Jump to content
Bonsuna

Janar Rückenberg ja 300kg maast! ! ! ! !

Recommended Posts

Kui midagi märkimisväärset filmile saan siis kindlasti panen. Viimane rinnatrenn surusin puhtalt ilma millegita 200 kg, 180 kg - 3x, nagu nimelt ei olnud kaasas fotoaparaati. Kükkinud olen 220 kg - 5 x ja 225 kg - 4 x ja seda põlvesidemetega, ka neid kurvastuseks ei filminud - nooh, endal on muidugi ka selle üle hää meel, kuid rammumeeste maailmas see vast eriline tulemus veel ei ole!!!

Kõva laks! 200 kilo ja sottkaheksakümmend korda kolm samuti!!!

Aga Janar, kas sa oled siis osalenud mõnel Rammumehe võistlusel ka, siin olid spekulatsioonid,kas oled või mitte?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Suurtel võistlustel osalenud ei ole. Osalesin eelmisel aastal Georgi Kangel, kus Tegija oli vast Gert Korsanov, kes asja ka ära võitis. Mina olin teine ja võiks öelda, et suhteliselt napilt!!! Aga kas plaanin rammumeeste üritustest osa võtta - ma arvan, et ma pean nende jaoks veel kosuma - nii 10 kg kehakaalu kuluks veel ära :D)!!!

Siin tänane "päeva lugu" - käisin talletasin selle 200 kg ka filmilindile - süda ei andnud rahu. Kommentaariks veel niipalju, et tänane sooritus ei ole võib - olla mitte nii "libe" kui eelmise katsetuse 200 kg, kuna alles üleeile oli svungimine ja triitseps!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suurtel võistlustel osalenud ei ole. Osalesin eelmisel aastal Georgi Kangel, kus Tegija oli vast Gert Korsanov, kes asja ka ära võitis. Mina olin teine ja võiks öelda, et suhteliselt napilt!!! Aga kas plaanin rammumeeste üritustest osa võtta - ma arvan, et ma pean nende jaoks veel kosuma - nii 10 kg kehakaalu kuluks veel ära :D)!!!

Siin tänane "päeva lugu" - käisin talletasin selle 200 kg ka filmilindile - süda ei andnud rahu. Kommentaariks veel niipalju, et tänane sooritus ei ole võib - olla mitte nii "libe" kui eelmise katsetuse 200 kg, kuna alles üleeile oli svungimine ja triitseps!!!

Krt ilus oli vaadata - puhas lihasjõud! :lol:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Riskantne võib - olla mõneti küll, kui äkiliselt tegutseda, kuid harjutasin teadlikult sellise haarde kunagi, kui tundsin, et sellise haardega surudes isoleerib rinna palju paremini ära. Tunnetan palju rohkem, et töötan ikka just rinnaga. Juurde ta kindlasti midagi ei anna, pigem arvan isegi, et võtab maha, kuna nii on surumine puhtam - puhtamalt rinna pealt, vähem õla ja triitsepsi pealt, vähemalt ise ma arvan ja tunnen nii, 100% kindlalt ei julge väita. Raskem on nii suruda, seda arvan ka seepärast, et kui kunagi sai lukustatud haarde pealt ümber õpitud, siis raskused mõnevõrra ikka langesid!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ülikõva ju. pealegi polnd mingit silda nagu jõutõstjatel. jumala puhas! kui veel särk+sild siis see annaks jõutõstevõistlustel veel mitukümend kilo juurde! mulle meeldiks kui surumisvõistlustel olekski selline surumine reegel, et pole silda pole särki!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Riskantne võib - olla mõneti küll, kui äkiliselt tegutseda, kuid harjutasin teadlikult sellise haarde kunagi, kui tundsin, et sellise haardega surudes isoleerib rinna palju paremini ära. Tunnetan palju rohkem, et töötan ikka just rinnaga. Juurde ta kindlasti midagi ei anna, pigem arvan isegi, et võtab maha, kuna nii on surumine puhtam - puhtamalt rinna pealt, vähem õla ja triitsepsi pealt, vähemalt ise ma arvan ja tunnen nii, 100% kindlalt ei julge väita. Raskem on nii suruda, seda arvan ka seepärast, et kui kunagi sai lukustatud haarde pealt ümber õpitud, siis raskused mõnevõrra ikka langesid!!!

Hakkasin sellest suvest ise samuti sellist haaret kasutama, sest rinda tunnetab nii palju täpsemalt. Jõunumber on muidugi väiksem, aga trennis on tähtsam tunnetus, mitte number.

Ohtlikuks saab see haare siis, kui kätt piisava nurga all ei hoia ning rapsima hakata.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lugesin kuskilt mingit sellist juttu, et pöidlata haarde puhul on kang küünarvartega täpsemalt ühel joonel ning seetõttu läheb kogu jõud otse kangi liigutamisse, st randmed ei absorbeeri üleslükkavat jõudu. Kas see paika peab võiks mõni targem ja kogenum inimene öelda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Suurtel võistlustel osalenud ei ole. Osalesin eelmisel aastal Georgi Kangel, kus Tegija oli vast Gert Korsanov, kes asja ka ära võitis. Mina olin teine ja võiks öelda, et suhteliselt napilt!!! Aga kas plaanin rammumeeste üritustest osa võtta - ma arvan, et ma pean nende jaoks veel kosuma - nii 10 kg kehakaalu kuluks veel ära :D)!!!

Siin tänane "päeva lugu" - käisin talletasin selle 200 kg ka filmilindile - süda ei andnud rahu. Kommentaariks veel niipalju, et tänane sooritus ei ole võib - olla mitte nii "libe" kui eelmise katsetuse 200 kg, kuna alles üleeile oli svungimine ja triitseps!!!

Väga kõva sooritus! päris hea enesekindlus ka, ilma "turvajateta" suruda,

Kaua sul aega läks ,enne kui hakkasid mõtlema ,et 200 kilo suruda on reaalne?

Huvitav oleks ka teada kui kaua Kalmus treenis ,enne kui esimest korda surus 200 kilo

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga kõva sooritus! päris hea enesekindlus ka, ilma "turvajateta" suruda,

Kaua sul aega läks ,enne kui hakkasid mõtlema ,et 200 kilo suruda on reaalne?

Huvitav oleks ka teada kui kaua Kalmus treenis ,enne kui esimest korda surus 200 kilo

Kalmus surus 200 esimest korda 30 aastaselt. Ühel järjekordsel hommikul kui sõitsin saalis oma tunnist sõitu tekkis mõte, et prooviks pärast. Saigi proovitud ja läks ilusti. Enne seda umbes aasta proovisin 190 ja sain tol korral ka sellega hakkama. Üldiselt on nii olnud, et korra aastas olen ikka proovinud mx surumist. Spetsiaalselt aga ei ole kunagi max-i treeninud. Kõik mis olen teinud on tulnud tavatrennikäigus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Väga lahe hardcore/oldskool jõusaal. Ei mingeid liigseid pehmendusi ega kaunistusi. Lemmikmusa põhja ja trenni. Lahe.

Oli jah, huvitav palju Janaril aega läks kuni hakkasid esimesed reaalsed mõtted, et võiks 200 kilo proovida

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D surumisvideot hakkasin vaatama (ilma helita)ja kah kõhedaks läks kui peeglist nägin et peale kaameramehe seal kedagi polnud. tegelt kui kiiruga kaamera nurka viskad siis ka hästi läinud. aga täitsa alguses kohkusin,möeldes ,et ta üksiseal kuskil puki peal sätib kaamerat...........mötlesin et marek näitab mönd öudusvideot :lol: Muudetud kasutaja builder poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
:D surumisvideot hakkasin vaatama (ilma helita)ja kah kõhedaks läks kui peeglist nägin et peale kaameramehe seal kedagi polnud. tegelt kui kiiruga kaamera nurka viskad siis ka hästi läinud. aga täitsa alguses kohkusin,möeldes ,et ta üksiseal kuskil puki peal sätib kaamerat...........mötlesin et marek näitab mönd öudusvideot :lol:

ee. tegu seekord ei olnud ju Marek Kalmusega, surujaks oli seekord Janar Rückenberg aga jah väga hea enesekindlus, kõva värk!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Et selles suhtes, et ei mõista, mis selles üksi surumises nii jubedat on - staaziga kogenud trennimees - ega isegi kui juhtub, et ei jõua, siis langetad lihtsalt aeglaselt ja sujuvalt selle kangi rinnale ja siis filmimees tuleb ja saab koos ilusti tagasi tõsta. Ega see jõud ei kao ju kellelgi nii ära, et ohh, ei jõudnud enam ja siis kukub kang alla ja plärts rinnakorv sees. On ütlematagi selge, et see jõud nii hetkega ära ei kao ja seda kangi pauguga ju alla ei lase. Loomulikult - päris üksi on teine asi - see on riskantne, kuid isegi, kui teed suure raskusega trenni ja keegi juba saalis on, palud, et "ole hea mees, et ma hakkan suruma, et hoia mul silm peal", siis ei tohiks ju see mingi probleem olla. Omal ajal 160 - 170 kg alt üksinda pidevalt välja tuldud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

[ Omal ajal 160 - 170 kg alt üksinda pidevalt välja tuldud.

Kuidas sa kangi pealt ära lükkasid siis kui ise alla jäid? kui "lukke" peal ei ole siis saab ilmselt lasta ühele ja teiselepoole litrid maha aga kui lukud peal on siis on natuke keerulisem.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
lukud :) kes kasutab? mõni kasutab üldse? ma olen teind 10 aastat ilma lukkudeta trenni, alguses kunagi proovisin aint kuda need külge käivad või raskuseks. aga muidu pole neil otstarvet, vajadust näind kunagi

Noh, mõnes kohas 2,5 kiloseid litreid ei ole ,siis tuleb lukud panna ju kui tahad 5 kilost sammu teha näiteks või kui kang on väga kõver ,lausa nii kõver ,et raskused kipuvad iseenesest maha vajuma ,siis ka lukud abiks ju, kuid jah

kui ei ole neid probleeme ,siis pole neid lukke tõesti tarvis ilmselt.

korra tekkis sportlik huvi, kas Marek Kalmus on ka jõutõmmet proovinud kunagi, kuigi on selge ,et kulturistid ei tee max kilode peale, siiski on huvitav teada fakte, kui üks või teine kilopiir on ületatud, puht sportlik huvi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ega need teised näitajad teab, mis hirmsad ei ole. No näiteks biitsepsit tegin viimane trenn kangiga seistes teise harjutusena ning seeriad tulid järgmised 40 kg - 6 x; 50 kg - 6 x; 60 kg - 6 x; 70 kg - 6 x; Muidugi tunnistan, et 70 kg - ga hakkas kolmel viimasel kordusel keha ka korralikult käima. Samas see oligi selline taotluslik, et biitsepsile ka aeg - ajalt sellist suuremat raskust "tutvustada". Veel - biitsepsi ja käe jõud on tulnud viimasel ajal puhtalt valdavalt baasharjutuste kasutamise pealt, õigupoolest viimane pool aastat, arendades forsseeritult jõutõmmet, oli biitseps eraldi üldse päris unarusse jäänud, samas jõunäitajad korduste näol on kasvanud. Nii, et ikka peab paika see: tehke tõmmet ja kükki ning hakkab käsi ka kasvama!!!

Siit ka veel üks klipike, luban fitnessirahvale, et see jääb nüüd tükiks ajaks viimaseks :))))))

Selline igav üksluine poseerimine, kuid kerge ülevaade hetke "vormist". Eks söödud ole omajagu ja vormist tõepoolest ei ole midagi rääkida, kuid on sulaselge fakt, et kui ma poleks palju söönud, siis ei oleks ka seda 300 kg tõmbes ja teisi häid jõunäitajaid!!! Et õigupoolest eksponeeriksingi ennast hetkel rohkem kui jõutõstjat, mitte kui kulturisti :o)!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega need teised näitajad teab, mis hirmsad ei ole. No näiteks biitsepsit tegin viimane trenn kangiga seistes teise harjutusena ning seeriad tulid järgmised 40 kg - 6 x; 50 kg - 6 x; 60 kg - 6 x; 70 kg - 6 x; Muidugi tunnistan, et 70 kg - ga hakkas kolmel viimasel kordusel keha ka korralikult käima. Samas see oligi selline taotluslik, et biitsepsile ka aeg - ajalt sellist suuremat raskust "tutvustada". Veel - biitsepsi ja käe jõud on tulnud viimasel ajal puhtalt valdavalt baasharjutuste kasutamise pealt, õigupoolest viimane pool aastat, arendades forsseeritult jõutõmmet, oli biitseps eraldi üldse päris unarusse jäänud, samas jõunäitajad korduste näol on kasvanud. Nii, et ikka peab paika see: tehke tõmmet ja kükki ning hakkab käsi ka kasvama!!!

Siit ka veel üks klipike, luban fitnessirahvale, et see jääb nüüd tükiks ajaks viimaseks :))))))

Selline igav üksluine poseerimine, kuid kerge ülevaade hetke "vormist". Eks söödud ole omajagu ja vormist tõepoolest ei ole midagi rääkida, kuid on sulaselge fakt, et kui ma poleks palju söönud, siis ei oleks ka seda 300 kg tõmbes ja teisi häid jõunäitajaid!!! Et õigupoolest eksponeeriksingi ennast hetkel rohkem kui jõutõstjat, mitte kui kulturisti :o)!!!

Su vasak selja lailihas tundub videol kõvasti väiksem, kui parem. Millest see tuleb? Ongi juba pikemalt nii olnud?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

See on "Ronniesündroom" :)))). Aga on väiksem jh, olen selle ise ka avastanud. Aga arvan, et tegu ei olegi niivõrd selles, et vasak pool lihtsalt nõrgem oleks vaid aastaid 6 - 7 tagasi, ülikooliaastatel, oli mul paar aastat järjest päris karm õlavigastus, mis halvas kogu selle vasakupoole tegemisi, isegi lailihase harjutuste korral. Paar aastat selles mõttes, et algul oli kerge vigastus, puhkust ei andnud, treenisin niiöelda vigasena koguaeg edasi ja asi kulmineeruski sellega, et lõpuks ei saanud enam särke ise selga ega seljast ära. Siis lõpuks andsin treeningutes tõsiselt järgi, kuna puhtfüüsiliselt ei saanud selle vigastuse tõttu enam jätkata. Tegelikult annab see tunda siiani!!!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×