Jump to content
gmaster

Noored netikasutajad

Recommended Posts

Mis te arvate, kas teie kohta käib müüt, et kõige ebalojaalsemad inimesed on noored neti kasutajad?

ei pea tõestama midagi, ainult avaldage oma arvamust

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina vaidleksin vastu, eriti mis puudutab Finess.ee kogukonda.

On olnud raskemaid ja kergemaid aegu, aga Fitness.ee kasutajad

alati jäänud truuks oma keskonnale!

Siinkohal kasutan võimalust ja tänan kõiki Fitness.ee külastajaid

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina vaidleksin vastu, eriti mis puudutab Finess.ee kogukonda.

On olnud raskemaid ja kergemaid aegu, aga Fitness.ee kasutajad

alati jäänud truuks oma keskonnale!

Siinkohal kasutan võimalust ja tänan kõiki Fitness.ee külastajaid

Pole möödunud vist päevagi mil ma plex registreerumisest saadik Fitness.ee leheküljel käind,tavaliselt mitmeid kordi päevas...see on justkui kohustuslik osa päevst ja käib treeningu juurde.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

liiga IT-keskne küsimus, mida on suhteliselt mõttetu küsida kuna kontingent siin foorumis pole just IT-keskne:P

Niiet arvamusest oleks asi kaugel, pikgem oleks vastus nagu "loto":(

Mis puutub fitness.ee-sse siis jah.. kuidas kunagi, mõnikord kui mõni huvitav teema on siis saab isegi olla mitmeid kordi päevas online aga.. anyway - kuidas kunagi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see on üks turundusmüüt.

ma võin küll eksida aga kas see alafoorum "müüdimurdjad" ei käi mitte spordi valdkonda? mitte, et see halb oleks, et ka igast muud infot aga foorum "ujub" nii ju laiali..

analoogiline saade "mythbusters" on ka olemas kes paljudele müütidele ka vastused annavad.. st kas on siis mõtet dubleerida infot?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan just seda, et noortel on rohkem vaba aega ja rohkem aega netis ringi tuhnida, mida me ka teeme. Selle käigus külastatakse ka Fitnessi foorumit :( . Aga kindlasti ka suured foorumi läbustajad ja millest me muust õpime kui küsimustest. Tark õpib lollilt rohkem kui loll targalt !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ikka ei saanud aru, milles see lojaalsus avaldub? Kas selles, et kui me näiteks fitness.ee-s käime, siis samal ajal konkurent-portaalidesse oma nina ei pista vms? Kui nii, siis mina olen täitsa lojaalne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ikka ei saanud aru, milles see lojaalsus avaldub? Kas selles, et kui me näiteks fitness.ee-s käime, siis samal ajal konkurent-portaalidesse oma nina ei pista vms? Kui nii, siis mina olen täitsa lojaalne.

said ideaalselt aru:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan just seda, et noortel on rohkem vaba aega ja rohkem aega netis ringi tuhnida, mida me ka teeme. Selle käigus külastatakse ka Fitnessi foorumit B) . Aga kindlasti ka suured foorumi läbustajad ja millest me muust õpime kui küsimustest. Tark õpib lollilt rohkem kui loll targalt !

estikeelset konkurent-portaali ma nagu ei teagi,noh algelised ju. aga ikka amazon.ee(algne portaali nimi vist oli) see ikka pani paraja pöntsu,heas möttes :D sest lektüüri ega infot ei liikunud üldse ju. ja kiivikas pani oma panuse sellele et portaal lörri ei vajuks. minuarust foorumit ju alguses polnud? sai rohkem huvitavaid artikleid loetud . isiklikult ise portaalist hoian körvale nendel päevadel kui treeningutele ei ole pühendunud voi olen töbine. ühesönaga siis kui ei taha treeningutest mitte karvavördki juttu teha. :D koige pikem aeg vist nädal on oldud eemal. jama siis sellega et ,hulka vaja lugeda ja peab järgmiseks päevaks ka jätma :P ja foorumisse meelitab ikka see ka,et eesti tipud kulturismis , meedikud ja toitumis spetsid ka vahepeal siin soovitusi jagavad. suur tänu neile !!! ma ei tea kas liialdan,aga väga paljusid ikka motiveerib antud portaal suuremaid saavutusi tegema mitte ainult kulturismis,vaid ka teistes sportlikes ettevötmistes. minu

jaoks on praegu portaali külastamise voimalus hindamatu väärtusega! B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas just lojaalne olen, kuid külastan seda portaali võimalikult tihti. Pikim vahe on tulnud sisse seoses reisiga, umbes nädal. Kindlasti motiveerib see lehekülg. Muidugi võiks korralikumalt järgida kõiki juhiseid - trenn, toitumine, puhkus. Kuid ilma selle leheta ei teaks ma seda vähestki! Ja tänu sellele lehele saan ma seda vähest vaikselt, kuid järjepidevalt täiendada. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teisi foorumeid ei kasuta, aga artikleid loen küll põhiliselt t-nationist ja bodybuilding.com-ist, suurem valik lihtsalt.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Töötan arvutiga ja hüppan samuti mitu korda päevas siit läbi, aga see ei tõesta küll minu lojaalsust sellele leheküljele, sest kui oleks veel sarnaseid huvipakkuvaid lehekülgi, külastaksin kindlasti ka neid. Praegu pole lihtsalt leidnud ega otsinud ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×