Jump to content
kotkapesa007

oleks vaja abi teadjatelt!!!

Recommended Posts

käin trennis juba 3 kuud 2 korda nädalas ja mõtlesin et hakkaks äkkikasutama ka aineid mis aitaksid lihastel kiiremini suureneda ja olekski vaja nüüd teada mis tooted oleks kõige tõhusamad ja effektiivsemad.lugesin küll igasugu toodete tutvustusi aga minu mõistus küll välja ei nuputanud mis oleks see kõikse paremad.(suured tänud ette).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Soovitaks küsijal tarbida toitaineid!

Kui oled endale selgeks teinud, mis asjad on süsivesikud, valgud ja rasvhapped ning mis vahekorras ja aegadel neid tarbida tuleb, alles siis on mõtet pilk toidulisandite poole pöörata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ei ole 15 olen 19 ja olen terve päva täna siin kõike uurind aga vaat nii palju andmeid vaadates jookseb juhe päris kokku nii et ei saa enam aru midagi sellepärast otsustasingi postitada teema kust saan kohe otse küsida millist kaupa soovitavad mulle targemad fitnessi e-poest kas tabletid mis sisaldavad rohkem valku või mingid pulbrid või midagi sellelaadset.Aga mõni vend ma vaatan et on nii ego et ta ei saa lihtsalt oma suud mõne koha peal kinni hoida vaid peab kohe midagi sitasti ütlema :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole 15 olen 19 ja olen terve päva täna siin kõike uurind aga vaat nii palju andmeid vaadates jookseb juhe päris kokku nii et ei saa enam aru midagi sellepärast otsustasingi postitada teema kust saan kohe otse küsida millist kaupa soovitavad mulle targemad fitnessi e-poest kas tabletid mis sisaldavad rohkem valku või mingid pulbrid või midagi sellelaadset.Aga mõni vend ma vaatan et on nii ego et ta ei saa lihtsalt oma suud mõne koha peal kinni hoida vaid peab kohe midagi sitasti ütlema :lol:

:lol: ühe päevaga sa kindlasti midagi selgeks ei saa, ainult tõesti ajab see info segadusse. Asja peab uurima pidevalt ja vaikselt(omas tempos), lugema siin foorumis, raamatuid, kuulata bio tunnis(tuleb kasuks, mind ennast muidugi bioloogia väga huvitab, nii et mulle see probleemiks polnud), praktiseerima jne. Üldiselt uuri kõike, mis leiad ja on teemaga seotud ja aega kindlasti võtab palju teooria+praktika, ise olen asja pidevalt uurinud juba 2 aastat ja ikka leian midagi uut :lol: Edu õppimises!

Mida kasutada? Mina soovitaks vadaku valku(ise kasutan ON 100% Whey Gold Standardit, veel soovitan ka Fast tooteid, üldiselt pead ise vaatama millist hinda oled nõus välja käima) alustuseks, siis kreatiin monohüdraati (Fastil pakub hea hinnaga), kreatiinile lisa süsivesikuid(Trauben zucker Müller's Mühle, ise ostan kaubamaja Konsumist). Need kolm asja on hea võtta, kohe peale trenni lõppu.

Muudetud kasutaja Hellboy poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
ei ole 15 olen 19 ja olen terve päva täna siin kõike uurind aga vaat nii palju andmeid vaadates jookseb juhe päris kokku nii et ei saa enam aru midagi sellepärast otsustasingi postitada teema kust saan kohe otse küsida millist kaupa soovitavad mulle targemad fitnessi e-poest kas tabletid mis sisaldavad rohkem valku või mingid pulbrid või midagi sellelaadset.Aga mõni vend ma vaatan et on nii ego et ta ei saa lihtsalt oma suud mõne koha peal kinni hoida vaid peab kohe midagi sitasti ütlema :lol:

Muidu lugemise koha pealt on üks hea raamat see:

http://treener.eok.ee/oppematerjal_vaata.php?id=147

Seal räägitakse selgelt ja lihtsalt nii toitumisest kui treeningust, sh ka toidulisanditest.

Aga seal detailidesse ei laskuta, lihtsureliku (loe: algaja) puhul pole aga detailid olulised.

Mulle isiklikult tekkis HTR'i tarbimisest küll lihasmügarikke siia-sinna juurde kehale, enne tarbimist nagu ei märganud niipalju arengut. Aga pole kindel kas see võlupulber siiski on asja seletuseks, kuna tegin 2a ilma pulbrita trenni, vblla lihtsalt pulbri tarbimise ajaks oli kompetents vastav, et ka ilma pulbrita oleks mügardunud. Niiet ei tea öelda pulbrite koha pealt, mulle tundub küll, et htr nagu oleks väikse võlujõuga, areng nagu oleks toimumas lausa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
käin trennis juba 3 kuud 2 korda nädalas ja mõtlesin et hakkaks äkkikasutama ka aineid mis aitaksid lihastel kiiremini suureneda ja olekski vaja nüüd teada mis tooted oleks kõige tõhusamad ja effektiivsemad.lugesin küll igasugu toodete tutvustusi aga minu mõistus küll välja ei nuputanud mis oleks see kõikse paremad.(suured tänud ette).

paar tähtsat märksõna, et pilt natuke selgemaks läheks ja saunajutud ununeks :lol: :

3 põhilist toitainet:

1)valk ehk proteiin :lol: - suures koguses esineb lihas,munas,kalas

2)süsivesikud

3)rasv

Mineraalid ja vitamiinid on ka muidugi tähtsad!

Kõige pealt vaata oma päevamenüü üle, kui sul mingit tahtmist lihast kasvatada on! Kirjuta oma kehakaal ja päevamenüü siia! Ei taha sinu illusioone purustada, aga toidu+lisandid on mõeldud toidu puudujäägi korvamiseks, sinu jutust jäi mulje, et sa lootsid midagi kiirelt sisse süüa ja niikui seen kasvama hakata - seda ei juhtu! Toidulisandid EI OLE steroidid!

Lisaks võiksid oma treeningkava ka kirjutada, 2 korda nädalas lihtsalt kohal käimisest kasu suht 0 lähedane.

Kõige lihtsam oleks alguses tellida siit lehelt treening ja toitumiskava!

Edu!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumine paikka!

Ja kui ei tule päevane valguvajadus täis, võid kasutada ka valgupulbrit, sinna juurde ka süsivesikuid.

Kui päevane valguvajadus täis ei tule, siis järelikult ei ole toitumine paigas. Sel põhjusel pole mõtet küll valku pulbri kujul süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma ei saa aru kas see on nromaalne ? 2 nädalat olen kreatiini tarbind ja yhe biitsa pel verevalumid :S a nagu suurust on ka kohe nähtavalt juurde tulnud .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Verevalumid ? Tõenäoliselt siiski naharebendid ehk "rasedusarmid". Võta kasvutempot maha ja määri nahka tretinoiiniga (retseptiravim).

F..k, avastasin endal ka.

Kusjuures nahk ei talu tretinoiini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×