Jump to content
mullaonu

MMA poistele ka siis film valmimas

Recommended Posts

sa pole ilmselgelt näinud rockyt.

Olen ikka... See rohkem draama kui võitlusfilm .)

Minu arust peaks võitlusfilmides näitlema mehed, kes on alaga tegelenud. Väga hea mulje jättis 2006 aasta film "Honor", milles tegid kaasa näiteks K-1 2x meister Remy Bonjasky, BBJ legend ning üks UFC rajajaid Rorion Gracie ning tuntud MMA-kas Don Frye.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Olen ikka... See rohkem draama kui võitlusfilm .)

Minu arust peaks võitlusfilmides näitlema mehed, kes on alaga tegelenud. Väga hea mulje jättis 2006 aasta film "Honor", milles tegid kaasa näiteks K-1 2x meister Remy Bonjasky, BBJ legend ning üks UFC rajajaid Rorion Gracie ning tuntud MMA-kas Don Frye.

Kui võitlusfilmides oleks kõik võitlused reaalsed, siis läheks need filmid suht jamaks. Filmi valitakse ka näitlejad, kes inimestele võiks välimuseslt meeldida. Filmid on eelkõige meelelahutus. Meeldib ka endale tegeleda võitluskunstidega aga puhast reaalset võitlust filmides ma viitsiks küll vahtida. Ja pakun, et ka 95 % võitlejatest sobikski näitlejateks, ka seda ala tuleb õppida. Samas võiks küsida, miks Mike Tyson tahab teha endast filmi aga pakub seda osa mängima Jame Foxx i :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui võitlusfilmides oleks kõik võitlused reaalsed, siis läheks need filmid suht jamaks. Filmi valitakse ka näitlejad, kes inimestele võiks välimuseslt meeldida. Filmid on eelkõige meelelahutus. Meeldib ka endale tegeleda võitluskunstidega aga puhast reaalset võitlust filmides ma viitsiks küll vahtida. Ja pakun, et ka 95 % võitlejatest sobikski näitlejateks, ka seda ala tuleb õppida. Samas võiks küsida, miks Mike Tyson tahab teha endast filmi aga pakub seda osa mängima Jame Foxx i :lol:

Ali ja Tyson jne on eluloofilmid.. ja kui need on tehtud legendidest siis ei saa neis lihtsalt rämpsu näitlema panna.

See NBD tundub olevat sisutu kaklusfilm, täpselt nagu Honor mida enne mainisin. Kui film on tehtud kaklusfilmiks, siis peaks see olema ikkagi reaalne just kakluste poolest. Näitlemine on neis teisejärguline, sest inimesed vahivad neid kakluste pärast. Ma ka tegelen võitluskunstidega ja mulle, vastupidiselt sinule, ei meeldi kui kaklusstseenid ebareaalsed on (a la keegi saab kurikaga 10 korda pähe ja võitleb edasi..).

Minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei kasutaks üldse kogu selle teema juures sõna "kaklus", korrektsem oleks pidada seda "võitluseks"

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ma ei kasutaks üldse kogu selle teema juures sõna "kaklus", korrektsem oleks pidada seda "võitluseks"

Sul on jumala õigus. Kasutasingi alguses võitlus.. siis läks aga millegi pärast kakluseks üle.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Trailer küll head muljet ei jätnud... võitlusstseenid paistavad väga kohmakad.

ei tundu väga kohmakad - ilustatud mma lihtsalt. tehnikate suhtes (vaadates treilerit) on reaalsuse suunas ikka päris suur samm astutud :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma eelistan kindlasti reaalseid võitlusi kõigile chuck norrise naljadele, aga kaldun arvama, et näitlemine on raskem töö kui võitlemine (eriti arvestades, et tänapäeval ei saa näitlejad naljalt endale lubada seda, et nad on lihtsalt "rääkivad pead".). isegi kõige labasemad näoilmed kaamera ees esile manada on raskem kui teha pärast korralikku trenni võitluskoreograafi valvsa pilgu all mõned tehnikad mis kannatavad teatud kaameranurga alt massidele vaatamiseks paisata.

ja see, et filmis on isegi reaalne võitlus natuke tantsulisem kui tavaliselt on ju ainult hea, kuni tehnikad iseenesest on veidigi usutavad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas selle Honori kohta on kellelgi saiti, kust alla laadida?

selline tegevus oleks illegaalne ja käesoleva foorumi reeglitega vastuolus. Selleks tasuks kasutada PM vastava foorumi inimestele, kes võiksid midagi teada. Muus osas palun jätta selline jutt rääkimata :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selline tegevus oleks illegaalne ja käesoleva foorumi reeglitega vastuolus. Selleks tasuks kasutada PM vastava foorumi inimestele, kes võiksid midagi teada. Muus osas palun jätta selline jutt rääkimata :lol:

Padrooon :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see on haige, et alati mingi Van Damme või Chuck Norrise filmis ja nagu ka siin alguses saab peksa, siis treenib oma kuukese ning mees nagu mägi valmis, kes kõik ettejäävad laksust nokki lööb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see on haige, et alati mingi Van Damme või Chuck Norrise filmis ja nagu ka siin alguses saab peksa, siis treenib oma kuukese ning mees nagu mägi valmis, kes kõik ettejäävad laksust nokki lööb.

Norris pole küll üheski filmis alguses peksa saand, ta aind peksab ise ju, filmi algusest lõpuni <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see on haige, et alati mingi Van Damme või Chuck Norrise filmis ja nagu ka siin alguses saab peksa, siis treenib oma kuukese ning mees nagu mägi valmis, kes kõik ettejäävad laksust nokki lööb.

inimestele meeldib draama, draama läbi tekivad kangelased. Enamus USA action jama baseerub sellele, sellepärast on võimalik alati ka enamjaolt ette aimata kuidas film lõppeb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
inimestele meeldib draama, draama läbi tekivad kangelased. Enamus USA action jama baseerub sellele, sellepärast on võimalik alati ka enamjaolt ette aimata kuidas film lõppeb.

tjjaaa.. kuid minu arvates on tiba lohutav, et the good guys in the end win. Ei tahaks küll, et "paha" domineerima jääks. (Swordfish)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×