Jump to content
linkin

Anaboolsed ravimtaimede ekstraktid ja muu selline

Recommended Posts

1

2

Sooviks siis teada, millised on kasutajate kogemused(kui neid on). Ja milliseid neist on Eesti apteekides saadaval ja käsimüügis? Šen-šen kindlasti. Kunagi oli siin ka teema Leusea koha, aga siis tuli välja, et väga vähestes kohtades on seda veel.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

senseni on igalpool

panangini ja benfogammat koos võtta on hea. Seda mõju täitsa tunneb, veresooned tulevad hästi välja ja veri liigub paremini.

leuzeat on ka saadaval, ise sain Tartu apteegist, see tuleb vist venemaalt või idamaadest. koos kreatiiniga võtsin. Täitsa hea enesetunde annab.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Panangini ei soovitata kaua võtta - mulle soovitas arst võtta seda vaid üliraskel võistluseelsel perioodil, kui treeningkoormus on väga suur. Maksimaalne aeg, mida ta lubas Panangini kasutada, oli 2 nädalat või isegi 10 päeva. Ei mäleta praegu täpselt. Panangini soovitas ta mulle südame toetamiseks. Kui kaua tarvitada, siis, tema sõnul, pidi see organismile halvasti mõjuma - kaasa arvatud silmanägemisele. Ostsin purgi ära, aga tarvitanud siiamaani ei ole. Ma täpselt ei mäleta, miks tarvitama ei hakkanud, vist lugesin kõrvalmõjude kohta ja otsustasin mitte riskida.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Panangini ei soovitata kaua võtta - mulle soovitas arst võtta seda vaid üliraskel võistluseelsel perioodil, kui treeningkoormus on väga suur. Maksimaalne aeg, mida ta lubas Panangini kasutada, oli 2 nädalat või isegi 10 päeva. Ei mäleta praegu täpselt. Panangini soovitas ta mulle südame toetamiseks. Kui kaua tarvitada, siis, tema sõnul, pidi see organismile halvasti mõjuma - kaasa arvatud silmanägemisele. Ostsin purgi ära, aga tarvitanud siiamaani ei ole. Ma täpselt ei mäleta, miks tarvitama ei hakkanud, vist lugesin kõrvalmõjude kohta ja otsustasin mitte riskida.

http://forums.fitness.ee/index.php?showtopic=8762

Muudetud kasutaja OldMan poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
senseni on igalpool

panangini ja benfogammat koos võtta on hea. Seda mõju täitsa tunneb, veresooned tulevad hästi välja ja veri liigub paremini.

leuzeat on ka saadaval, ise sain Tartu apteegist, see tuleb vist venemaalt või idamaadest. koos kreatiiniga võtsin. Täitsa hea enesetunde annab.

Elas ise Tartus, aga millisest Tartu apteegist seda Leuseat saab? Või kõikidest?

Ja siis veel tahaks teada, et millistel neil ravimitest/ravimtaimedest kõige tugevam mõju lihaskasvu soodustamiseks on? Ja millistega ma peaksin alustama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ei tea, seda leuzea ekstrakti oli kah vist 1tk seal kui sain. Pead otsima. Kui algaja oled ei soovita mitte ühtegi võtta.

Muidu pangangin/benfogamma karp kestabki kuskil 2 nädalat. Alati tuleks infolehte muidugi lugeda.

lihaskasvule ei tea öelda, eks see lihaskasv ole pikaajaline protsess.

Hea enesetunne ja tervis on kordades tähtsam suurest lihasest. Niiet üle ei tasu pingutada millegagi!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×