Jump to content
Andree

Vaja abi:P

Recommended Posts

Andree: kulturistid võtavad alla kuumas vannis või kuuma dushi all. Ole võimalikult palju kuumas vees ja ürita minimaalselt juua. Vee arvelt tuleb alla võtta, mingit rasva ega lihast põletada sa küll ei jõua ühe päevaga.

Paksult riides joosta võib ka muidugi, aga siis sa ei jõua võistlustel endast maksimumi anda, sest oled väsinud. Kuumas higistamine on kõige parem variant.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
toidukile + kiledressid + hüppenöör + saun

kile mässi kehaümber,dressid peale ja sauna.

Ja välja tulles oledki kokkupressitud kileviiner! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Andrei, ära sauna küll mine.

Vastu ööd pane kaks sidrunit ära, mine vanni, käi...

Kui sa niipalju pead 24h-ga kaotama, siis tõmba algraskused kindlasti alla.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kas sellise kiirmeetodiga hommikuks nõrk pole v? Ma ennast niimoodi piitsutaksin ja siis peaksin hommikul poksima minema...hmm, ma arvan, et ma kukuks enne esimest lööki ise kokku ;)

Muudetud kasutaja Angel-liis poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kuumas vees olla, siis väga palju nõrgemaks ei tohiks jääda. Kui paksult riides joosta vms, nagu siin soovitati, siis oled hommikuks tõesti ilmselt palju nõrgem.

Võistlus on ikka lamades surumises, mitte poksis.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Äh truki naist hoolega. Mõjub hormoonidele ka hästi. Päris tore ajaviide samas ju. Kuna tegu ilmselt surumisvõistlusega, siis ära lihtsalt kätele toetu väga palju. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Palju üldse veega nii mängides kaalust alla saab ? Kui on näiteks nädal ette teada võistluste aeg. Ja kuidas see sidruni söömine aitab ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tahaks teada kuidas võistlusteks kaalust alla võtta vee arvelt. Ainult higistamisega saab võibolla 1 kilo maha. Aga kuidas saaks võimalikult palju (3-4?) nii, et jõudu ei kaota? Keegi võiks lühidalt õpetada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×