Jump to content
Laura Reisalu

Uued tooted

Recommended Posts

Tahad mõnda head toodet tulevikus meie poes näha...

Kirjuta siia toode ja miks just see?

ANDRO-GOLD

NOR-ANDRO

DHEA (Dehydro-epiandrosterone)

Androstenedione (4-androsten-3, 17-dione)

19-Norandrostenedione (19-Nor-4-androsten-3,17-dione)

1AD (1-androstene-3beta, 17beta-diol)

Nor-diol (19-Nor-4-androsten-3,17-diol)

link prohormoonid

What are prohormones?

legal natural steroid hormones

http://www.androstenedione-information.com...-1AD-andro.html

ANDROSTENEDIONE 100mg

twinlab

hGH Growth Hormones

impact 250

GABA

neid tooteid siin vist müügis pole, tootjafirmasid on aga palju erinevaid prolab, twinlab jne...võiks need ära siis proovida kas toimivad.

Muudetud kasutaja Andreaz poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Optimumi valku saaks, kuid selle hind on veelgi kallim kui enne. Kas oleksite nõus maksma senise 855.- (2,3kg) ca 1100.- krooni? Siis võikisime sisse võtta, toode ei ole kuhugi kadunud, kuid selle sisseostu hinda on tõstetud 60 % viimase aasta jooksul, sealt ka põhjus, miks me uut partiid ei ole tellinud, kuna ei ole kindlad, et uue hinnaga teda ostetaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Optimumi valku saaks, kuid selle hind on veelgi kallim kui enne. Kas oleksite nõus maksma senise 855.- (2,3kg) ca 1100.- krooni? Siis võikisime sisse võtta, toode ei ole kuhugi kadunud, kuid selle sisseostu hinda on tõstetud 60 % viimase aasta jooksul, sealt ka põhjus, miks me uut partiid ei ole tellinud, kuna ei ole kindlad, et uue hinnaga teda ostetaks.

Pekstes ka ei maksaks!:)

Õnneks on Fast normaalse hinnaga, muidu peaks hakkama töötlemata vadakut seasööda pähe ostma:D!

Muudetud kasutaja tonn999 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Optimumi valku saaks, kuid selle hind on veelgi kallim kui enne. Kas oleksite nõus maksma senise 855.- (2,3kg) ca 1100.- krooni? Siis võikisime sisse võtta, toode ei ole kuhugi kadunud, kuid selle sisseostu hinda on tõstetud 60 % viimase aasta jooksul, sealt ka põhjus, miks me uut partiid ei ole tellinud, kuna ei ole kindlad, et uue hinnaga teda ostetaks.

1100? :) siis küll eriti ei usu, et tahaks seda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Teate... mul on selline omapärane idee...

see tuli sellest kui avastasin kui hea on enne trenni juua üks energiajook kui on väike väsimus peal.

Võiks olla selline hea kodumaine "Pre-Workout drink"

ehk siis midagi sellist fatburneri ja energiajoogi vahepealset...

Võiks sisaldada rasvapõletajat samuti koffeiiini ja tauriini et annaks enne trenni energiat.

Samuti veidi vitamiine ja miks mitte ka türosiini et toime oleks tugevam.

Ma ei mõtle seda just siia fitness.ee poodi ainult... aga mulle tundub et sellise joogi koht on veel turul täitmata.

Kui nüüd inimene tahab veidi kaalus alla võtta ja energiat saada siis peab võtma 2 jooki... see juba teeb liiter vedelikku, mis veidi palju.

Aga noh... see on lihtsalt kõigest minu arvamus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tahad mõnda head toodet tulevikus meie poes näha...

Kirjuta siia toode ja miks just see?

Tahaks väga,et fitnessi poes oleks USN-i tooteid. :D

Minu arust on tegu maailma parimate toidu lisanditega!

Ise olen USN-i Nitro-Force Creatine HDS-i ja USN-i 100% Whey Protein-i proovind. :)

http://www.creatinestore.co.uk/CategoryDis...tegoryKey=21871

Muudetud kasutaja T6nu69 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TANK, samas keegi ei keela sul tauriini ja kofeiini eraldi osta ja ise selline jook teha:)

Muudetud kasutaja gmaster poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
TANK, samas keegi ei keela sul tauriini ja kofeiini eraldi osta ja ise selline jook teha:)

Isegi õlut saab ise kodus teha... ometi ostavad kõik seda poest.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Samu koostisosasid sisaldavab ka BSN N.O- Xplode. Omast kogemusest võin öelda, et toimib küll - energiat saab küll ja veel. Päris hea on ka Storm Universalilt. Mõlemad just u. 30 min. enne treeningut võtmiseks mõeldud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

TSITAAT(gmaster @ 30 Dec 2007, 04:29)

TANK, samas keegi ei keela sul tauriini ja kofeiini eraldi osta ja ise selline jook teha:)

Isegi õlut saab ise kodus teha... ometi ostavad kõik seda poest.

Väga hea vastus! ;)

Juba tunduski, et keegi ei julge gmaster´ile midagi vastu ütelda...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
"Fitness.ee Xploder" sisaldas muuhulgas ka kofeiini ja tauriini ning oli täiesti Eestimaine toode, kahjuks aga momendil seda veebipoes ei näe, kas enam ei müüdagi seda? ;)

Maitse sellel küll kõige parem polnud ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Eks ta selline omapärane oli, aga mul maitse vastu midagi ei olnud. Siiski ainult ühe korra olen proovinud seda, ükskord pandi veebipoest muud kaupa tellides see tasuta kaasa. Aga tõesti, kas seda toodet enam ei valmistata või lihtsalt ajutiselt seda veebipoes ei ole, äkki keegi teadjam oskab kommenteerida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×