Jump to content
Ott Kiivikas

Naise ideeal vorm

Recommended Posts

öääääkkkk ärge ajage ropsima. Need on ju steroide pugivad rõvedad "mees-naised". Seda paradoksi, et mõned selliseid naisi eelistavad, kutsutakse fetishiks. Sportliku poole pealt aga 5+, lasku edasi kui tahavad.

Vähemalt on nedel naistel voodis võim,kui just mees neist tugevam ei ole :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kallistad sellist naist, siis tekib selline tunne, et kallistad teist lihastes meest. :lol:

Ja kui magad sellise naisega,siis oled gei :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja kui magad sellise naisega,siis oled gei :D

Krt paremini ei olekski võimalik öelda :D Jah, sellinne asi ajab oksele :lol: , milleks neil veel mingid kunst rinnad vajalikud, arvavad et siis on rohkem naiselikumad? Niikuinii on mehekeha, hääl, nägu - krt nagu transseksuaalid. :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selline on juba ideaalne küll, vb ka veits rohkem lihastes olla(nagu fitness või figure võistlustel), aga mitte väga kuiv.

Ka see eelmine rannas jalutav tibi l2heb minu maitse j2rgi kategooriasse... ise ei tahaks selline olla :lol:

Naba on kuidagist uppunud...st k6hu peal on minu maitse jaoks suts liialt rasva...eks see maitse asi ole. Naiselik on ta kyll :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mees peaks ka normaalselt kap olema, et nende naistega elada, sest kui tüli tekib, siis naine lennutab meest nagu kaltsunukku. Mina isiklikult ei tahaks eluseeski sellist naist. vormis võiks olla ja vb väike muskel aga see läheb üle piiride. väga mehelik :) Tänaval olen palju näinud selliseid naisi, siis ma mõtlesin, et raudselt transvestiit :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×