Jump to content
Kuup

Sage urineerimine

Recommended Posts

Tere! Viimasel ajal(paar nädalat) on õhtuti suurenenud urineerimise vajadus. kella 20:00-00:00 olen 5 korda wc's käinud. Tavaliselt 3 korda sellise aja jooksul. Uriin on valge. Soolasi üle ei tarbi, söön nagu ikka ja kõrvale joon piima. Olen 20 aastane. Kas on võimalik I diabeedi tunnus või mingi toitumise häire? Päeval nagu eriti ei urineeri ja joogijanu kah pole. Aga õhtuti suureneb joogijanu, ei julge juua kah enne magamaminekut.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere! Viimasel ajal(paar nädalat) on õhtuti suurenenud urineerimise vajadus. kella 20:00-00:00 olen 5 korda wc's käinud. Tavaliselt 3 korda sellise aja jooksul. Uriin on valge. Soolasi üle ei tarbi, söön nagu ikka ja kõrvale joon piima. Olen 20 aastane. Kas on võimalik I diabeedi tunnus või mingi toitumise häire? Päeval nagu eriti ei urineeri ja joogijanu kah pole. Aga õhtuti suureneb joogijanu, ei julge juua kah enne magamaminekut.

Urineerimishäired võivad olla tingitud väga mitmetest põhjustest, alustades kergematest põletikest ja lõpetades suhkrutõvega. Valulik urineerimine viitab tavaliselt mingitele häiretele, samas ei pruugi urineerimisel sageduse või värvuse muutus olla tõsine haiguse ilming.

Mõningaid näiteid sagedase urineerimise kohta:

1) diabeet

2) mage diabeet

3) kohvi, alkoholi joomine

4) üliaktiivse põie sündroom

5) stressi - uriinipidamatus

Perearsti juures võid teha veresuhkru analüüsid igaks juhuks.

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

kui sa õhtul enne 20.00 trennis käid ja seal palju vett jood (1l) ja pärast trenni taastamiseks ka 0,5 shakeri midagi võtad siis on võimalik et keha viib lihtsalt kogunenud vee välja . seetõttu on ka uriin valge ?

ise käin hommikuti jõusaalis ja joon tavaliselt 1h trenni jooksul vähemalt 1l vett, tööle jõudes joon kohvi ka ja täiesti normaalne on minu jaoks et ma käin iga 15 min tagant 4-5 korda wc-s. piinarikas on see esmaspäeviti kuna siis on mul tavaliselt 1h koosolekut:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×