Jump to content
bullz-eye

treening

Recommended Posts

tervist

kas keegi oskaks aidata. tegelen suusatamisega, kuid vaja oleks ka jõusaalis käia, kuid ei taha seal mitmeid päevi ka käia. Max 2p nädalas jõusaali ja 4p suuska. kas keegi oskaks öelda mida kahe päevaga jõusaalis annab ära teha. Peamiselt oleks vaja selga, piitseps ja jalg. ainult kahe päevaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tervist

kas keegi oskaks aidata. tegelen suusatamisega, kuid vaja oleks ka jõusaalis käia, kuid ei taha seal mitmeid päevi ka käia. Max 2p nädalas jõusaali ja 4p suuska. kas keegi oskaks öelda mida kahe päevaga jõusaalis annab ära teha. Peamiselt oleks vaja selga, piitseps ja jalg. ainult kahe päevaga.

Tööriistad > Treeningkavad - võta sealt kava või telli kava.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma käisin juhuslikult suusatamas järgmine päev peale selja trenni. Suusatamisel andsid kohe seljalihased tunda. Arvan et triitseps ja selg töötavad kõige rohkem suusatamisel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan et ringtreening võib sellise ala puhul hea olla

kindlasti pikemad seeriad, mitte 10-12, sul ju pole eesmärk lihase kasvatamine, pigem vastupidavus

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma arvan et ringtreening võib sellise ala puhul hea olla

kindlasti pikemad seeriad, mitte 10-12, sul ju pole eesmärk lihase kasvatamine, pigem vastupidavus

jah ikka pigem vastupidavus, neid ringtreeninguid olen ikka natu proovinud, kuid ei tea ka nii väga mõjuvaid. talvel jõudu suhteliselt vähe, suvel paar korda nädalas-kätekõverdused ees ja taga, kõhulihastele ja rohkem midagi muud...

keegi võiks hea ringtreeningu üles panna..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×