Jump to content
lumemõmm

alatoitumisest väljatulek

Recommended Posts

Mina ka aastaid võitlesin just halva enesetundega, mis taoline situatsioon tekitas. Kaal oli pisut kõrgem kui heaks enesetundeks vaja, trennis käisin ka, aga energiat ei olnud, koguaeg olid gaasid ja kaal ei langenud või kui soomahoogude vahepeal langeski, siis ei püsinud. Aga sain lahti just siis kui otsustasin süsivesikud teadlikult välja jätta toidusedelist, eriti sai ja leib, jogurtid, puuviljad jne. Läksin nn juustudieedile, rasvaprotsenti ka ei jälginud. Liha mulle lihtsalt ei maitse, aga rasvavaesed singid, fileed salatiga olid ka menüüs. Nii või naa on meie tavapärases toidus nii palju süsivesikuid, et ei pea eraldi jälgima, et saaks vajaliku koguse kätte. Täpselt iga suutäit ju ka ei jälginud, ikka käid külas ja väljas ja sööd koos teiste inimestega. Ja selle tõuke andis tegelt veregrupidieedi raamat, sest sealt avastasin, et minu veregrupi järgi ei tohiks ma nisu tarbida ja nisutooted olid just need, mis mul veresuhkru pärast halva enesetunde tekitasid.

Nüüd on mitu aastat kaal püsinud, enesetunne hea, tean täpselt mida pean sööma enesetunde saamiseks. Loomulikult ma ei ole nii range, aga tean, mida pean enese puhul tegema eesmärgi saavutamiseks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×