Jump to content
NOT

Söön ma piisavalt?

Recommended Posts

Tervist, selline küsimus et siis kas ma söön ikka piisavalt tihti ja ka piisavalt palju? Panin siis mingi kava moodi asja ka kokku peale pikka fitness.ee uurimist. Kava on järgmine:

06.00 - Kaerahelbe pudru, üks keedumuna ja klaas piima. (Hommikusöök)

10.00 - Kaks rukkitaskut juustuga. (Koolis)

13.00 - Soetoit. (Koolilõuna)

15.00 - 400 grammi jogurtit. (Enne trenni)

18.15 - Mingi puuvili või mah.l (Peale trenni) Kas ma võin selle asendada ka nt. mingi müslibatooniga?

19.30 - Soetoit kodus (Õhtusöök)

22.00 - Puuvili või kaeraküpsised (Õhtusnäkk)

Eesmärgiks on võtta kaalust juurde, jõusaalis käin 3 korda nädalas.

Muudetud kasutaja NOT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist, selline küsimus et siis kas ma söön ikka piisavalt tihti ja ka piisavalt palju? Panin siis mingi kava moodi asja ka kokku peale pikka fitness.ee uurimist. Kava on järgmine:

06.00 - Kaerahelbe pudru, üks keedumuna ja klaas piima. (Hommikusöök)

10.00 - Kaks rukkitaskut juustuga. (Koolis)

13.00 - Soetoit. (Koolilõuna)

15.00 - 400 grammi jogurtit. (Enne trenni)

18.15 - Mingi puuvili või mah.l (Peale trenni) Kas ma võin selle asendada ka nt. mingi müslibatooniga?

19.30 - Soetoit kodus (Õhtusöök)

22.00 - Puuvili või kaeraküpsised (Õhtusnäkk)

Eesmärgiks on võtta kaalust juurde, jõusaalis käin 3 korda nädalas.

Liiga vähe sööd.Ja ,kui sa sööd viimast korda kell 22.00 ,siis kella 6.00-ni on aega üle 8 tunni ,mis on liiga palju minuarust ,ma soovitaksin süüa ka kell 00.00 viimast korda.Aga seda eelistan mina.Kui sa tahad massi kasvatada ,siis peaksid rohkem sööma.Näiteks kell 22.00 peaks ka olema mingi toitvam söök või mis?

Oota ekspertide arvamust . B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Liiga vähe sööd.Ja ,kui sa sööd viimast korda kell 22.00 ,siis kella 6.00-ni on aega üle 8 tunni ,mis on liiga palju minuarust ,ma soovitaksin süüa ka kell 00.00 viimast korda.Aga seda eelistan mina.Kui sa tahad massi kasvatada ,siis peaksid rohkem sööma.Näiteks kell 22.00 peaks ka olema mingi toitvam söök või mis?

Oota ekspertide arvamust . B)

Soovitaksid süüa kell 00.00 ? Ta käib koolis , seega jääks magamiseks vähe aega ju B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei usu et sa seda järgid. üle 5e päeva

okei, see oli küll väga vajalik.

Aga kui ma lisan 22.00le nt. 2 rukkitaskut, muna ja klaas piima ning hommikule juurde veel 1 muna siis oleks piisav kogus? Ning mida soovitate peale trenni süüa? Kas enne trenni on 400 grammine jogurt piisav?

Muudetud kasutaja NOT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Peale trenni söö keedetud muna, kohupiima.

Enne magamaminekut joo piima.

Enne trenni söö nuudleid vms.

Sa mõtled neid kiirnuudleid või midagi? Millele vee peale kallad vms ..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Enne trenni söö nuudleid vms.

nuudlid on minuarust süsikad...mix enne trenni süsikaid sisse ajada ? B)

peale trenni on palju süsiveskuid vaja..

enne trenni peax valku rohkem siiski...no loomulikult peale trenni ka valku

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
15.00 - 400 grammi jogurtit. (Enne trenni)

18.15 - Mingi puuvili või mah.l (Peale trenni) Kas ma võin selle asendada ka nt. mingi müslibatooniga?

kui palju sa enne trenni sööd ?

kas 18.15 kohe peale trenni ? phm kui on siis võta mahl ja puuvili mõlemad...ja ega see müsli batoon sinna hulka halba ei tee... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui palju sa enne trenni sööd ?

kas 18.15 kohe peale trenni ? phm kui on siis võta mahl ja puuvili mõlemad...ja ega see müsli batoon sinna hulka halba ei tee... B)

ainult 400 grammi jogurtit hetkel. Oskad ehk soovitada mida enne trenni veel süüa? Selline tunne, et see jogurt ei ole piisav ..

18.15 on jah kohe peale trenni. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tervist, selline küsimus et siis kas ma söön ikka piisavalt tihti ja ka piisavalt palju? Panin siis mingi kava moodi asja ka kokku peale pikka fitness.ee uurimist. Kava on järgmine:

06.00 - Kaerahelbe pudru, üks keedumuna ja klaas piima. (Hommikusöök)

10.00 - Kaks rukkitaskut juustuga. (Koolis)

13.00 - Soetoit. (Koolilõuna)

15.00 - 400 grammi jogurtit. (Enne trenni)

18.15 - Mingi puuvili või mah.l (Peale trenni) Kas ma võin selle asendada ka nt. mingi müslibatooniga?

19.30 - Soetoit kodus (Õhtusöök)

22.00 - Puuvili või kaeraküpsised (Õhtusnäkk)

Eesmärgiks on võtta kaalust juurde, jõusaalis käin 3 korda nädalas.

Oled noor ja noored saavad alustuseks süsiveskiutest kaalu juurde, seega soovitan süüa toitu kus on süsivesikuid rohkem kui valke, seega lõpp rämpstoidule ja söö pelmeene ning piimatooteid !(vähese rasva sisaldusega) B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jälgi, et igas toidukorras (umbes 3-4 tunni tagant) sisalduks loomse päritoluga valke(umbes 30-40 grammi). Kohupiim, kodujuust, (kala/kana)liha, klaasitäis piimagi on ju umbes 10 grammi. hakkadki niimoodi arvestama ja saad päevase valguvajaduse kenasti kätte. hiljem võid vastavalt kaalualandamise soovile või kaloraasi tõstmise soovile mängida teiste toiduainetega aga valguallikad jäävad alati sisse

kristo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jälgi, et igas toidukorras (umbes 3-4 tunni tagant) sisalduks loomse päritoluga valke(umbes 30-40 grammi). Kohupiim, kodujuust, (kala/kana)liha, hakkadki niimoodi arvestama ja saad päevase valguvajaduse kenasti kätte. hiljem võid vastavalt kaalualandamise soovile või kaloraasi tõstmise soovile mängida teiste toiduainetega aga valguallikad jäävad alati sisse

kristo

bullshit ! klaasitäis piimagi on ju umbes 10 grammi. puha vale et 1 l piimas on 20g valke, võta teatavaks !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ainult 400 grammi jogurtit hetkel. Oskad ehk soovitada mida enne trenni veel süüa? Selline tunne, et see jogurt ei ole piisav ..

18.15 on jah kohe peale trenni. B)

mul oli ka üx periood kus ma jõin jogurtit enne trenni ja siis ma jõin liitri ära B)

aga siiski mulle sobib paremini kas kohupiim või kodujuustu ~200g ja 1 korralik õun

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oled noor ja noored saavad alustuseks süsiveskiutest kaalu juurde, seega soovitan süüa toitu kus on süsivesikuid rohkem kui valke, seega lõpp rämpstoidule ja söö pelmeene ning piimatooteid !(vähese rasva sisaldusega) B)

mismõttes noor ? kui vanalt sul see noorus siis ära l õppeb ? :P

rämpstoit ? :D kas selles kavas on mingi rämpstoit ? :D

sa sööd siis aint piimatooteid ja pelmeene ? tglt sa peaxid endale ka loomset valku sinna lisama B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne trenni söö 200g vedelat kohupiima lahjat joo mahla.

Peale trenni 200g vedelat kohupiima, mahla v puuvilju v toidulisanditest proteiini.

Hommikul pane julgelt 3-4 munavalget ja 1-2 munakollast.

Õhutl 22.00 ei soovitaks väga kõhtu täis süüa, kodujuustu, võinh midagi kerget , mõned munavalged.

Kuule mis iba te ajate, süsikatega massi juurde, valke pole vaja.

Valk ongi oluline ehitusmaterjal lihastes.

Süsikatega taastate oma energiat.

süsivesikutega ülerikastatud menüüga kosuvad kõik noored kui ka vanad.

Peale trenni siiski on mõlemat vaja.

Ja Piimavalk kuulub ka loomsete valkude hulka mu arust.

ja enamus pelmeenides olev liha koosneb sojast e. taimsestvalgust ja muust sodist, see pole liha mis seal sees on. Lugege pakidelt koostist.

või kui aega on sisesta oma menüü ampserisse ... sealt saad enamvähem teada mis vajaka ,mis üle.

Kõige paremat nõu saad ikkagi siin olevat teenust kasutades Weebtreeneritelt , või lugeda vastvat kirjandust ja ise ennast harida!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
bullshit ! klaasitäis piimagi on ju umbes 10 grammi. puha vale et 1 l piimas on 20g valke, võta teatavaks !

ei tekita segadust!

100 grammi/milliliitrit sisaldab 3,3grammi valke

seega üks klaasitäis on umbes 10 grammi

kui sa viinapitsist või kilosest õllekannust piima jood on see juba sinu enda asi. keskmine klaas on ikkagi 250-350 ml

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei, võtsin teid kuulda ja muutsin seda natuke. Kui on veel mingeid vigu sees siis keegi targem võiks parandada. Aitäh kõigile kes aitasid/aitavad. B)

06.00 - Kaerahelbe pudru, kaks keedumuna ja klaas piima. (Hommikusöök)

10.00 - Kaks rukkitaskut juustuga. (Koolis)

13.00 - Soetoit. (Koolilõuna)

15.00 - 200 grammi kohupiima ja mahl. (Enne trenni)

18.15 - Banaan, 50 grammine müslibatoon ja mahl. (Peal trenni)

19.30 - Soetoit kodus. (Õhtusöök)

22.00 - Kodujuustu 200 grammi, üks keedumuna ja klaas piima. (Õhtusnäkk)

//Mis mahla soovitate juua? Hetkel joon õunamahla.

Muudetud kasutaja NOT poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
hmm, tasub siis ühe keedumuna ka peale trenni süüa?

Munavalgeid 3-4 munavalget või kohupiima pastat 200g.

Viimane söögikord peaks kodujuustust ja piimast piisama.

Aa kui muna isu nii suur ja viitsid ühte muna keeta, siis söö munavalge ainult, 3 munakollast päevas on juba palju vist!?

Muudetud kasutaja kraaner poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×