Jump to content
eintsius

Kuidas taastuda kiireimini pimesoole operatsioonist?

Recommended Posts

Tere,

Juhtus siis selline õnnetus, et pimesoolde lõi põletik sisse ning see otsustati eemaldada see esmaspäev. Täna sain kodusele ravile ning nüüd otsin/nuputan kuidas saaks vähegi kiirendada taastumisprotsessi. Äkki oskad midagi head soovitada, mida teha, kust otsida, mida süüa vms?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei ole old man ja ka ei saa selleks vist kunagi...

Kuid sarnases situatsioonis olen kyll olnud.

1997 oktoober oli mul pimesooleoperatsioon (tysistustega, arstid tegid yhe v2ikese haava asemel pika, et oleks paremini aru saada, mis ja kus...)

kaks n2dalat hiljem v6eti niidid v2lja, samal p2eval vahetasin spordiklubi ja 1998 sygisel olid minu esimesed v6istlused kulturismis.

Mis oli taastumisel t2htis. Liikumine, liikumine ja veel kord liikumine. Kohe sirgu ja liikuma.

Seljasirutaja tegemisega ole natuke ettevaatlik. Algaja kava v2ikeste raskustega. 30 % intensiivsusega valu piirini.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole old man ja ka ei saa selleks vist kunagi...

Kuid sarnases situatsioonis olen kyll olnud.

1997 oktoober oli mul pimesooleoperatsioon (tysistustega, arstid tegid yhe v2ikese haava asemel pika, et oleks paremini aru saada, mis ja kus...)

kaks n2dalat hiljem v6eti niidid v2lja, samal p2eval vahetasin spordiklubi ja 1998 sygisel olid minu esimesed v6istlused kulturismis.

Mis oli taastumisel t2htis. Liikumine, liikumine ja veel kord liikumine. Kohe sirgu ja liikuma.

Seljasirutaja tegemisega ole natuke ettevaatlik. Algaja kava v2ikeste raskustega. 30 % intensiivsusega valu piirini.

Kuidas üldise liigutamisega lood on, kas peaksin passima kodus või liikuma ringi väljas juba nii varakult?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ei ole old man ja ka ei saa selleks vist kunagi...

See oli kyll t2nase p2eva kild B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×