Jump to content
Vägivaldur

Kes on kõige targemad sportlased?

Recommended Posts

Andreaz lahmib umbes. Kas keegi arvab, et näiteks maadleja (või mistahes muu kaaludeks jaotatud ala sportlane), kes peab ennast kaalu võtma ja suutma säilitada oma soorituse sealjuures, lahmib endale suvaliselt näost sisse mida iganes? No kui jah, siis arvaku uuesti. Ja kui rääkida päris tippspordist ja keegi arvab, et ainult kulturismil on korralik toitumis- ja taastumisalane knowhow, siis see on ikka lausa naeruväärne.

Tippkulturist on maailma targeim inimene? Ei oska mina keemikutes seda tarkust näha... ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olgem ausad tugitoolisportlaste vastu ei saa mitte keegi. Nemad teavad nii oma ala kohta väga palju kui ka üldine silmaring on lai.

Oma alast:

-tugitoolisportlane teab alati, millised meeskonnad laupäeval jalgpalliheitlusse astuvad

-tugitoolisportlane teab, millisest poest saab kõige parema ja odavama treeningvarustuse - õlled ja kõrpsupaki

-tugitoolisportlane teab, kui milline "taevakanalite" pakett tuleb tellida, et väärt spordikanaleid näha

Üldine silmaring spordist:

-tugitoolisportlane teab, kes oli eelmine aasta F1 maailmameister

-tugitoolisportlane teab ka, kes oli üleelmine aasta F1 maailmameister

-tugitoolisportlasele ei ole probleem kihlvedusid sõlmida, sest ta teab iga meeskonna, indiviidi tugevaid ja nõrku külgi

-tugitoolisportlasel ei jää ükski suusaetapp nägemata

-tugitoolisportlane teab, millise määrdega peaks Veerpalu startima, et teda saadaks edu

Analüüsivõime:

-tugitoolisportlane suudab alati genereerida lemmikmeeskonna kaotuse põhjused

-tugitoolisportlane ei jää ka hätta keerulisete korvpallikombinatsioonide jälgimisel

Üldised faktid:

-tugitoolisportlane teab, et kartulikrõpsud on tehtud kartulitest

-tugitoolisportlane teab, et oma ala harrastamine sõbra juures on alati põnevam kui kodus

Oma keha tundmine:

-tugitoolisportlane teab, et peale 10t õlut võib hommikul peavaluga ärgata

-tugitoolisportlane teab, et ta suudab täpselt kolm pakki kartulikõrpse ja 2 tipi-kastet ära süüa

-tugitoolisportlane teab, et peale 3ndat õllet tuleb üsna tihedalt WC-d külastada

Ja ärge üldse hakakegi rääkima, et tugitoolisport ei ole sport. Ka see nõuab pühendumust, tihedaid treeningid, eneseusku ja järjekindlust.

Hea küll, võite nüüd edasi arutada seda teemat, mis ei jõua mitte kunagi mitte kuhugi välja B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andreaz lahmib umbes. Kas keegi arvab, et näiteks maadleja (või mistahes muu kaaludeks jaotatud ala sportlane), kes peab ennast kaalu võtma ja suutma säilitada oma soorituse sealjuures, lahmib endale suvaliselt näost sisse mida iganes? No kui jah, siis arvaku uuesti. Ja kui rääkida päris tippspordist ja keegi arvab, et ainult kulturismil on korralik toitumis- ja taastumisalane knowhow, siis see on ikka lausa naeruväärne.

Tippkulturist on maailma targeim inimene? Ei oska mina keemikutes seda tarkust näha... B)

nõustun sinuga 100%

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kokkupuuted ernevate alade inimestega...oeh. Kas võtaks siit portaalist kümme kõige lollimat posti, mis on tehtud kulturistide poolt ja kujundaks nende järgi arvamuse kulturistidest? Kõlab lollilt? Aga seda sa just praegult põhimõtteliselt teed kõigi teiste spordialadega.

PS. See ei ole siin kulturismiportaal. Spordiportaal on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andreaz, paljud nendest sousti ja kartulimeestest on TIPPSPORTLASED? Ma arvan, et need on pigem mingi 10 aastat tagasi nähtud kohalikud mufid. Tänapäevaks on ikka IGAL ALAL tippudel meeskonnas toitumisspetsialistid ka ja ega nad isegi rumalad ei ole.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no uuri kasvõi teisi sportlaste netilehekülgi, pakun et seal pole toitumistest suurt midagi vähemalt ei anna seda kulturisti omaga võrrelda. olen lugend et eesti tippsportlased käivad oti tarka nõu saamas toitumise kohta. pole kuulnd vastupidist et ott läheks näiteks jalgpallurilt uurima kuidas õigemini toituda!

aga kes teisiti arvab...miks te ei käi oma jalgpallurite või siis poksi või karate kodulehekülgedel. ma lähen uurin nüüd mis tarka juttu siis mujal aetakse spordis B)

no nüüd sa üllatasid isegi mind oma "argumendiga". Paistab, et sa kohe üldse ei tea mida sa suust välja ajad. Ok harime siis sind ka natuke. Miks sportlased käivad Oti juures... eee.. äkki sellepärast, et suurem osa toidulisandite turust on Oti ettevõtte valduses? Äkki sellepärast, et kuna ta toodet müüb siis oskab ka soovitada? See on täiesti kontekstiväline väide.. sama võiks küsida, et miks küsitakse nende udukogude käest sealt Powermanist?

Miks me oleme siin foorumis mitte teab mis imefoorumis? sellepärast, et pole mõtet teha 110 foorumit, pigem üks ja korralik. Probleem ei ole selles, et neid foorumeid ei oleks..neid on ja seal me ka oleme. Pigem jutt on selle üle, et teha fitness.ee funktsionaalsemaks ja eesmärgipärasemaks. St anda tükike endist neile. Tegu on ikkagi fitnessi ja kulturismi veebiga. Meil on siin oma nurk kus me rahvale anname teada tavainimese tasandil mis ja kus ja kuidas ja kritiseerime. Kui lugeda spetsiifilis foorumeid siis võib selle infomüra kätte lämbuda.

Niiet proovi ikka teemas püsida ja päris kõike ka välja sülitada ei tasu.. eriti veel kui su enda kogemus põhineb "kuulujuttudel"

Niipalju kui ma olen jalgpalliga tegelenud ja palju ma neid näinud olen siis nad on päris heas vormis.. ju siis see "soust" ja "soe toit" mis nad söövad ei mõju neile nagu kulturistidele :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see alustas kulturismiportaalina. kulturism.ee!!!

inimene alustas ka ahvina nüüd aga on tegu INIMESEGA. Maailm areneb ja väike Andreaz peaks ka kaasa arenema - vähemalt soovitatav oleks B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kulturiste võib siin palju olla, kuid kulturism ei ole ainus, millest siin räägitakse. Mis on "minusugused"?

Kulturist on bioloog, farmatseut, dietoloog nagu sa ütled. Sina Andreaz oled kulturist nagu ma aru saan. Ometigi sa rääkisid siin hiljuti ühe teema all, kuidas sa sööd 20-40 kanamuna päevas. Milliseid põhjatuid teadmisi sa sellise menüü koostamiseks kasutasid? Korvpallurite omi? B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andreaz sattus kogemata jälle oma poste lugema ja otsustas need kustutada. Noh mis seal ikka. Peab ütlema, et oma keskmist taset suutis ta siin ületada, aga natuke on veel loogilisest mõtlemisest puudu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja kui ma koostan testi, kes siis võidab? naljanina.. ja üldse mida "võidab" ... sa oled ikka veider. Mis jonni sa ajad ma aru ei saa B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kes on kõige-kõige-hüper-super-ultra-mega-üli-sportlased? See teema ei jõua kuskile, arutada on muidugi tore. Ei leidu üht ja ainsat parimat, mis sobiks kõigile, seega pole ka olemas seda parimat!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ok jätame nende tarkade kulturistide üle arutamise. See oli üks rumal artikkel.

Mind huvitab see, kuidas kaks üli tarka ja äärmiselt laia silmaringiga inimest üritavad siin malest sporti teha ja see häirib mind. Bowling ja piljard ja male jne, need kõik on toredad ajaviited ja hobid ja mõned inimesed tegelevad nendega väga tõsiselt. Kuid iga mängu ei saa spordi alla panna. Need on mängud mida sa võid lihtsalt õlle kõrvale harrastada, läbed pubisse pillud noolt või mängid piljardit, aga kunagi sa ei pea sellist tegevust sportimiseks (mõni võibolla tõesti peab). Aga kui sama seltskon läheb ja mängib näiteks jalgpalli, siis ta läheb nagu trenni- nad teevad sporti. Äärmiselt naljakas on mõelda, kui kaks meest mängivad kaks tundi malet ja ise peavad oma tegevust hirmsaks sportimiseks. Isegi olümpiamoto on kiiremini, tugevamini, kaugemale!! See ütleb päris palju (kuigi isegi paljud olümpiaalad ei lähe minu arust spordi alla)

Ma saan aru, et paljud peavad malet spordiks, toovad siin igasugu väljavõteid ei tea kust ja siis on jõle tähtsad, et nad on jõudnud tõe jälile! Ma võin tuua täpselt vastupidise näite. Taanis ei peeta näiteks malet spordiks, seal ei näidata mitte kunagi malet spordi uudistes jne. Nad pööritasid seal silmi, kui kuulsid, et meie siin eestis peame seda spordiks ja räägime sellest spordiuudistes. Ma ei ütle et see nüüd tõestab, et mul on õigus. Aga mina malet spordiks siiski ei pea.

Pange siis oma lapsed kõik malerühmadesse ja neist kasvavad terved ja tugevad "sportlased". Kuid ma siiski soovitan, et nad võiksid selle toreda hobi kõrvalt ka väheke sporti teha.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ok jätame nende tarkade kulturistide üle arutamise. See oli üks rumal artikkel.

Mind huvitab see, kuidas kaks üli tarka ja äärmiselt laia silmaringiga inimest üritavad siin malest sporti teha ja see häirib mind. Bowling ja piljard ja male jne, need kõik on toredad ajaviited ja hobid ja mõned inimesed tegelevad nendega väga tõsiselt. Kuid iga mängu ei saa spordi alla panna. Need on mängud mida sa võid lihtsalt õlle kõrvale harrastada, läbed pubisse pillud noolt või mängid piljardit, aga kunagi sa ei pea sellist tegevust sportimiseks (mõni võibolla tõesti peab). Aga kui sama seltskon läheb ja mängib näiteks jalgpalli, siis ta läheb nagu trenni- nad teevad sporti. Äärmiselt naljakas on mõelda, kui kaks meest mängivad kaks tundi malet ja ise peavad oma tegevust hirmsaks sportimiseks. Isegi olümpiamoto on kiiremini, tugevamini, kaugemale!! See ütleb päris palju (kuigi isegi paljud olümpiaalad ei lähe minu arust spordi alla)

Ma saan aru, et paljud peavad malet spordiks, toovad siin igasugu väljavõteid ei tea kust ja siis on jõle tähtsad, et nad on jõudnud tõe jälile! Ma võin tuua täpselt vastupidise näite. Taanis ei peeta näiteks malet spordiks, seal ei näidata mitte kunagi malet spordi uudistes jne. Nad pööritasid seal silmi, kui kuulsid, et meie siin eestis peame seda spordiks ja räägime sellest spordiuudistes. Ma ei ütle et see nüüd tõestab, et mul on õigus. Aga mina malet spordiks siiski ei pea.

Pange siis oma lapsed kõik malerühmadesse ja neist kasvavad terved ja tugevad "sportlased". Kuid ma siiski soovitan, et nad võiksid selle toreda hobi kõrvalt ka väheke sporti teha.

nime järgi eeldades siis oled 32 aastat vana. No vot kuula siis Olavi. Mind EI huvita mis on Taanis, mind EI huvita mida arvab üksikisik kellel on piiratud arusaam mis on sport. Mina viitasin vähemalt kõrvalseisvale infoallikale, sina viitasid oma arvamusele. Ok see selleks.. aga mis mind tõsiselt kriibib on see, et ära tule solvama inimesei kes ajudega teevad seda mida sina ei suuda eks. Mina käisin näiteks algklassis (3aastat) malet mängimas kui KOHUSTLIKUS aines ning kavatsen ka oma lapsed panna maleklubisse. Praegu tegelen ma nii oma AJUPOTENTSIAALI kui ka FÜÜSILISE edendamisega. Seega ära tule oma õllejooja-baarivana-eioskamalet mentaliteediga siin seletama.

Mõnitada pole mõtet ka artikli autorit, ole mees ja austa teisi selle asemel, et tulla oma põhikooli haridust eksponeerima.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see on nüüd küll lahmimiseks läinud siin.

kogu teema juures häirib mind kõige rohkem hoopis see, et ainsad ,keda ma kuulen seda lolli-sportlase juttu ajamas on sportlased ise. sportlased ei väsi korrutamast, et ei-me-ei-ole-lollid-päriselt-ka, samas ei ole ma mitte kedagi mitte kuskil kuulnud-näinud väitmas, et sportlased rumalad oleks.

millest selline paranoia?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Andreaz sattus kogemata jälle oma poste lugema ja otsustas need kustutada. Noh mis seal ikka. Peab ütlema, et oma keskmist taset suutis ta siin ületada, aga natuke on veel loogilisest mõtlemisest puudu.

Eks öeldud-mõeldud ole ju ka parem variant kui lihtsalt öeldud B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Külaline
Teema on suletud.

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×