Jump to content
svea12

rasedus ja trenn+pulss

Recommended Posts

tere!

Olen 7. kuud rase ja käinud regulaarselt trennis (põhiliselt bodypump ja aeroobika). Täna olin jälle aeroobikas ja pulss oli nagu ikka ~120-130. Ei teinud mingeid järske liigutusi või hüppeid, kui korraga tõusis pulss 220le ja püsis ~10 min. Ei mingit hingeldamist, enesetunne oli norm., lihtsalt süda peksis nagu hiirel. Pärast seda läks korraga pulss 88 peale ja oli jälle kõik ok. Äkki oskab keegi öelda, mis juhtus.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere!

Olen 7. kuud rase ja käinud regulaarselt trennis (põhiliselt bodypump ja aeroobika). Täna olin jälle aeroobikas ja pulss oli nagu ikka ~120-130. Ei teinud mingeid järske liigutusi või hüppeid, kui korraga tõusis pulss 220le ja püsis ~10 min. Ei mingit hingeldamist, enesetunne oli norm., lihtsalt süda peksis nagu hiirel. Pärast seda läks korraga pulss 88 peale ja oli jälle kõik ok. Äkki oskab keegi öelda, mis juhtus.

Võib olla kella aps, kui patareid hakkavad tühjaks saama, võib olla ärevushäire sümptom.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex

Mina küll ei soovita rasedana trenni teha.. Raseduse lõpupoole ei tohiks isegi käsi õlgadest kõrgemale tõsta, räägitakse, et lapsel võib nabaväät ümber kaela minna.

Minu arst vähemalt rääkis nii. Parem karta kui kahetseda arvan mina:)

Muudetud kasutaja Aphroditex poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Raseduse lõpupoole ei tohiks isegi käsi õlgadest kõrgemale tõsta, räägitakse, et lapsel võib nabaväät ümber kaela minna.

Minu arst vähemalt rääkis nii. Parem karta kui kahetseda arvan mina:)

Jeerum, kurb, et tänapäeval ikka veel iganenud arusaamadest nii jäigalt kinni hoitakse. Vaheta arsti.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex
Jeerum, kurb, et tänapäeval ikka veel iganenud arusaamadest nii jäigalt kinni hoitakse. Vaheta arsti.

iganenud arusaam või mitte, aga mingil põhjusel nii on räägitud ja räägitakse ka siiani.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nonii, nüüd on mu tibu juba 1,5a, nii et see teema mind enam eriti ei puuduta.

Nii palju siis sellest, et trenni tegin praktiliselt sünnituseni välja. Sünnitus läks muidugi superhästi ja trenni tagasi läksin 2 nädalat pärast sünnitust. Tibu on nii tragi, et lausa lust vaadata (nii et trenni tegemine talle halvasti küll ei mõjunud):rolleyes:.

Loomulikult on iga inimene ja rasedus erinev, aga igatahes soovitan raseduse ajal füüsiliselt end liigutada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Capo

nõukaaegne haridus jms. või mitte , kui mina oleks rase naine siis ma parem oleks ettevaatlik kui pärast kahetseksin... kunagi ei tea

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Spordiklubides palju erinevaid spets trenne rasedatele ..muidugi ei tehta suure koormusega(loe: raskusega) bodypumpa aga üsna intensiivselt ikka. Rasedate trennitegemisest siin artikkel ka läbi käinud minumeelest.. vist ol ikirjas, et pool rasedusaega võib teha täpselt samamoodi trenni nagu ennem rasedust..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex
Spordiklubides palju erinevaid spets trenne rasedatele ..muidugi ei tehta suure koormusega(loe: raskusega) bodypumpa aga üsna intensiivselt ikka. Rasedate trennitegemisest siin artikkel ka läbi käinud minumeelest.. vist ol ikirjas, et pool rasedusaega võib teha täpselt samamoodi trenni nagu ennem rasedust..

eks ta nii ole jah. esimesed 3 kuud ei soovitata väga pingutada (katkemise oht) ja lõpupoole liiga suur pingutus võib enneaegse sünnituse esile kutsuda.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
tere!

Olen 7. kuud rase ja käinud regulaarselt trennis (põhiliselt bodypump ja aeroobika). Täna olin jälle aeroobikas ja pulss oli nagu ikka ~120-130. Ei teinud mingeid järske liigutusi või hüppeid, kui korraga tõusis pulss 220le ja püsis ~10 min. Ei mingit hingeldamist, enesetunne oli norm., lihtsalt süda peksis nagu hiirel. Pärast seda läks korraga pulss 88 peale ja oli jälle kõik ok. Äkki oskab keegi öelda, mis juhtus.

pakun ka, et probleem kella ja vöö vahelistes suhetes - staatiline elekter särgis kutsub sellise anomaalia esile.

220 pulssi 10 min oleks ikka "väga halb" enesetunne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex
Mõnikord võib juhtuda, et 2-3kuud ei saa arugi tüdruk, et rase on :)

me saime küll kohe aru :huh: aga eks inimesed erinevad ja kui nt ei osata oodata rasedust siis ei pruugi osasid muutusi lihtsalt tähelepanna.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
me saime küll kohe aru :huh: aga eks inimesed erinevad ja kui nt ei osata oodata rasedust siis ei pruugi osasid muutusi lihtsalt tähelepanna.

Üks sportlane olla alles siis aru saanud, kui kõhuvaludega haiglasse viidi ja arstid ütlesid, et kohe sünnitama hakkab... müstiline, ma saan aru, et paks inimene veel, aga sportlane, ei tea, kus see laps tal siis kasvas küll, või oli päkapiku mõõtu :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Guest Aphroditex
Üks sportlane olla alles siis aru saanud, kui kõhuvaludega haiglasse viidi ja arstid ütlesid, et kohe sünnitama hakkab... müstiline, ma saan aru, et paks inimene veel, aga sportlane, ei tea, kus see laps tal siis kasvas küll, või oli päkapiku mõõtu :)

jah ma seda sama lugu kuulnud. sellel naisel oli vist laps kuidagi selja sees ja organid olid eespool. sellepärast polnudki aru saada.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõnikord võib juhtuda, et 2-3kuud ei saa arugi tüdruk, et rase on :)

vot ongi et ei oska oodatagi et rase võiks olla ja sis äkki, ohooo, ma olen rase :)

paljudel nii juhtunud, et ei saa arugi, ühel sportlasel oli ju ka nii et alles opi saalis sai teada, et saab emaks ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×