Jump to content
trigger

Põlvesidemed, põlvetoed, soojendussukad

Recommended Posts

Võib-olla on auk mõeldud selleks, et põlv vähem higistaks? Ma ilma auguta ei ole kasutanud, aga need auguga neopreenist (sinised) "sokid" ajavad küll jalga jubedalt higistama ja haisema. Tund aega hoiad peal ja kui pärast seda need ära võtad, siis kaastreenijad lähevad roheliseks ja prussakad tulevad igast nurgast välja plakatitega "EI KEEMILISELE RELVALE". Jube hais. Neid peab pärast igat trenni pesema ka. Ilma auguta on võib-olla veel hullem?

Nüüd vähe liialdasid ma arvan. Endal ka need ja pole veel keegi jooksu pannud saalist tänu nendele. Ma loodan vähemalt...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

dirty_scorpion: paljale jalale.

No veits liialdasin küll, aga haisevad ikkagi jubedalt. Ma viimasel ajal ei kasuta ka neid, kuna vajadust ei ole. Panen need haisukotid peale ainult siis, kui põlvedega mingi häda on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma arvan et viga on kandjas :D

Aga tegelikult haisevad sellepärast, et pesu baktereid ei hävita ja osasid haisevaid ühendeid ka.

Töötle kloorpleegitajaga, nt ACE. Need pole poksikindad et läheks karmi töötluse peale katki.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tegemist pole mitte soojendamiseks mõeldud sukaga vaid liigesetoega, mis mõeldud liigese toetamiseks problemaatilise liigese puhul või probleemide ennetamiseks. (nõrgad sidemed jne)

Auguga variant fikseerib põlvekedra asendi, vajalik see logiseva põlvekedra (nn jooksja põlv) puhul. See täidab oma ülesannet, kui side tõesti sobib põlvega, st auk õige suurusega ja õiges kohas, tugi põlvekedrale õigest kohast jne.

Haisust: see ilmselt individuaalne, mul nii Nike, kui ka Rehbandi omad, mida aeg-ajalt kasutan, viimast kandsin vahepeal ka terve päeva, kui põlved halvemad olid ja mingit erilist haisu ei täheldanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jalapressi jutu alla tahaks öelda et kui see on juba selline kahe otsaga asi, siis milleks üldse seda kasutada

niikuinii sellest erilist kasu pole, aga tervisega võid riskeerida küll

mina isiklikult pole juba kaua aega kasutanud

Ise tahaks esitada mõningaid küsimusi

Kas on mõtet varieerida sidemetega ja sidemeteta trenni ?

Näiteks üks nädal kükkid sidemetega teine ilma

Kas Good Morningute ja rumeenia tõmmete tegemisel on vaja sidemeid kasutada ?

Sest ise tunnen, et rumeenia tõmmete ajal ma nagu lõhun oma põlvi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kas Good Morningute ja rumeenia tõmmete tegemisel on vaja sidemeid kasutada ?

Sest ise tunnen, et rumeenia tõmmete ajal ma nagu lõhun oma põlvi

Kui sul GM või rumeenia tõmme põlvi lõhub, siis sa teed midagi väga valesti. Nende harjutuste puhul ei kasuta keegi sidemeid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina kasutan n-ö põlvesukki, hoiavad põlve soojas ning vähesel määral ei lase põlvel ära minna mingite harjutuste ajal.

Ütlen ausalt - ilma nendeta on valus teha ning ebakindlam, on hirm, et põlv võib mingi hetk paigast ära minna ning seda läbi elada oleks nightmare.

Tegelenud 6 1/2 aastat korv- ja jalgpalliga, lõpuks lõpetasin põlvevalu tõttu ära.

HOIDKE OMA PÕLVI!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
mis materjalist need p6lvesidemed on,kas elastne v6i j2ik nagu need poxisidemed.Et mul neid poxisidemeid 2 paari ,et kui kykki teha siis need peale kerida?????

Hoolimata sellest, et jõutõste võistlussidemed on üpris jäigad ja neid üksi peale panna pole väga lihtne, on põlvesidemed üldiselt ikkagi elastsed. Muidugi tugevamad, kui näiteks apteegis müüdavad elastiksidemed, aga siiski elastsed. Poksisidemeid žgutiks peale panna pole vast mõtet.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Hakkan ka omale põlvesidemeid otsima. Viimastel kordadel olen jalapressil ligi 300kg seeriaid teinud ja natukene hakkab juba põlve peale raskus. Nimelt, nagu ma Janar Rückenbergi artiklist http://www.fitness.ee/artikkel/1534/millistesse-treeningvahenditesse-investeerida/1 välja loen, oleks mõistlik eelistada toestavaid põlvesokke põlvesidemete ees. Äkki keegi oskab õelda, kui tuntav vahe on nende toestavate sidemetega või üldse ilma tehes? Omale tundub ka, et mähitavaid põlvesidemeid vaja poleks, nüüd iseasi, kas neid põlve toestavaid sokke vajagi läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt kui ma kogu selle teema läbi loeks, saaks ka vastuse, aga küsin ikkagi siin ära. Milleks teha trenni nii suurte raskustega, et liigesed enam ilma toestamiseta vastu ei pea? Teadmine, et teed 300kg`ga kükke, on seda väärt, et pärast normaalselt kõndidagi ei suuda?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ilmselt kui ma kogu selle teema läbi loeks, saaks ka vastuse, aga küsin ikkagi siin ära. Milleks teha trenni nii suurte raskustega, et liigesed enam ilma toestamiseta vastu ei pea? Teadmine, et teed 300kg`ga kükke, on seda väärt, et pärast normaalselt kõndidagi ei suuda?

Samas, ütle, kui paljudel 60+ aastastel inimestel liigesed ei valuta ja nad suudavad täiesti ideaalselt kõndida? Tallinnas linnaliiniga liigeldes näeb ikka vanemaid naisterahvaid(kes ilmselgelt pole oma elus kunagi 300kg kangi turjalgi hoidnud :D ) ikka jube vaevaliselt kõndimas.

Ma olen üsna kindel, et jõutreeninguga tegelev inimene, kes on omandanud õiged tehnikad ja kes ei hinda oma võimeid pidevalt üle, suudab ka 60+ aastasena liikuda tunduvalt paremini, kui selline inimene, kes pole isegi trenni kunagi tõsiselt teinud. Aga noh, see on minu arvamus ja mul tõendusmaterjali pakkuda ei ole. :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kust saaks normaalse hinnaga korralikke soendussukkasid?

Soendussukad sain ma kunagi Rimist. Kui õigesti on meeles, siis paar maksis umbes 10 eurot. Ja pole veel nendega midagi juhtunud 2 aastaga.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soendussukad sain ma kunagi Rimist. Kui õigesti on meeles, siis paar maksis umbes 10 eurot. Ja pole veel nendega midagi juhtunud 2 aastaga.

Ei jää muud üle kui mõnest suuremast rimist vaadata :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×