Jump to content
aries

Nõrk immuunsüsteem??

Recommended Posts

Kõigil oleks aeg tunnistada ja harjuda tõsiasjaga, et küllastunud rasvad on tervisele kasulikud!

Ma ootan suure huvi ja uudishimuga Fred Antsonilt artiklit rasvade kohta ja usun, et ma pole ainus. On küll mitmeid infokilde siin-seal, erinevates artiklites ja foorumipostitustes, kuid üks kõike kokkuvõttev kirjatükk oleks kindlasti paljudele abiks..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Jah, ja 12 kg alakaal hoolimata suurest söömisest viitab ka kilpnäärme põletikule. Igal juhul võiks minna uuringutele, see asi tehakse ühe vereprooviga kindlaks.

Ehh, ups, sorri, alakaal ja uimane kilpnääre üldjuhul ühte lausesse kokku ei sobi, ma ei pannud seda tähele. Kilpnäärmehormooni puudulikkus on ikka ülekaalu sõber.

Vereanalüüsidega on see lugu, et "normaalvahemik" on paljude asjade puhul nii lai, et piiridest saab välja ainult üsna katastroofilise olukorra puhul. See, et näitaja normaalvahemikus, ei tähenda veel et kõik on korras.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ootan suure huvi ja uudishimuga Fred Antsonilt artiklit rasvade kohta ja usun, et ma pole ainus. On küll mitmeid infokilde siin-seal, erinevates artiklites ja foorumipostitustes, kuid üks kõike kokkuvõttev kirjatükk oleks kindlasti paljudele abiks..

Mul endal on mulje jäänud, et lihtne rusikareegel on 1/3 küllastunud, 1/3 küllastumata omega-3 ja 1/3 küllastumata omega-6 rasvu. Omega-3 rasvadest võiks kalaõlis olevate EPA+DHA optimaalne päevakogus olla ~4 grammi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ehh, ups, sorri, alakaal ja uimane kilpnääre üldjuhul ühte lausesse kokku ei sobi, ma ei pannud seda tähele.

Minu kommentaar põhines mu enda paari aasta tagusel kogemusel (ülikiire ainevahetus, alakaal hoolimata väga kaloririkkast toidust, pidev uimasus jms). Tuvastati kilpnäärme raske põletik, määrati L-Thyroxine'i ravikuur ja pool aastat hiljem oli kõik normis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kaugel ei ole vist ka ajad, kus tõestatakse, et ka loomsed valgud on meile kahjulikud :(

Võibolla jäi inimene nõrgemaks mitte teravilja kasvatamise ja söömise pärast, vaid sellepärast et elu muutus mugavamaks. Ei olnud vaja enam igakord, kui kõht tyhjaks läks, puu otsa banaani järgi ronida. Samamoodi hakati kodustama loomi ja kui oli lihanälg, ei olnud vaja enam eriti lihaseid pingutada, et jänkujuss kätte saada, vaid lõid maja taga veisele pussi kõrri ja oligi liha laual.

Muudetud kasutaja Tsaar poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaugel ei ole vist ka ajad, kus tõestatakse, et ka loomsed valgud on meile kahjulikud :(

Võibolla jäi inimene nõrgemaks mitte teravilja kasvatamise ja söömise pärast, vaid sellepärast et elu muutus mugavamaks. Ei olnud vaja enam igakord, kui kõht tyhjaks läks, puu otsa banaani järgi ronida. Samamoodi hakati kodustama loomi ja kui oli lihanälg, ei olnud vaja enam eriti lihaseid pingutada, et jänkujuss kätte saada, vaid lõid maja taga veisele pussi kõrri ja oligi liha laual.

See oli ikka kuradi andekas tekst :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kaugel ei ole vist ka ajad, kus tõestatakse, et ka loomsed valgud on meile kahjulikud :(

Võibolla jäi inimene nõrgemaks mitte teravilja kasvatamise ja söömise pärast, vaid sellepärast et elu muutus mugavamaks. Ei olnud vaja enam igakord, kui kõht tyhjaks läks, puu otsa banaani järgi ronida. Samamoodi hakati kodustama loomi ja kui oli lihanälg, ei olnud vaja enam eriti lihaseid pingutada, et jänkujuss kätte saada, vaid lõid maja taga veisele pussi kõrri ja oligi liha laual.

Tõesti hea tekst :( hästi sõnastatud (Y) :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×