Jump to content
tonyx2

Kust leida üle 10 cm kettaosaga hantliraudu?

Recommended Posts

mure selline, et olemasolevatele hantliraudadele ei mahu enam kettaid juurde lükkama. ühte otsa mahub üks 10-kilone ja üks 5-kilone, pärast seda jääb ruumi veel ainult keermega luku jaoks ning kogu moos.

kust leida pikema kui 10 cm kettaosaga hantliraudu? teeb keegi? müüb keegi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mure selline, et olemasolevatele hantliraudadele ei mahu enam kettaid juurde lükkama. ühte otsa mahub üks 10-kilone ja üks 5-kilone, pärast seda jääb ruumi veel ainult keermega luku jaoks ning kogu moos.

kust leida pikema kui 10 cm kettaosaga hantliraudu? teeb keegi? müüb keegi?

Vaata siit:

http://oemmebi.fitness.ee/index.php?left=l...aseadmed#akses2

Toode B 109 , Mul on samasugused ja neist saab teha 10kg-ste ketasteha maks 65kg sed hantlid.

Kui ma nüüd valesti ei mäleta siis läksid ka veel 5kg sed peale, seega max 70kg. Rinda suruda ja lennata saab nendega hästi, ise kasutan 45kg seid ka biitsepsi tegemisel.

Hind on neil 185 euri aga ega head asja odavalt saagi. Kui siis ehk mõni sõber treib sulle ise.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

tegija - kui viitsiksid mingeid hindu uurida, oleks super.

marek - ega ei tea, mis sellel B109'l kettaosa pikkus võiks olla? mul see mure, et minu olemasolevad neli 10-kilost ketast on igavesed jämedad (plastümbris ja sees on ka tont teab misasi, pigem tsemendi ja betooni kui metalli moodi). õhemaid kettaid mahuks ka praeguste hantlite peale rohkem ära, samas tundus, et üks hantlipaar lisaks oleks niikuinii tarvis hankida (oleks vähem edasi-tagasi kruvimist erinevate harjutuste jaoks) ja tuleks võibolla ka ökonoomsem.

seal proteiin.ee lehel on info selline, et "Hantlivars, 1tk, 700.-" ja rohkem ei midagi. ega kettaosa pikkust ja varre läbimõõtu juhtu teadma? eks ma võin esmasp muidugi helistama ka hakata.

iseenesest mulle sobiks ka täitsa see variant, kui keegi treib lihtsalt. aasta tagasi leidsin siitsamast foorumist inimese, kes mulle sobiva kangi valmis treis ja kärab täitsa hästi. kirjutasin talle nüüd uuesti, et kas ta ka praegu sellega tegeleb, aga vastust pole veel tulnud. nii et ka selline info oleks täitsa oodatud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

proteiin.ee lehel kirjas: sobivad kettad 50 mm läbimõõduga.

endal arvan pildi järgi olevat sellised, mis Marek soovitab B109 ja nendel ketta+ luku ruum u. 180 mm.läbimõõt 50 mm.

kusjuures, lukk ei ole vindiga peale keeratav.

sama usun proteiin.ee lehel, loomulikult helista sinna!

küsija suu peale ju ei lööda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×