Jump to content
Rambo vend

Tehnika

Recommended Posts

Ei osanud paremat pealkirja panna. Küsimus selline, et kui ma surun rinnalt kangi ülesse, siis lihas puhkab sellel ajal, kui kang on sirgetel kätel. Kas selline hetkeline puhkus on lihasele vajalik lihasekasvatamise seisukohalt? Teiseks, esimesed ülestõuked on kergemad ja viimased raskemad, kas sellel on ka mingit tähtsust lihase seisukohalt? Kui konstrueerida pink, mis avaldab ühtlast survet lihasele kõikide korduste ajal ja ilma puhkepausideta, kas see oleks lihasele kuidagi kahjulik? Kas keegi on kunagi midagi sellist proovinud?

Ma olen midagi selleteemalist vaikselt nikerdanud ja lihas saab 2 minutiga sellise koormuse, millest taastub 3-4 päeva...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui käsi ei lukustata siis on lihased pideva pinge all ja lõhutakse lihast rohkem. Tulemuseks on just suurem lihaskasv. Samuti väsivad lihased kiiremini. Kui eesmärgiks on jõud, siis tuleks käed lukustada, sest nii saab kasutada suuremaid raskusi ja lihased saavad puhata.

Parandage mind, kui ma eksin..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei osanud paremat pealkirja panna. Küsimus selline, et kui ma surun rinnalt kangi ülesse, siis lihas puhkab sellel ajal, kui kang on sirgetel kätel. Kas selline hetkeline puhkus on lihasele vajalik lihasekasvatamise seisukohalt? Teiseks, esimesed ülestõuked on kergemad ja viimased raskemad, kas sellel on ka mingit tähtsust lihase seisukohalt? Kui konstrueerida pink, mis avaldab ühtlast survet lihasele kõikide korduste ajal ja ilma puhkepausideta, kas see oleks lihasele kuidagi kahjulik? Kas keegi on kunagi midagi sellist proovinud?

Ma olen midagi selleteemalist vaikselt nikerdanud ja lihas saab 2 minutiga sellise koormuse, millest taastub 3-4 päeva...

http://www.fitness.ee/main.php?main=artikk...amp;textID=3101

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Surumisel, isegi kui lukustad käed, lihas tegelikult ei puhka, vaid on tugeva koormuse all, lihtsalt see koormus on oluliselt väiksem, kui surumisel tekib.

Kindlasti aitab selline treenimismeetod arengule kaasa, sest see aktiveerib kohe seeria alguse kõik lihaskiud õlavöös, mitte nagu tavaliselt - kui põhilised hakkavad väsima, siis alles rakendatakse olemasolevad reservid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei osanud paremat pealkirja panna. Küsimus selline, et kui ma surun rinnalt kangi ülesse, siis lihas puhkab sellel ajal, kui kang on sirgetel kätel. Kas selline hetkeline puhkus on lihasele vajalik lihasekasvatamise seisukohalt? Teiseks, esimesed ülestõuked on kergemad ja viimased raskemad, kas sellel on ka mingit tähtsust lihase seisukohalt? Kui konstrueerida pink, mis avaldab ühtlast survet lihasele kõikide korduste ajal ja ilma puhkepausideta, kas see oleks lihasele kuidagi kahjulik? Kas keegi on kunagi midagi sellist proovinud?

Ma olen midagi selleteemalist vaikselt nikerdanud ja lihas saab 2 minutiga sellise koormuse, millest taastub 3-4 päeva...

Kui kang on sirgetel kätel, siis lihasel on väiksem koormus kui surumisel, aga pinge all on ta siiski. Selle nn. puhkuse ajal toimub energiavarude täiendamine ja see annab võimaluse sooritada veel mõne korduse, ja see on oluline just max lähedaste raskuste korral. Saab puhata ka kesknärvisüsteem, s.t. ei teki nii kiiresti pidurdusprotsess.

Lihas ei loe kordusi, lihasele on tähtis pinges oleku aeg, nagu sa artiklist lugesid.

On kasutatud surumist lisakettidega ja viimastel kordustel raskuste vähendamist.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Oskad sa selle kesknärvisüsteemi phkuse kohta veel midagi öelda? Kuna lihas hakkab seeria lõpupoole niiviisi surudes sõna otseses mõttes valutama, kas siis võib aju hakata pikapeale vastu töötama kuidagi?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui konstrueerida pink, mis avaldab ühtlast survet lihasele kõikide korduste ajal ja ilma puhkepausideta, kas see oleks lihasele kuidagi kahjulik? Kas keegi on kunagi midagi sellist proovinud?

Ma olen midagi selleteemalist vaikselt nikerdanud ja lihas saab 2 minutiga sellise koormuse, millest taastub 3-4 päeva...

Igasugu masinaid on konstrueeritud, ka selliseid, kus kogu töö tehakse ekstsentrilises järele andvas faasis. See faas peaks lihasvalu ja -kasvu seisukohalt peamine olema.

Mul on tunne et vähemasti massi arendamisel soovitatakse mitte puhata, pausiga vältida ainult raskuse üles põrgatamist ja pause teha põhiliselt kõige raskemas asendis...

Aga muidugi nii palju kui on teoreetikuid, on ka teooriaid, tunnistan et pole paljusid endale selgeks teinud B)

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskad sa selle kesknärvisüsteemi phkuse kohta veel midagi öelda? Kuna lihas hakkab seeria lõpupoole niiviisi surudes sõna otseses mõttes valutama, kas siis võib aju hakata pikapeale vastu töötama kuidagi?

Aju on alati see kõige hullem pidur B)

Sellepärast annavad jõudu juurde ka sellised steroidid, mis mõjuvad ainult ajule.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Oskad sa selle kesknärvisüsteemi phkuse kohta veel midagi öelda? Kuna lihas hakkab seeria lõpupoole niiviisi surudes sõna otseses mõttes valutama, kas siis võib aju hakata pikapeale vastu töötama kuidagi?

Hakabki. Hea näide on harjutuse liikumiskiiruse pidurdamine. Enda pealt tean öelda, et kui teen nt surumist maksimumi lähedaste raskustega ning seeriate lõpus panen peale tunduvalt väiksema raskuse, siis esimene seeria on kindlasti samasugune kui varasema suure raskusega. Alles miskist hetkset tuleb õlavöö nn šokiseisundist välja ning lubab hakata kiirmeini liigutama ning asi normaliseerub.

Kaitsereziimi kasutab organism ainult siis, kui tõsine valu on sees (näiteks rebestus, luumurd). Üldiselt väga tugevalt ei mõjuta, kuid kui hakkad ise iga korda selle lihasvalu korral midagi regulaarselt tegema, näiteks aeglustad kordusi, siis võib töesti selline motoorika tekkida. Selle vastu aitab kiirustreening.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×