Jump to content
Kerliny

L-karnitiin

Recommended Posts

tabletid on paremad kuna seal ei ole nagu joogi sees igast "muid" lisandeid.. st tegu on puhtama tootega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tabletid on paremad kuna seal ei ole nagu joogi sees igast "muid" lisandeid.. st tegu on puhtama tootega.

Vähemalt siin poes puhtaid tablette pole. Tegelikult on tabletis ka täiteaineid palju. Puhas pulber on tõeliselt puhas, aga seda Eestis pole.

Fatburneris on lisaks rohelise tee ekstrakt, mis on ka rasvapõletaja, ja C- ning B-vitamiinid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui nüüd rääkida pidevalt selle toimaine soetamisest omale siis oleks soodsam tellida toitumis kava. Seda kava saab ju hiljem kaa enda jaoks kasutada tehes ise mõningaid modifikatsioone. just vaatasin välja L-carnitin ampullid mis on üsna kallid maksavad 580kr ja saad kasutada 21 päeva eeldusel et kulub 1 ampull päevas. Toitumis kava (500kr) saad aga kasutada vägagi pikka aega, tehes vbl ainult mõningaid koguselisi muudatusi ja selle mõju pole vaja teadlastel uurida vaid on siililegi selge. :P muidugi tõin need näited üsnagi radikaalsed nii et joogijanuks üks fatburner juua pole nigu rahakotile suureks piinaks kuigi vesi on ikkagi odavam.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei tea pooled ütlevad, et karnitiini mõju pole never tõestatud ja pooled ütlevad, et toimib :P

Mõjusid on tal erinevaid, näiteks südamele on ta niivõinaa kasulik. Rasvapõletuse koha pealt ei ole kindel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõjusid on tal erinevaid, näiteks südamele on ta niivõinaa kasulik. Rasvapõletuse koha pealt ei ole kindel.

katkend L-karnitiini uuringu tekstist: Olemasolevatel andmetel on karnitiini manustamine terve inimese keha koostise ja kehalise töövõime mõjutamise seisukohast kasutu, kuid õnneks ei kaasne sellega ka terviseriske.

Kui väidetakse et keha koostise muutmise osas on ta kasutu, siis võiks ju lihtsa loogika põhjal eeldada et ta kasutegur puudub ka südame juures. Kui keegi seletaks ära mulle et südameni jõuab toime aine teistmoodi ja mõjub kaa, siis võtan oma seisukoha tagasi. :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tohib küsida, millisest kauplusest tellid? Osad nii kahtlase kodulehega, et ei tea, kas jõuab ikka kaup kohale. Odav variant tundub jah USA -st neid tellida. 4 korda odavam, kui pudelis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas tõesti leidub inimesi, kes arvavad, et FatBurner ja L-karnitiin on kindlasti vajalikud kui tahetakse rasva arvelt kaalu alandada? Kui paljud kulturistid võistlusteks valmistudes ilma FatBurnerita (või muul moel L-karnitiinita) ennast vormi ei saa? :rolleyes:B):)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas tõesti leidub inimesi, kes arvavad, et FatBurner ja L-karnitiin on kindlasti vajalikud kui tahetakse rasva arvelt kaalu alandada? Kui paljud kulturistid võistlusteks valmistudes ilma FatBurnerita (või muul moel L-karnitiinita) ennast vormi ei saa? :D:D;)

Ega võimatut ei ole, aga kiirendab ehk protsessi ja osati luuakse selliseid asju mugavusest. Ja arvatavasti saab rasvapõletust kiirendavate asjadega ka suurema hulga lihast säilitada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega võimatut ei ole, aga kiirendab ehk protsessi ja osati luuakse selliseid asju mugavusest. Ja arvatavasti saab rasvapõletust kiirendavate asjadega ka suurema hulga lihast säilitada.

Mul kohe nii kahju vaadata kuidas jõusaalis inimesed lürbivad seda Fat Burnerit endale sisse, reklaami ohvriks langenud inimesed :D. Ise joon kah seda praegu, aga sellepärast, et Maximas saab odavamalt seda :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul kohe nii kahju vaadata kuidas jõusaalis inimesed lürbivad seda Fat Burnerit endale sisse, reklaami ohvriks langenud inimesed :D. Ise joon kah seda praegu, aga sellepärast, et Maximas saab odavamalt seda :D

Miks kahju vaadata...L-karnitiin ju südamele hea..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul kohe nii kahju vaadata kuidas jõusaalis inimesed lürbivad seda Fat Burnerit endale sisse, reklaami ohvriks langenud inimesed :D. Ise joon kah seda praegu, aga sellepärast, et Maximas saab odavamalt seda :D

Väga huvitav: osta midagi, kuna seda saab odavalt, kuigi ostja asja mõjusse-vajadusse ei usu.

Mis puutub antud toote reklaami ja selle kontseptsiooni tervikuna, siis on sellel head eeldused, jõudmaks märkimisväärsele kohale maailma poeriiulitel. Seda tähelepanekut ei ole muidugi mina üksi teinud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mul kohe nii kahju vaadata kuidas jõusaalis inimesed lürbivad seda Fat Burnerit endale sisse, reklaami ohvriks langenud inimesed :D. Ise joon kah seda praegu, aga sellepärast, et Maximas saab odavamalt seda :D

Väga hull ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Miks kahju vaadata...L-karnitiin ju südamele hea..

Sest vaevalt inimene, kes jõusaalis laseb tund aega velotrenazööril,Fat Burneri pudel kõrval, joob Fat Burnerit selle jaoks, et see nüüd südamele hea on. pigem joovad sellepärast, et nimetatud toode "aitab" põletada rasvu.

Ise ma ostan seda sellepärast, et ma joon seda pigem, kui Fantat vms, esiteks see odavam, teiseks ma ei kaani endale mõttult suhkrut sisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sest vaevalt inimene, kes jõusaalis laseb tund aega velotrenazööril,Fat Burneri pudel kõrval, joob Fat Burnerit selle jaoks, et see nüüd südamele hea on. pigem joovad sellepärast, et nimetatud toode "aitab" põletada rasvu.

Ise ma ostan seda sellepärast, et ma joon seda pigem, kui Fantat vms, esiteks see odavam, teiseks ma ei kaani endale mõttult suhkrut sisse.

Miks Sa sellisel juhul siis vett ei joo? Veel odavam ja pole ei suhkrut ega magusaineid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×