Jump to content
trigger

Põlvesidemed, põlvetoed, soojendussukad

Recommended Posts

Ostsin ka amazonist sidemed. Täitsa normid ainult ma ei saa aru mis jama on:kükki tehes tulevad need kogu aeg ära ja kukuvad põrandale kuigi ma teen hullu sõlme ümber jala. Pakun , et võistlustel on nendega hea 1 kordus ära teha. Ei tea kas asi on minus või sidemetes aga nüüd pean sõbra näkaste marlidega kükki tegema. Lebo verk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kle tripl eks, miks sa oma õige pildi maha võtsid ja mingi suure triitsaga mehe oma asemele panid???

Ja need on sinu rotikad marlisidemed mida ma sult laenama pean. Mul on sulle ka üks soovitus:OSTA ENDALE KORRALIKUD PÕLVESIDEMED MITTE MARLID MILLEGA HAAVU KINNI SEOTAKS

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Esmalt soovitan osta nn. soojendussokid müügil Amazoni veebipoes (firmalt Nike). Ise olen kasutanud suuremate raskuste puhul elastiksidet müügil apteegis, selle seon soojendussoki alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! :P

Hiljuti müüdi siin Fasti põlvesidemeid,enam neid pole kas on uusi tulemas?

Ja mis hinnaga?

Kui siia enam ei tule kas keegi teab kus saada normaalseid põlvesidemeid? :P

Ette tänades! ;)

miks muidu sidemeid kasutad? raskused suured? ise pooldan sidemeid ainult siis kui raskused suured või kui ihtsalt põlved tuksis ;) ise ei hakka enne kasutama kui vähemalt 180 kangi peal on, sest igasugune liigne abivahendite hulk ei ole "tervislik" pikemas perspektiivis.... vähemalt selline arusaam on minul kujunend....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
miks muidu sidemeid kasutad? raskused suured? ise pooldan sidemeid ainult siis kui raskused suured või kui ihtsalt põlved tuksis ;) ise ei hakka enne kasutama kui vähemalt 180 kangi peal on, sest igasugune liigne abivahendite hulk ei ole "tervislik" pikemas perspektiivis.... vähemalt selline arusaam on minul kujunend....

Kohe kuidagi ei ole nõus!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kohe kuidagi ei ole nõus!!!

jaga siis enda põhimõtet ja kogemusi ;)

selline post, et ei ole nõus ei ütle ju mitte midagi!

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
miks muidu sidemeid kasutad? raskused suured? ise pooldan sidemeid ainult siis kui raskused suured või kui ihtsalt põlved tuksis ;) ise ei hakka enne kasutama kui vähemalt 180 kangi peal on, sest igasugune liigne abivahendite hulk ei ole "tervislik" pikemas perspektiivis.... vähemalt selline arusaam on minul kujunend....

ma ei kasuta suuri raskusi...mul on jalg selline lihas mis kasvab kõigist teistest lihastest kõige paremini kuid põlved enam ei pea vastu(põlev suht väike kah)...olen aastaga suutnud kasvatada üle 10 cm jalga ja seda just kergema raskusega(mul sellin stiiln nagu tom plazil ;) )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Külaline_Valdur_*

Et põlvi hoida tuleks sidemetega põlved kinni siduda. Suuremad mehed seovad aga jalapäeval väga pikalt - ca pool jalga nende sidemetega, põlve kohalt 1 korra ainult <_< . Kuidas siis õige, et põlvi hoida? Ise olen ainult põlved ja ümbert kinni sidunud. Või "suured" kardavad lihast rebestada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×