Jump to content
smurff

Küsimus Dextor toote kohta!

Recommended Posts

Et siis olen suht algaja selles suures muskulaar maailmas ;)

Jutt siis selline, et ostsin poest Fast Dextor lühikese ahelaga süsivesiku pulbri. Ilusti on igal pool peal, et fitness.ee soovitab ja muidu väga ok asi...aga indruktsioonis puudub igasugune kasutamis ala tutvustus...et kuhu ja kui palju ja miks ja kas peale või enne trenni jne...praegu olen selle pulbriga käitunud nii, et lisanud artic spordi sisse 1 teelusika ja siis joonud pool enne trenni ja pool pärast...kas tegutsen õigesti? kindlasti mitte onju...kuhu või mida ma pean selle pulbriga tegema üldse? Tänan vastuste eest juba ette :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sinu kurvastuseks pean ütlema, et 1 tl Dextrot ei muuda eriti midagi.

Pealegi saad sa oma süsivesikud juba spordijoogist.

Teinekord osta mingi valk kõrvale, siis saad valk+süsivesik šeigi teha

Praegu saad sa ainult suhkruvett teha

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

selles suhtes,et enne v6iks just toidulisandi puhul selgeks teha mida ,kuhu ,kui palju,miks ja kas mul uldse vaja on seda ja siis osta ,mitte et lähed ostad poest midagi mille pakend äge tundub ja voalaa.

peale trenni valgukoks on muidugi omal kohal,a pööra rohkem tähelepanu ulejäänd päeva toitumisele ,see on tähtsam.

edu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
selles suhtes,et enne v6iks just toidulisandi puhul selgeks teha mida ,kuhu ,kui palju,miks ja kas mul uldse vaja on seda ja siis osta ,mitte et lähed ostad poest midagi mille pakend äge tundub ja voalaa.

peale trenni valgukoks on muidugi omal kohal,a pööra rohkem tähelepanu ulejäänd päeva toitumisele ,see on tähtsam.

edu

jah, parim investeering on toitumiskava, mitte valgukott!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×