Jump to content
gmaster

Rasvapõletus ja lihase kasvatamine

Recommended Posts

Tänan huvi tundmast!

Nippi mitte mingisugust ei ole.

On põhjus ja tagajärg.

Veel vähem salarelva varukast või poeriiulilt.

Ei pretendeeri mingisugusele originaalsusele ega paista silma range peentrüki lugejana poes ega õllelauas.

Lõppude lõpuks pole ju ka mingikit tõsiseltvõetavat tulemust mida gosznak näiteks" kvaliteediks" tunnistaks.

Banaalselt kõlaks asi nii:kättevõtmise asi.

Kuskilt medsfäärist tuli mingi diagnoos rütmihäirete ,extrasüstolite jms kohta, pisteti jalapealt horisontaali mingiks ajaks ;juhtmed külgejne.

Ehmatati mind ära.Ikka väga.

Pärast algset kõva kära taandus asi hunnikute tablettide,kolesterooli taseme jne juurde .

No see viimane mind ei üllatanud kuna enne uinumist läks kümekond aastat ehk ikka mõniT kcal sisse,et ikka vägev uni oleks.

ok-läks teemast välja.

asja juurde.

Kuna mingeid allergiaid tänu veneaja säilitusainete puudumisele ilmselt pole siis piim,kodujuust, ehk laktoos (vist õige) probleeme ei tekita.

Saigi siis tabletid unustatud ja vaadatud mida sisse süüa.Siia foorumisse jõudsin hiljem ,kuid kõik mida teen on siit mitu kuud otsitud ,loetud ,analüüsitud ehk siis siin kirjas.

pudru hommikul,kanaliha,palju toorsalateid,1-2 l piima,kala,veelkord kala,päevas 4-8 muna,ka pooled munakollased(poole väärtuslikust arvestades mingeid X kolesteroolihirmujutte jäävad siiski välja;ise ka ei tea miks),kella ei vaata,söön autos kui vaja ameeriklaste kuivatatud beef´i, ning muidugi kodujuustu ja veelkord kodujuustu.rasva ei karda,need 4/6 % väga head.

Siiski,praeliha või üldse liha on kuidagi osakaalus vähenenud,tendents langev.

Üldkaloraazhi ei loe.

Valke loen, süsivesi.kute arvu võin aimata,väiksem kui siin kõik vist soovitavad.Üritan siis õpetada oma keha tarbima seda rasva esmase energiaalikana.

Arvan tegelikult,et kukub välja üsna tendentslikult; tegijad siin irvitavad ...ja põhjusega

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kusjuures jah, Beef Jerky ja sellesarnased vinnutatud kalad on väga soovituslikud asjad toidukorra asendajana minu silmis :(

et palju toredam on mingil üritusel liha järada selle asemel, et krõpse süüa

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen ise harv poekülastaja olnud;beef on isegi maitseomadustelt ilma pingutamata parem kui need krõbisevad neis pakkides.

Millegipärast ei olnud ma teda enne eelmise aasta suve? kohanud.Võibolla eksin.

Järelemõeldes veel avastusi:mingis ketis(eksin kui nimetan) müüakse naturaalseid kalmaare doosides(lilla/rohekas ca 250g ning mingi teine sinakas /lillakas töödeldud kujul.

valgusisaldus vist 16-18 100g kohta, süsivesikud 0% ja pagan võtaks,maitsev.

Eks muidugi maitse asi, kuid paari päeva tagant väga vaheldusrikas.

Ise söön neid nagu on,kindlasti annaks edukalt salatisse panna,töödeldud variant soolasese vees- annab aga kenasti veega ära uhada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Vinnutatud liha ja kala on jah suhteliselt uus värk, aga nüüd on liha igas R-Kioskiski ja mõnes vinnutatud kalmaargi.

Juhuks kui keegi teab, siis teoreetiliselt peaks vinnutatud kalas mingil määral kalaõli järgi olema või ei?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kalaõli on hea, aga kas ta kohe nii võimas on? V-b, mina kui loll, kes räägib mida ta teab, ei oska öelda, aga isiklikest kogemustest nagu ei paistaks...

Ei ole eriliselt võimas, aga toime on täitsa olemas.

http://tinyurl.com/36tgjq

Mõju avaldab ka kalavalk, nii et parem on tervet kala süüa, mitte ainult õli.

Mõju avaldab veel roheline tee (kofeiin + EGCG). Kohv (kofeiin) toimib ka, aga roheline tee on palju parem.

Tõeliselt võimsad asjad on kas keelatud, või hormonaalsed retseptiravimid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
B) ise võtsin mmm 14 aastane olin vist, suve alguses 97kg, rattaga iga päev 40km järjest :D 30kg alla, suve lõpuks olin 67kg.

Jah, see on kõige kindlam viis, kui tahtejõudu on. Aga selleks on vaja ikkagi Tahtejõudu suure T-ga, mitte seda, mille abil sa suudad peale 6-te mitte süüa. B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D ise võtsin mmm 14 aastane olin vist, suve alguses 97kg, rattaga iga päev 40km järjest :D 30kg alla, suve lõpuks olin 67kg.

Sellega seoses tahaksin küsida, et kas nahk tõmbas ilusti kokku ja mingeid volte ei jäänud?

Algajal kaalust maha võtta ja samal ajal jõunäitajaid suurendada pole ilmselt mingi probleem, ise üritan ka praegu sama teha.

Muudetud kasutaja Eastsider poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole eriliselt võimas, aga toime on täitsa olemas.

http://tinyurl.com/36tgjq

Mõju avaldab ka kalavalk, nii et parem on tervet kala süüa, mitte ainult õli.

Mõju avaldab veel roheline tee (kofeiin + EGCG). Kohv (kofeiin) toimib ka, aga roheline tee on palju parem.

Tõeliselt võimsad asjad on kas keelatud, või hormonaalsed retseptiravimid.

Liigeseid ei keeranud tuksi sellise järsu koormusetõusuga?

Pealegi ma väga kahtlen, et sellise kaalualandamise meetodiga lihasmass ei kao, mis oli käesoleva teema eesmärk. Algajal puhul on asi muidugi ernev.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kõik veebitreenerid sheerivad seda hea meelega, küll väikse summa eest, kuid arvan et see on tulemuse kõrval tühine :D

jep

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kalaõli kohta sooviks teada seda, et kas on vahet selle ka mis kujul seda süüa? Kas siis kapslite näol või vedelalt?

vedel on odavam ja seega mõtekam

soovitan ka seda mülleri v mölleri oma, sidrunimaitselist

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul saab kohe-kohe aastake täis enda nö käsile võtmisest.

Kokkuvõte selle aja kohta:

Vöö ümbermõõt vähenenud 18 cm.

Kaalu nr. vähenenud, oleneb päevast 6-10 kg vibreerib 96 ja 100 kg vahel.

Jõunäitajad suurenenud osadel harjutustel kuni 6 korda(just jalg).

Kui õlidest rääkida, siis kasutan Oliiviõli enne lõuna- ja õhtusööki.

Ja mis kõige tähtsam, avastasin 1 päev peeglist, et näe krt visuaalselt isegi lihaseid naha all märgata, ei olnud sellist pilti ca 10 aastat näinud. :rolleyes::D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vedel on odavam ja seega mõtekam

soovitan ka seda mülleri v mölleri oma, sidrunimaitselist

Tahaks veel seda ka küsida, et kas hommikul või õhtul seda süüa? Ja miks hommikul v siis õhtul?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks veel seda ka küsida, et kas hommikul või õhtul seda süüa? Ja miks hommikul v siis õhtul?

Ma võtsin tavaliselt õhtul, aga kui meelde tuli, siis ka varem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahaks veel seda ka küsida, et kas hommikul või õhtul seda süüa? Ja miks hommikul v siis õhtul?

Kuskilt meeles F.Antsoni ütlemine, kus ta mainis, et kui kord päevas kalaõli võtta, siis ikka õhtul, sest just siis saab kindel olla, et antud kasulikud rasvad energiaks ei kulu!

Muudetud kasutaja allesnoor poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellel siis on õnnestunud neid kahte samal ajal korraga teha või mis te sellest arvate.

Ise suutsin 10kg rasva põletada, niiet lihast ei kadunud ja jõunäitajad ei muutunud..

Raskused tuleb üleval hoida. Ja dieet peaks sisaldama palju valku. ülejäänud oleneb juba dieedi tüübist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

oota ma ei laksa piiti ,et mis se kalaõli on sama suhteliselt ,et on puhas rasv tegelt või ni ja kui ni siis mis mingi kalaõli (rasv) Suurendab rasvapõletust siis w?

et nagu neelan iga õhtu rasva ja siis päeval trennis ja toitun ikka nagu toitun valgurikkalt ja värki siis se rasva neelamine õhtuti suurendab rasvapõletamist w <_<

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×