Jump to content
gmaster

Rasvapõletus ja lihase kasvatamine

Recommended Posts

Kellel siis on õnnestunud neid kahte samal ajal korraga teha või mis te sellest arvate.

Ise suutsin 10kg rasva põletada, niiet lihast ei kadunud ja jõunäitajad ei muutunud..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellel siis on õnnestunud neid kahte samal ajal korraga teha või mis te sellest arvate.

Ise suutsin 10kg rasva põletada, niiet lihast ei kadunud ja jõunäitajad ei muutunud..

kiirelt sa seda suutisid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

põhimõtteliselt kolm kuud

korralik toitumiskava ja lisanditeks kala- ja linaseemneõli

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
põhimõtteliselt kolm kuud

korralik toitumiskava ja lisanditeks kala- ja linaseemneõli

Väga hea kuulda.. endal ka plaanis 10-12 kilo alla saada! eks annan teada kui õnnestub.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellel siis on õnnestunud neid kahte samal ajal korraga teha või mis te sellest arvate.

Ise suutsin 10kg rasva põletada, niiet lihast ei kadunud ja jõunäitajad ei muutunud..

Olex tänaulik ka mõne pildi eest muutusest. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

juuli

november

Kalaõli:

OMEGA3

• Suurendab rasvapõletust

• Vähendab põletikku, tõstab immuunsust

• Aitab säilitada lihasmassi kaalulangetuse ajal

• Vähendab stressi mõju organismis

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellel siis on õnnestunud neid kahte samal ajal korraga teha või mis te sellest arvate.

Ise suutsin 10kg rasva põletada, niiet lihast ei kadunud ja jõunäitajad ei muutunud..

Ise proovin hetkel niimoodi, et kaal kõiguks 90-95 vahel. Kui 90 läheneb, võtan köögis vabamalt, kui 95 läheneb, piiran süsivesikuid. Proovin pekid lihasega asendada. Natuke aega tagasi võtsin 8 kilo alla ja sain aru, et peki all ei olnudki lihaseid. Kuigi jõudu nagu oli. Nüüd teen teistmoodi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kui palju ja millal (hommikul/õhtul) õli võtsid?

ma võtsin õhtul supilusikatäie

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ja treeningute ajal kasutasid proteiinipulbrit ka?

vahepeal mitte, aga üldiselt kasutasin küll

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eelmise aasta alguses tellisin läbi FITNESS.EE endale personaalse toitumis- ja treeningkava.

Toitumiskavas oli kirjas, et kaalu langus ei tohiks olla järsk, st. mitte üle 0,5 – 0,7 kg. nädalas.

Kahjuks kukkus kaal alguses ikke väga kiiresti - õnneks hiljem langus aeglustus.

Ca 6 kuuga oli 10kg kadunud. Peale seda hakkasin valgupulbrit peale trenni tarbima.

Toitumiskavva kuulus (kuulub) kalamaksaõli.

Hetkel kaal 74kg ja pikust 175cm, rasva % on stabiilselt püsiv.

Ainult ühest asjast ma ei saa aru, et kui kaal langeb siis rasva % tõuseb. Kas see on normaalne? ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kellel siis on õnnestunud neid kahte samal ajal korraga teha või mis te sellest arvate.

Ise suutsin 10kg rasva põletada, niiet lihast ei kadunud ja jõunäitajad ei muutunud..

No krt 10 kg kadu peab ikka jõus tunda andma., mis sul muidu need jõunäitajad on ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No krt 10 kg kadu peab ikka jõus tunda andma., mis sul muidu need jõunäitajad on ;)

No kui ta kaotas 10kg rasva ja lihasmassi suutis samaks jätta, samal ajale ju treenis ka .

Ei tohiks ju mingit kadu olla..

Lihas liigutab!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No mul on selline tunne, et sa oled imemees ja su supervõimeks on antikataboolsus.

V-b ma olen ka üht-teist valesti teinud, aga 3kilo kuus alla võtta ja kõik on OK?

Vaevalt see nüüd kalaõlist tingitud on. See on muidugi väga hea ja kasulik, aga antikataboolne imerohi see nüüd ka ei ole.

Ma ütleks, hea trikk.

Nagu näha, siis ma olen ennast lolliks joonud või midagi:

anaboolne= lihastkasvatav

kataboolne=lihast hävitav

antikataboolne=lihaskadu takistav

Muudetud kasutaja kirp2 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kataboolne imerohi on stressihormoon kortisool, saadaval ka mitmesuguste ravimvormidena. Aga ma eriti ei soovitaks, hävitab kudesid, osalt pöördumatult, ja ladestab rasva :(

Kalaõli EPA ja DHA on rasvapõletajad.

3 kilo kuus on täitsa normaalne ju ?

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Korisooli vist jah süüa ei tasu.Sellega mul näiteks isegi probleeme küll talviti. :(

Kalaõli on hea, aga kas ta kohe nii võimas on? V-b, mina kui loll, kes räägib mida ta teab, ei oska öelda, aga isiklikest kogemustest nagu ei paistaks...

Ma nagu olen üritnud väga aeglaselt alla võtta. minu tedvusesse on süübinud, et hea on alla võtta ca 300g nädalas...

ps! Kas viimase postitaja näol ongi tegemist selle toidulisandite kohta sisukate kommentaaride tegijaga?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Allavõtmine käib mul ilma mingite probleemideta, ütleksin et supervõimeks on pigem rasvapõletus ja vee välja ajamine :(

Ega mul need raskused nüüd märgatavalt tõusnud ka (v.a. säär), aga kehvemaks ei läinud.

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Rasvapõletus ning ühtlasi lihase kasv (lihase kaal) üldmassis koos tundub täiesti töötavat.

Vaadates vanu trenniplaane okt. 2006 kus kaal kõikus 129-131 kg vahel alustades kodusaali piiratud tingimustes suurte korduste arvu ning mitme pro treening n 3-4 lihasgrupi kergelt läbitegemisega ;suvel ehk lisaks ca 2500km rattasõitu peretempos pulsimõõtjaga ,on tänaseks saanud kaalu stabiliseerida 115-117 kg vahemikku.

Kusjuures üllatav (minu jaoks?)on jõunumbrite märkimisväärne tõus.Sic!

Tõsi,2-3 viimast kuud treening küll juba 5ks lihasgrupiks ära jaotatud ,samas trenni pikkus langenud ca 50-60 minutile korra kohta;läbi aasta 6X nädalas.

Teha muidugi veel VÄGA palju,sest hindan rasva% 20 le (suvaliselt ning subjektiivselt),suvel kuskil jooksuüritusel mõõdeti mäletamistmööda 27%?

Kuid arvestades asjale vabalt lähenemist ning et toitumist saanud jälgida terasemalt alles ca 4-5 kuud ning peale 3-4 kuud Mass2 tarbimist pole ka ulmelistest "põletajatest" moraalset tuge otsinud pean ettevõtmist tehtavaks.

Suvise rattasõidu osakaal kaalunumbrite langetamisel näib tagasivaadates üllatavalt väike: ca 5 kg ringis.Tingitud kindlasti grillliha ning alkoholifaktorist.

Nii,mis siis veel; kidlasti Oldmani (respect) veenvaist artikleist tulnud regulaarne omega3 st kalaõli hommikul ja õhtul ,kelasini tsink ja magneesium ning umbmäärane 250-290 g valke tundub samuti ajapikku (pärast algseid pingutusi) tavaliseks rutiiniks saanud olevat.

Ilmselt kaalunumbrite diferenz iseenesest selle jutu lugejale muljet ei avalda:-seda enam hämmastab kirjutajat ennast oma garderoobi takseerides, lihastoonust ning huvitaval kombel ka võhma lisandumist tunnetada mis võimaldas isegi mingi Otepää maratoni tol päeval esmakordselt elus mägirattaga/ning mägedes sõitnuna elusalt finishijoont näha.

Resümee

Looduse poolt talletatavaid võdisevaid alalhoiuaineid saab tänaseks "imetleda" vaid viimases lahingukantsis nn päästerõngana kuid enesetunne ,uni, rauarebimis, -võimed etc meenutavad 15 a taguseid aegu.

Edu neile kes seni kahtlevad algatuse mõttekuses või õige treeningvormi valikus!

Tänan teemaalgatajat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasvapõletus ning ühtlasi lihase kasv (lihase kaal) üldmassis koos tundub täiesti töötavat.

Vaadates vanu trenniplaane okt. 2006 kus kaal kõikus 129-131 kg vahel alustades kodusaali piiratud tingimustes suurte korduste arvu ning mitme pro treening n 3-4 lihasgrupi kergelt läbitegemisega ;suvel ehk lisaks ca 2500km rattasõitu peretempos pulsimõõtjaga ,on tänaseks saanud kaalu stabiliseerida 115-117 kg vahemikku.

Kusjuures üllatav (minu jaoks?)on jõunumbrite märkimisväärne tõus.Sic!

Tõsi,2-3 viimast kuud treening küll juba 5ks lihasgrupiks ära jaotatud ,samas trenni pikkus langenud ca 50-60 minutile korra kohta;läbi aasta 6X nädalas.

Teha muidugi veel VÄGA palju,sest hindan rasva% 20 le (suvaliselt ning subjektiivselt),suvel kuskil jooksuüritusel mõõdeti mäletamistmööda 27%?

Kuid arvestades asjale vabalt lähenemist ning et toitumist saanud jälgida terasemalt alles ca 4-5 kuud ning peale 3-4 kuud Mass2 tarbimist pole ka ulmelistest "põletajatest" moraalset tuge otsinud pean ettevõtmist tehtavaks.

Suvise rattasõidu osakaal kaalunumbrite langetamisel näib tagasivaadates üllatavalt väike: ca 5 kg ringis.Tingitud kindlasti grillliha ning alkoholifaktorist.

Nii,mis siis veel; kidlasti Oldmani (respect) veenvaist artikleist tulnud regulaarne omega3 st kalaõli hommikul ja õhtul ,kelasini tsink ja magneesium ning umbmäärane 250-290 g valke tundub samuti ajapikku (pärast algseid pingutusi) tavaliseks rutiiniks saanud olevat.

Ilmselt kaalunumbrite diferenz iseenesest selle jutu lugejale muljet ei avalda:-seda enam hämmastab kirjutajat ennast oma garderoobi takseerides, lihastoonust ning huvitaval kombel ka võhma lisandumist tunnetada mis võimaldas isegi mingi Otepää maratoni tol päeval esmakordselt elus mägirattaga/ning mägedes sõitnuna elusalt finishijoont näha.

Resümee

Looduse poolt talletatavaid võdisevaid alalhoiuaineid saab tänaseks "imetleda" vaid viimases lahingukantsis nn päästerõngana kuid enesetunne ,uni, rauarebimis, -võimed etc meenutavad 15 a taguseid aegu.

Edu neile kes seni kahtlevad algatuse mõttekuses või õige treeningvormi valikus!

Tänan teemaalgatajat!

Artiklid on ikka Fred Antson kirjutanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Rasvapõletus ning ühtlasi lihase kasv (lihase kaal) üldmassis koos tundub täiesti töötavat.

räägid ehk veidi veel oma toitumisest? mis on su salanipid?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×