Jump to content
stainless

jalapress ja pilt taskus

Recommended Posts

Iga kord peale jalapressi püsti tõustes kisub pilti tasku, paneb pea veidi ringi käima, pean korra kuskile toetuma jne. Raskustega vist üle ei pinguta, maksimumi peale ei pane. Teen vaid tagasihoidliku 140kg-ga 3x10. Kaalu on 92kg. Teiste harjutustega sellist jama pole olnud. Jalapäeval esimene harjutus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Seda on aeg-ajalt ikka juhtunud. Oota sek enne ülestõusmist, see tuleb pingutusega suurest vererõhu muutusest, mida veel suurendab omakorda veel see ebamäärane asend ka, mis jalapressi tehes on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Iga kord peale jalapressi püsti tõustes kisub pilti tasku, paneb pea veidi ringi käima, pean korra kuskile toetuma jne. Raskustega vist üle ei pinguta, maksimumi peale ei pane. Teen vaid tagasihoidliku 140kg-ga 3x10. Kaalu on 92kg. Teiste harjutustega sellist jama pole olnud. Jalapäeval esimene harjutus.

Tegemist hetkelise ajuvereringehäirega. Otseseks põhjuseks pingutuse järsu katkestamise tagajärjel tekkinud tugev vererõhu langus ja kehaasendi kiire muutus. Selle vältimiseks tuleb tugevdada südame-veresoonkonda.

Põhjuseks võib olla ka vähene soojendus enne trenni ja soovitavalt tee enne mingi kergem harjutus, sest adaptatsioon ei ole veel mõnikord käivitunud nii kiiresti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tegemist hetkelise ajuvereringehäirega. Otseseks põhjuseks pingutuse järsu katkestamise tagajärjel tekkinud tugev vererõhu langus ja kehaasendi kiire muutus. Selle vältimiseks tuleb tugevdada südame-veresoonkonda.

Põhjuseks võib olla ka vähene soojendus enne trenni ja soovitavalt tee enne mingi kergem harjutus, sest adaptatsioon ei ole veel mõnikord käivitunud nii kiiresti.

Jap, küsimusi võib tekitada ka hingamine, õigemini siis hinge kinnihoidmine pingutuse ajal. Ja kindlasti ei soovitaks kohe esimese asjana hakata lahmima jalapressi - ise teen näiteks kergeid seeriaid smithil + 1-2 soojenduseeriat jalapressil enne tööseeriaid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul kipub sama asi olema, aga peale jalapressi ka muu tegevuse juures kui koormus väga intensiivseks läheb. Ette kummardamine toob pildi tagasi. Olen nagu lugenud, et veresoonte väga tugev laienemine lihastes võib ajule verd väheks jätta ? Igatahes kohvi joomine aitab. Samuti pole ACC-d tarbides seda efekti märgatavalt esinenud. Tugeva alakaloraazhiga oli nähtus justkui palju tugevam... samas võis seal kaks eri efekti kombineeruda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mul hüppenööriga hüpates hakkab pea nii hullult valutama et 3 päeva järjest valutab a seda ainult siis kui maksimum kiirusega hypata...eriti hüppenööri enam ei puuduta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mul peale jalapressi suhti tihti lööb uimaseks natuke,pea hakkab valutama, silmad lähevad punaseks ja vahest on ninast verd hakanud tulema,aga mul raskused ka natukese teised ja pingutus on ka väga kõva.vererõhu lööb lihtsalt väga kõrgeks korraks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Äkki olete ületreeningus ?

Minu esineb seda asja just alatreenitusega kõige rohkem.

Kui aega saan, teen Revalis ja Audenteses koormusteste natuke.

Jalapress on köki-möki, täna proovisin Tabatha meetodit, 7x(20 sek max+10 sek puhkust), vaatad et pole justkui midagi aga 30 minti hiljem ahmisin veel õhku ja pilt oli kuidagi imelik. Koju roomasin keele ja kõrvade abil, jalad ei kandnud. Nohh ja dushi all oli näha et aju polnud ainuke koht, kust veri oli lihastesse imetud :)

Muudetud kasutaja blind12 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×