Jump to content
inside14

Jõutõmme

Recommended Posts

Sobib ka hästi siia teemasse. Nimelt siis kuulsin sellist asja, et jõutõmmet ei tohiks teha enne 21 eluaastat! :D Mis tundub mulle küll absurdne ja seda ei öelndu ka mitte päris suvaline inimene vaid kooli kehalise kasvatuse õpetaja. Põhjuseks pidavat olema see, et pole veel piisavalt selg jne välja arenenud. Et kuidas kommenteerite, on see kuskilt imedemaalt pärit müüt või tegelikkus?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sobib ka hästi siia teemasse. Nimelt siis kuulsin sellist asja, et jõutõmmet ei tohiks teha enne 21 eluaastat! :D Mis tundub mulle küll absurdne ja seda ei öelndu ka mitte päris suvaline inimene vaid kooli kehalise kasvatuse õpetaja. Põhjuseks pidavat olema see, et pole veel piisavalt selg jne välja arenenud. Et kuidas kommenteerite, on see kuskilt imedemaalt pärit müüt või tegelikkus?

Rohi on ennegi jama ajanud ju. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rohi on ennegi jama ajanud ju. :D

Noh jah, seda küll :D aga lihtsalt huvi pärast mõtlesin küsida, et mida teised sellise asja kohta arvavad ja kuulnud on!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Uskuge või mitte, aga mulle tulid eelmisel nädalal trenni kaks 15 aastast neiut ja panin nad esimeses trennis kohe pooltõmmet tegema: 35 kg - ga 15 - sed seeriad. Tehniliselt suudavad harjutust sooritada perfektselt ja haaravad asja minu arust paremini kui poisid!!! Nende esimene päev nägi välja selline:

1. Surumine trenazööril (kaldpinnal) 3 x (12 – 15)

2. Surumine seistes kangiga 3 x (12 – 15)

3. Tõmme istudes kaela taha 3 x (12 – 15)

4. Surumine jalgadega 3 x (12 – 15)

5. Jõutõmme (pooltõmme) 3 x (12 - 15)

6. Prantsuse surumine lamades 3 x (12 – 15)

7. Crunches trenazööril 3 x 25

Asi töötab väga hästi ja ei arva, et selline kava neile liiast!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sobib ka hästi siia teemasse. Nimelt siis kuulsin sellist asja, et jõutõmmet ei tohiks teha enne 21 eluaastat! :D Mis tundub mulle küll absurdne ja seda ei öelndu ka mitte päris suvaline inimene vaid kooli kehalise kasvatuse õpetaja. Põhjuseks pidavat olema see, et pole veel piisavalt selg jne välja arenenud. Et kuidas kommenteerite, on see kuskilt imedemaalt pärit müüt või tegelikkus?

selle loogika järgi ei tohiks siis üldse selga treenida, ega need kooli kehalise kasvatuse õpetajad just ka kõige targemad ei ole , palju on ju neid koolitamata wannabe'sid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selle loogika järgi ei tohiks siis üldse selga treenida, ega need kooli kehalise kasvatuse õpetajad just ka kõige targemad ei ole , palju on ju neid koolitamata wannabe'sid

Kehalise kasvatuse õpetajad on küllaltki targad, et mitte võtta endale vastutust kellegi nõrgukese juhusliku trauma pärast. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kehalise kasvatuse õpetajad on küllaltki targad, et mitte võtta endale vastutust kellegi nõrgukese juhusliku trauma pärast. ;)

selle jaoks kehalise kasvatuse õpetajad ongi, et õiget tehnikat õpetada! peaaegu võimatu on jõutõmbega viga saada, kui tehnika ja soojendus korralikud on! :D sama hästi võiks korvpalli mitte mängima õpetada, et äkki kukub ja saab viga :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kurat küll.Miks ma seda küll varem ei teadnud. Sellepärast ma olengi 172 cm, et ma nii palju tõmmet/kükki/trenni olen teinud. :D Mulle rääkis just üks kohalik jõusaalitreener, et jõusaal panebki kasvu kinni, sest hakkavad erituma mingid teised hormoonid, nii et kasvad laiusesse, mitte kõrgusesse. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kurat küll.Miks ma seda küll varem ei teadnud. Sellepärast ma olengi 172 cm, et ma nii palju tõmmet/kükki/trenni olen teinud. :D Mulle rääkis just üks kohalik jõusaalitreener, et jõusaal panebki kasvu kinni, sest hakkavad erituma mingid teised hormoonid, nii et kasvad laiusesse, mitte kõrgusesse. :D

Ise olen ka juba viimased 2-3 aastat,mis ma trenni teinud olen 174,5 cm peal püsinud. :D Aga ei usu,et see jõusaalist on.

Muudetud kasutaja -aron- poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No kurat küll.Miks ma seda küll varem ei teadnud. Sellepärast ma olengi 172 cm, et ma nii palju tõmmet/kükki/trenni olen teinud. :D Mulle rääkis just üks kohalik jõusaalitreener, et jõusaal panebki kasvu kinni, sest hakkavad erituma mingid teised hormoonid, nii et kasvad laiusesse, mitte kõrgusesse. :D

Ma ise olen ka kõike seda palju teinud, aga mul ei ole kasvu peale hakanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No kehalise õpetajad on ennekõike pedagoogid siiski, mitte jõusaalitreenerid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×