Jump to content
Skillet

Ülekaal.

Recommended Posts

Tere, olen 12 aastane poiss, olen üpriski ülekaalus, suure keha ehitusega. Tahaksin võtta maha vähemalt 10 kilo, võtku aega mis võtab. Äkki saaksid sina soovitada mida peaksin hakkama tegema? Käin ka korvpalli trennis, tahakski teada et millal enne trenni süüa, peale trenni ning ka koolis või hommikul & üleüldse.

Oleks tore kui aitaksite <_<

Ise mõtlesin küll osta mingi toidukava või dieedikava vms. aga siin üpriski kallid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere, olen 12 aastane poiss, olen üpriski ülekaalus, suure keha ehitusega. Tahaksin võtta maha vähemalt 10 kilo, võtku aega mis võtab. Äkki saaksid sina soovitada mida peaksin hakkama tegema? Käin ka korvpalli trennis, tahakski teada et millal enne trenni süüa, peale trenni ning ka koolis või hommikul & üleüldse.

Oleks tore kui aitaksite :)

Ise mõtlesin küll osta mingi toidukava või dieedikava vms. aga siin üpriski kallid.

Pakun, et siinsete soovituste järgi sa hetkel endale ise mingit õiget kava ja toitanete vahekorda kokku vist pane. Muidugi võid ise uurida artikleid ja foorume. Kuid siiski soovitaks kiigata selle toidukava poole <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tegelt on lood nii, et kui sul endal on tahtmist ja jõudu treeneri õpetussõnu järgida, siis on kõvasti abi aga kui sa endas ei leia seda jõudu ei ole mitte midagi aibi.

Mismõttes treeneri õpetussõnu? Millise treeneri?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kindlasti on mõtekam osta toitumiskava kui see raha rasvapõletajate või mis iganes asja peale raisata!

see mitte ainult ei kiirenda rasvapõletamist, vaid ka lihaskasvu!

ise võtsin just toitumiskavaga 10kg maha ja ei olnud üldse raske!

tegin seda kihvleokorras ja auhind polnud isegi rahaline

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kindlasti on mõtekam osta toitumiskava kui see raha rasvapõletajate või mis iganes asja peale raisata!

see mitte ainult ei kiirenda rasvapõletamist, vaid ka lihaskasvu!

ise võtsin just toitumiskavaga 10kg maha ja ei olnud üldse raske!

tegin seda kihvleokorras ja auhind polnud isegi rahaline

Mis auhinnaks siis oli..........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tuletakse meelde, et tegemist on siiski 12 aastasega, mitte täiskasvanuga, kellel ei pruugi seda raha olla, kes arvatavasti ei suudaks täita 100%-selt toitumiskava(nagu gmaster tegi) ja ei saa nende artiklite sisust täielikult aru. Seda peaks ta ka vanematega arutama(kui juba pole) ja võib-olla ka perearsti juurde pöörduma(kuigi ei ole kindel, et perearstist kasu on?).

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tuletakse meelde, et tegemist on siiski 12 aastasega, mitte täiskasvanuga, kellel ei pruugi seda raha olla, kes arvatavasti ei suudaks täita 100%-selt toitumiskava(nagu gmaster tegi) ja ei saa nende artiklite sisust täielikult aru. Seda peaks ta ka vanematega arutama(kui juba pole) ja võib-olla ka perearsti juurde pöörduma(kuigi ei ole kindel, et perearstist kasu on?).

No kuna ta tahtis kava Vähilt, eks siis Vähk arvestab sellega nii või naa.........

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kindlasti on mõtekam osta toitumiskava kui see raha rasvapõletajate või mis iganes asja peale raisata!

see mitte ainult ei kiirenda rasvapõletamist, vaid ka lihaskasvu!

ise võtsin just toitumiskavaga 10kg maha ja ei olnud üldse raske!

tegin seda kihvleokorras ja auhind polnud isegi rahaline

Mitme päevaga sa sa seda tegid!? <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Auhinnaks oli minu õigus ja teise väite, et ma ei saa hakkama, ümber lükkamine <_<

selleks läks jah 3 kuu ringis

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×