähe standartsemasse mõõtu? Rasv see pole, liha ja luu.

Või siis sekundaarne lahendus, kust saada häid teksaseid antud jalgadele? Firma, pood vms.

Gasp teeb spets kulturistidele teksaseid, lisaks veel mõned firmad mida mina tean nt. Replay.

Aga kõige kiiremini saab reielihaseid väiksemaks kui paned nad kipsi : )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul on ka alati see probleem pükste ostmisel,et reitest jääb kitsaks.Aga siis tasub teha nii:osta püksid ,mis muidu vöökohal suureks jääksid ja siis lihtsalt pidevalt vööd kanda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuskil netis Gaspil ka mingi kataloog olemas?

Teksade valik paistis netis ringi kolistades olema neil kahjuks päris nadi :lol:

Ega seda teksade valikut ei ole jah, rohkem on suunatud spordirõivastele aga kodukas on www.gasp.nu

Lisaks on seal kodukal kaks kõva wallpaperit

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ise olen odavamatest poodidest pükse saanud. Üllataval kombel firmakaup on mõeldud nokamütsidega siidrijoojatele ja kallis, samas odavast poest leiad püksid mis on odavamad, ja mõeldud inimestele. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui palju su reieümbermõõt on siis?

et kui osta XL püksid siis jäävad vöökohast suureks?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Endale parajate pükste saamiseks on lihtne reegel- tuleb osta püksid, mis on 20 cm pikemad, kui sul vaja on ja keskelt samuti suured. Siis tuleb minna õmbleja juurde, kes teeb need sulle parajaks suhteliselt odava hinnaga- kusagil maksimaalselt 100 krooni eest. ise teen pidevalt nii, sest pean ostma endale pükse, mis jalga mahuvad, mitte selliseid, mis meeldivad. Enda reie ümebrmõõt üle 75 ja alla 80 (kõigub natuke)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Endale parajate pükste saamiseks on lihtne reegel- tuleb osta püksid, mis on 20 cm pikemad, kui sul vaja on ja keskelt samuti suured. Siis tuleb minna õmbleja juurde, kes teeb need sulle parajaks suhteliselt odava hinnaga- kusagil maksimaalselt 100 krooni eest. ise teen pidevalt nii, sest pean ostma endale pükse, mis jalga mahuvad, mitte selliseid, mis meeldivad. Enda reie ümebrmõõt üle 75 ja alla 80 (kõigub natuke)

No mul u 10cm ümbermõõt väiksem ja puus on u 32-33 suurus (reaalselt siis 80cm ringis) ja jalg on ka nii 80cm+ pikk.

Andke puusa ümbermõõt ka siis juba, siis saab paremini silme ette proportsiooni manada.

Mul veel kahjuks/õnneks natuke kasvuaega kah järel.. Aga noh, eks ma üritan jalgadele vähe teha, et lihtsalt vormis püsiks.

Muudetud kasutaja AndresT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
. ise teen pidevalt nii, sest pean ostma endale pükse, mis jalga mahuvad, mitte selliseid, mis meeldivad. Enda reie ümebrmõõt üle 75 ja alla 80 (kõigub natuke)

see veits kurb juba kui jalad nii lihast täis...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No pagan. Lihtsalt kohutav, olen nüüd nädala jooksul käinud pmst terve linna läbi, Armanid, Dieselid, Tommyd, Jack & Jones, Energie, Levis, Lee Cooper - kõik on proovitud ja hunnik veel, aga mitte ükski ei lähe jalga..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No pagan. Lihtsalt kohutav, olen nüüd nädala jooksul käinud pmst terve linna läbi, Armanid, Dieselid, Tommyd, Jack & Jones, Energie, Levis, Lee Cooper - kõik on proovitud ja hunnik veel, aga mitte ükski ei lähe jalga..

Näiteks Armani brändi kandjatest ma küll aru ei saa. Kui just väga rikas pole. Aga muidu on ju nii tore maksta T särgi eest 1000 EEK :huh: .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul ka probleem olnud...

Viimased teksad, mis ma ostsin olid Roxy. Puusalt j2id m6nusalt ymber ja jalg mahtus h2sti 2ra :huh:

Kui keegi tahab endale soodsalt h2id pykse siis soovitaks sellist poodi nagu USA Today aadressil Juurdeveo 26 Tallinnas (Tallinn-V2ike raudteejaama k6rval kesklinnas).

600 m2 myygipinda ja ylemine korrus ainult meestele pyhendatud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas mõni firma lihaselistele jalgadele hästiistuvaid teksasid ka teeb ? Enamik teeb selliseid, et puusast jääb alati üle ja reiest alati puudu. Isegi kui reied ja kann parajad on siis vöökoht ikka ujub kusagil kauguses. Zara teeb üldse selliseid, et hiigelpaks kann ja siis kaks hernekeppi all :D

Lohmakaid kotte justkui ka ei taha, ikka hästi peaks istuma. Disaini võiks ka olla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina olen omale sobivad leidnud Hugo Bossi näol :D

Mees, kas sa Samsungi või Honda omasid oled üldse proovinud. Temal Hugo Boss ja Hugo Boss !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mees, mis sulle vastukarva käis?

Vähe lõbusamalt noormees, ära võta isiklikult :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas mõni firma lihaselistele jalgadele hästiistuvaid teksasid ka teeb ? Enamik teeb selliseid, et puusast jääb alati üle ja reiest alati puudu. Isegi kui reied ja kann parajad on siis vöökoht ikka ujub kusagil kauguses. Zara teeb üldse selliseid, et hiigelpaks kann ja siis kaks hernekeppi all :D

Lohmakaid kotte justkui ka ei taha, ikka hästi peaks istuma. Disaini võiks ka olla.

Endal sama probleem ja eriti just zara pükstega. muidu ilusad, sobiva hinnaga ja disainiga mis mulle meeldib aga jalga ei istu üldse.

Ning olen leidnud minagi endale sobivad just hugo bossi näol. Tõesti nad on kallimad kui zara teksased, kuid vähemalt leian endale mugavad ja normaalse disainiga teksased. Kuid kuna olen lühikest kasvu pean alati ükskõik mis firma teksased pikkuse suhtes parajaks laskma teha. Sellest ei pääse kunagi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas mõni firma lihaselistele jalgadele hästiistuvaid teksasid ka teeb ? Enamik teeb selliseid, et puusast jääb alati üle ja reiest alati puudu. Isegi kui reied ja kann parajad on siis vöökoht ikka ujub kusagil kauguses. Zara teeb üldse selliseid, et hiigelpaks kann ja siis kaks hernekeppi all :D

Lohmakaid kotte justkui ka ei taha, ikka hästi peaks istuma. Disaini võiks ka olla.

Kas Roxy teksad j22vad lohmakaks? gasp i v6iks ka proovida.

Muudetud kasutaja AileKuuda poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×