Jump to content
Freshmeat

Närimiskumm

Recommended Posts

mis juhtub kui neelad nätsu alla, jääb ussiripikusse kinni ja edasi??? ise ära söönud umbes 10 nätsu elujooksul

Ühel päeval on seda "rämpsu" sul ussripikus liiga palju, hakkad oksendama päevad läbi, kutsud kiirabi ja arstid viivad su haiglasse, et see välja lõigata. Juhtus niimoodi sugulasel, ise olin kõrval kogu aja. Muidugi lisaks nätsude alla neelamisele sõi ta lisaks veel paberit ja muud rämpsu. Nooruse lollus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Bioloogias rääkis õpetaja mulle, et näts sisaldab kusiaineid vms :huh: selle peale läks kohe nätsuisu ära.

Aga eks näts sisaldab ise ka mingeid kaloreid ning ei usu et kiiremini kõht tühjaks läheb(100g sisaldab 620Kj/149kcal süsivesikuid 62 g, valgud 0g jms)

See kalorite kogus on ülimalt väike.Kujutage ette,treeniva inimese kalorikulu on kuskil 3000-6000 kcal päevas. 100 grammi nätsu sisaldab ca. 150 kcal,üks padjake kaalub 2-3 grammi ehk. Seega üks pastill sisaldab 3-4,5 kcal energiat.Seega siis üks padjake moodustab siis 0,075-0,15% päevasest energiavajadusest inimesel. :P Ma usun,et nätsu närimine võtab iga juhul rohkem energiat,kui näts annab

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Siin m6ned hakkasid hirmuga/l66pides r22kima, kuidas n2ts sisaldab kusiaineid. Nimelt siis karbamiid ongi see kurikuulus kusiaine seal n2tsus, mis tegelikult ei ole yldse nyyd nii eriline, vaid teda leidub laialt ka toiduv2rvides.

Muudetud kasutaja Karu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kus sellist nätsu saada? keegi teab kus müüakse?

21759389.jpg

enne trenni on hakanud maitsema. ise sain spartast kunagi seda.

nätsu närimine aitas suitsust loobuda mul.

aga naispool mul sööb nätsu kohutavalt palju, valge orbit on koguaeg põses õhtuti.

igakord kui poes käia siis 4-5 pakki leian kassas korvist:P

üks päev ta magu või midagi muud selle tõttu üles ütleb !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Näts on üldse mingi kahtlane asi, põhjustab kõhulahtisust ning pole ka üllatav kui ta kuhugi kinni jääb. Alla neelamisel tuleb hea õnnega tagant välja, aga kui suures koguses alla neelata, siis ma selles nii kindel pole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Näts on üldse mingi kahtlane asi, põhjustab kõhulahtisust ning pole ka üllatav kui ta kuhugi kinni jääb. Alla neelamisel tuleb hea õnnega tagant välja, aga kui suures koguses alla neelata, siis ma selles nii kindel pole.

Miks sa peaksid nätsu alla neelama ? Ja veel suurtes kogustes ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mul sõber neelas ka nätsu alla pidevalt ja siis tuli minna pimesoole opile ;)

Ma arvan lisaks pimesoolele oleks ka ülakorruse operatsioon kasuks tulnud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kus sellist nätsu saada? keegi teab kus müüakse?

21759389.jpg

enne trenni on hakanud maitsema. ise sain spartast kunagi seda.

nätsu närimine aitas suitsust loobuda mul.

aga naispool mul sööb nätsu kohutavalt palju, valge orbit on koguaeg põses õhtuti.

igakord kui poes käia siis 4-5 pakki leian kassas korvist:P

üks päev ta magu või midagi muud selle tõttu üles ütleb !

Ma olen saanud seda Fitshop robocopist,vastiku maitsega näts on .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Pole selle nätsu närimise peale kunagi mõelnud, mis ta head või halba teha võiks!

Inimesed tehke trenni, pole mõtet selliste tähtsusetute asjadega pead vaevata, mõtetu energiakulu!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kus sellist nätsu saada? keegi teab kus müüakse?

21759389.jpg

enne trenni on hakanud maitsema. ise sain spartast kunagi seda.

nätsu närimine aitas suitsust loobuda mul.

aga naispool mul sööb nätsu kohutavalt palju, valge orbit on koguaeg põses õhtuti.

igakord kui poes käia siis 4-5 pakki leian kassas korvist:P

üks päev ta magu või midagi muud selle tõttu üles ütleb !

mis selles nätsus erilist on, annab energiat juurde või mida ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole selle nätsu närimise peale kunagi mõelnud, mis ta head või halba teha võiks!

Inimesed tehke trenni, pole mõtet selliste tähtsusetute asjadega pead vaevata, mõtetu energiakulu!!!

Igasugused teadmised on ju teretulnud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Pole selle nätsu närimise peale kunagi mõelnud, mis ta head või halba teha võiks!

Inimesed tehke trenni, pole mõtet selliste tähtsusetute asjadega pead vaevata, mõtetu energiakulu!!!

Eem,senäts on Gerimax oma ja see annab hea laxu enne trenni lihtsalt sisse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×