Jump to content
Mr.Mesi

Eesti kulturistide telgitagustest!

Recommended Posts

Tagasi uudise / artikli juurde

Kirjutama ajendas mind vaenulikus ja seljataga rääkimine, mis valitseb praegust Eesti kulturisimaastiku.

Kuidas on võimalik arendada üheskoos kulturismi ja läbi lüüa mujalgi maailmas kui pole mingit koostööd vaid selle asemel valitseb õelus, kurjus, viha, tagarääkimine, süüdistamine ja enesekiitmine.

Mõnes mõttes on otsa lahti teinud siin portaalis salapärane Dr.Balancer artikliga Dr.Balacer : Soovitused Vend Vähile.

Ma ei soovi selle artikliga tekitada uut viha vaid tahaks panna teid mõtlema kallid kaasvõitlejad. Toon siinkohal välja müüte ja legende, mis ajapikku mu meeli ja...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Türamaeivõi! :(

kõik on süüdi, peale sportlase enda ja treeneri - minge te ka ###### :D

enamus kulturiste elab motot - "ma armastan ennast rohkem kui elu !" - järgides

stiili näide:

post-17-1193947632_thumb.jpg

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üks mees ei saa Mr. Mesi naljast vist jälle aru : )

ja teiseks tundub Dr. Balancer ja Mr. Mesi olevat ühes isikus ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei hakka teiste eest rääkima ja oletama, et kes, mis ja kus. Enda eest tahaks aga mõne sõna öelda küll.

Alustame sellest, et Kalmus on teinud Indrek Otsuse soovituste järgi kehva vormi...

Kallid sõbrad, kui ma oleksin Indrekut kohe sellel suvel kuulanud oleks mu vorm olnud olnud veelgi parem kui see oli viimastel võistlustel Taanis. (Vendv mu arvamust muidugi ei jaga, tema arust mul pidi kõik lausa rippuma igaltpoolt.))) Kehva ei olnud see aga kindlasti mitte ja jalad on mul täiesti olemas, et selles seltskonnas (klassikud) edukalt võistelda. Kui kellegil on midagi mu vormi kohta öelda , siis enne palun vaadake selle võistluse pilte galeriis. Kuulan hea meelega ära iga tarkpea kommentaarid ja teen vajadusel vastavad järeldused. Võistluste suhtes: "Sõda" ei ole veel läbi, alles esimene lahing. Kaks neist on veel ees . Otsustavaks saab aga viimane "lahing" ja see on MM. Peale seda võite mind vajaduse-soovi korral siin virtuaalselt võlla tõmmata kui soovi on.

Kalmuse hiire süda: Huvitav millest see väljendub? (hapniku tarbimise max läves?.)))Siiamaani pole ükski kahejalgne suutnud mind taganema panna kui mingigi konflikt on tekkinud. Tõsi, neid on olnud üliharva ja arvan ka põhjust teadvat miks see nii on olnud. Pole ise kunagi norija olnud kuid on olnud juhuseid , et on lausa "palutud", ole hea mees ja anna mulle molli . Lahke mehena olen ka palujale vastu tulnud siis. Need korrad aga jäävad rohkem kui 10-ne aasta tagusesse aega. Aga ok, kui hiire süda siis hiire süda.)

Kandid ja minu poeg: HEA NALI!!!

Steroidid ja WFF: Huvitav oleks kuulda ka siis millseid aineid ma kasutasin ja millistes kogustes.))

See, et mu kehakaal hetkevormi juures on 6kg madalam kui tavaliselt (arvestades kehakaalu tippvormide ajal) on "süüdi" minu otsus võistelda klassikalises kulturismis. Nagu teada ei saa minu pikkuse juures kehakaal olla sel juhul suurem kui 102kg. Miks ma aga valisin klassikalise kulturismi siis siinkohal on legendide-külajuttude levitajatel õigus. Minu pikkuse juures ei teeks ma kulturismis mitte kunagi midagi ära. Vaadake ise kasvõi asja maailmameistriks kroonitud absoluutset võitjat.

Kaalumisel 99kg, laval arvatavasti mitte vähem kui 105kg. Pikkust on mehel 175cm ringis. Minu kehakaal , et sellisel tasemel võistelda peaks olema siis kui palju???? Omajagu pakun.))

See ehk oleks isegi teoreetiliselt võimalik, kuid vastan siinkohal oma suure eeskuju A.Schwarzeneggeri sõnadega: "Ma ei taha inimestele ainult tervena näida vaid tahan ennast ka tervena tunda". Seega jääb minu puhul klassikaline kulturism ja AAMEN.

Nüüd tahaks aga kõikidele kaasvõitlejatele kellest Mr. Mesi kirjutas öelda.......

No mida mehed, vaadake ikka enne korra peeglisse kui lavale ronite!)))

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Haha... huvitav kas see artikkel jääb siia püsima ka.

Aga tõetera on selles artiklis sees. EI mitte selles osas, mis "juttudest" seal kirjutatakse. Vaid selles, et sellised "jutud" tõesti levivad. On minugi kõrvu neid jõudnud - mina isiklikult ei pööra nendele suurt tähelepanu, sest pole minu asi ja pole minu rida, aga tõepoolest. Kuskilt need ju lahti lähevad. Kuskil inimesed neid levitavad.

Ja millegipärast ei võta keegi midagi ette. Tõsi, üks võimalus on võtta lähenemine "las koerad hauguvad, karavan läheb ikka edasi". Aga kas see on alati kõige parem?

Kui kulturism on niikuinii ala, kus MAINE ja VÄLIMUS loevad ülipalju, siis võiks nagu hoolitseda ka avaliku maine ja välimuse eest.

Sellessuhtes minu arvamus on (kuigi see pole ei minu rida ega minu asi), et viis pluss artikkel ja juhib tähelepanu õigele asjale.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tokkko tsitaat:

Türamaeivõi!

kõik on süüdi, peale sportlase ise - enda ja treeneri - minge te ka ###### wacko.gif

"ma armastan ennast rohkem kui elu !"

sellegi poolest, tahab puhata ja mängida!

Minul tekib küsimus, kas selline ebatsensuurne ja vaimselt ebakindel vend sobib ikka EKFL-i juhtfiguuriks?????

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Hr. Tokko, "TE olete ju püsti haige inimene"! Tsiteerisin Francois Floree "Tuhat tulevikku"

Haha... tokkowned!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Üldiselt olen seisukohal, et selle teema võiks üldsuse huvides üldse kinni panna, sest see sisaldab tohutult palju faktivigasid ning siinkohal ei näe mõtet sellise jura peale aega ja energiat kulutada. See jätab tervele Eesti kulturismile halva maine. Reklaamige rohkem eelseisvaid meistrivõistluseid ning keskenduge sportlaste ettevalmistusele.

Edu! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Üldiselt olen seisukohal, et selle teema võiks üldsuse huvides üldse kinni panna, sest see sisaldab tohutult palju faktivigasid ning siinkohal ei näe mõtet sellise jura peale aega ja energiat kulutada. See jätab tervele Eesti kulturismile halva maine. Reklaamige rohkem eelseisvaid meistrivõistluseid ning keskenduge sportlaste ettevalmistusele.

Edu! :D

Mina nii ei arva, spekuleerime ja pajatame legende edasi. Mõnus lugemine ju vahelduseks treeningutest, toitumistest ja kõigest muus millest fitness.ee foorum juba kummis on.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nojah selles suhtes on muidugi arutatav, et kas on vaja oma musta pesu teiste ees pesta eks...

Igatahes - ega artikli point ei ole ju need faktivead seal. Keegi (sh autor) ei väida, et artikli põhisisu oleks faktid. Pigem ongi point just selles, et kust ja miks selline moonutatud ja vigane info ringi käima läheb.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Mina ei liigu kuluaarides ja minule oli enamus nendest kuulujuttudest uus info. Arvan, et minusuguseid on siin foorumis küll ja küll. Nii et artikkel pigem võimendas kuuldusi ja ses mõttes pole oluline, kui tõsiselt see mõeldud oli.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Lapsed j2tke rahule ;) ... ja "magamistubadesse" ronimine ei vii kulturismi kyll arenguteele.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kuidas on võimalik arendada üheskoos kulturismi ja läbi lüüa mujalgi maailmas kui pole mingit koostööd vaid selle asemel valitseb õelus, kurjus, viha, tagarääkimine, süüdistamine ja enesekiitmine

Ju see vist peabki nii olema, sest sellist eeskuju näitavad meile ka meie poliitikud. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas on võimalik arendada üheskoos kulturismi ja läbi lüüa mujalgi maailmas kui pole mingit koostööd vaid selle asemel valitseb õelus, kurjus, viha, tagarääkimine, süüdistamine ja enesekiitmine

Ju see vist peabki nii olema, sest sellist eeskuju näitavad meile ka meie poliitikud. ;)

Ma ei vahetaks meie poliitikuid kyll mitte yhegi teise maa poliitikute vastu. V6i, millist "marjamaad" teie silmas pidasite??

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma ei vahetaks meie poliitikuid kyll mitte yhegi teise maa poliitikute vastu. V6i, millist "marjamaad" teie silmas pidasite??

Ega igalpool on tegelt vist nii,et poliiitikud valetavad ja varastavad. ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega igalpool on tegelt vist nii,et poliiitikud valetavad ja varastavad. ;)

Kes need vargad ja valevorstid sinna valinud on ah?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×