Jump to content
Enn19

kui palju treenida?

Recommended Posts

Selline asi et ei oska kui palju jõusaalis käia....kas nii on normaalne kui ma käin nii et 1 päev treenin rind,kõht,õlad.kael siis 2 päev puhkan kolmas päev teen käed,selg,jalad ja kõht natuke.....või peaksin kaks päeva järjest käima jõusaalis ja kaks päeva puhkan ka ja siis hakkan uuesti sama ringigiga kuidas oleks siis kasulikum ma kardan et äkki saavad lihased palju vatti kui käin kaks päeva järjest mõtlen just käed et need saavad niikuinii rinda tehes ka trenni?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuidas sa seda näed ei tea naljanina

harju ära, sellist naljanina ja targutamist siin rohkem kui rubla eest,

aga jah vaata neid treening kavasi või telli omale kava

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei see ei ole normaalne, mõned lihasgrupid saavad liialt koormata ja teised jällegi vähe.

Suured lihased vajavad taastumiseks 72 tundi, väiksed 48 ja seda peaksid järgima.

Kavad on siin olemas ja on ka tellimise võimalus, ei pea ise midagi väljamõtlema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma päris täpselt ei saa aru osade vastete mõttest: mis kasu on vastetest nagu ,,2 aastat juba jõusaalis käinud ja alles nüüd hakkad küsima kuidas trenni teha?´´ , ,,näha küll ei ole et sa 2 aastat trenni oled teinud´´ . Nagu milleks niisama lihtsalt klähvida (vabandust väljendust) - on inimesi kes teevad aastaid järjepidevalt vale jaotusega, aga lõpuks ikkagi hakkavad õieti treenima - austage vähemalt inimese missiooni tunnet. Kusjuures küsimus on Vend Vähile...

Ja kuna juba hakkasin ise ka teise inimese teemas osa võtma siis osadel eelpool kõnelejatest on õigus: vaata kavasid mis siin on üleval ja lisaks uuri vanemaid teemasid kasutades avalehel paremal üleval asuvat otsingu riba. Õppid palju ja kasu on varsti ,,Silmaga Näha´´.

Jõudu sulle... B)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olengi neid kavasid vaatan aga seal tundub nagu minu jaoks ebasobiv et kas liiga vähe või midagi sellist et ma olen vaatan harjutuste pangast harjutused ja teinud selle järgi sest tundub kui ma hakkaksin sealt mingit kava tegema siisoleks nagu otsast peale kõik.....jõusaal on ka suht kaugel käia et üritan teha nii palju kui võimalik

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Jällegi pole küll Vend Vähk, aga need kavad on vähemalt proportsionaalselt korrektse jaotusega. Alati on võimalik mõni seeria lisada ja vastupidi.

Ma ise kippun naiivselt arvama, et viga võib sinu puhul olla treeningu intensiivsuses ja soorituste 100%-s ära kasutamises. Kui teed 12 kordust nagu mööda minnes võibki ju seeriaid tegema jääda. Vaata mõnd tegijate treeningut ja näed kuidas soorituse kestvuse ja kordinatsiooniga on...

Kui eksin siis pole muud kui võta mõne treeneriga ühendust - kava, ehk mõni era trenn ja kui toitumine paigas arened mühinal... ;)

Parimat....

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
igaks juhuks küsisin äkki oleks võind selle kahe aastagi midagi paremat saavutada....ki ongi midagi valesti siis viimane aeg küsida parem hilja kui mitte kunagi;)

Kahe aastaga võib paljugi saavutada.

Ntx mina viisin oma küki rekordi 100kg'lt 7x255kg peale,siis keerasin vale toitumisega asjad nii p....se,et järgnes vigastustelaine,mille lõpuks oli 100kg'd uuesti kõva tulemus ...

järgneva aataga jõudsin taas 200kg peale tagasi.

Nii et 2-3 aastaga jõuab nii mõndagi, ;)

Sinu õnn on see,et lollused on tegemata jäänud;aga ilmselt ei ole sa ka oma arenguga rahul.

Minu arust on sul kaks võimalust:

1,Võtta minust eeskuju ja kõik tarkused ja lollused oma nahal järele proovida,saades targemaks oma vigastuste kaudu.

2.Tellida asjatundjalt treening- ja toitumiskava ja hakata lõpuks ometi normaalselt trenni tegema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina soovitaks eksperimenteerida erinevate kavade ning ka puhkuse-trenni kombinatsioonidega, kuni leiad parima. Ühest vastust su küsimusele ei ole.

Kõige mõistlikum on ise asja uurida, mitte jääda asjatundjate kavadele lootma. Iga inimene vajab tegelikult individuaalset kava parima arengu saavutamiseks. Sel teemal oskab treener aidata korralikult ainult siis kui ta on sind jälginud treenimas mõnda aega. Sealt selguvad su nõrgad küljed, tugevad küljed ning üldine organismi taastumise kiirus jne. Seejärel peab ajapikku, kuid pidevalt kava muutma, jälgides organismi reaktsiooni muutustele. Parim treener on sportlane ise, sest tema teab reeglina kõige paremini, mis tema organismis toimub ning oskab piisavate teadmiste korral sellele reageerida. Niiet hakka aga artikleid ning sellealaseid raamatuid lugema.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina soovitaks eksperimenteerida erinevate kavade ning ka puhkuse-trenni kombinatsioonidega, kuni leiad parima. Ühest vastust su küsimusele ei ole.

Kõige mõistlikum on ise asja uurida, mitte jääda asjatundjate kavadele lootma. Iga inimene vajab tegelikult individuaalset kava parima arengu saavutamiseks. Sel teemal oskab treener aidata korralikult ainult siis kui ta on sind jälginud treenimas mõnda aega. Sealt selguvad su nõrgad küljed, tugevad küljed ning üldine organismi taastumise kiirus jne. Seejärel peab ajapikku, kuid pidevalt kava muutma, jälgides organismi reaktsiooni muutustele. Parim treener on sportlane ise, sest tema teab reeglina kõige paremini, mis tema organismis toimub ning oskab piisavate teadmiste korral sellele reageerida. Niiet hakka aga artikleid ning sellealaseid raamatuid lugema.

Muidu jään su jutuga nõusse, aga antudjuhul oleks justnimelt mõistlik jääda asjatundjate ( pigem isegi profesionaalide) kavadele lootma. Paljas teooria ei aita ja enne kui hakata enda organismi nö. ,,tunnetama´´ peab juba teatav treeningpõhi all olema - seda eeldusel et tunnetuse eesmärgiks on parem areng.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×