Jump to content
Chris

Harjutuste järjekord

Recommended Posts

Tere. Selline jutt, et teen trenni treeningkava alusel, kuid kas harjutuste järjekord on tähtis? Kava järgi on rinnalt surumine esimesena, kuid ma olen teinud surumist kolmanda harjutusena...Loodan, et selline harjutuste järjekorra improviseerimine kahju ei tee. Ette tänades, Chris

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere. Selline jutt, et teen trenni treeningkava alusel, kuid kas harjutuste järjekord on tähtis? Kava järgi on rinnalt surumine esimesena, kuid ma olen teinud surumist kolmanda harjutusena...Loodan, et selline harjutuste järjekorra improviseerimine kahju ei tee. Ette tänades, Chris

Tavaliselt tehakse raskemad harjutused enne.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

põhimõte on selles, et sa teeksid üldisemad (kükk, surumine jne) ja suurematele lihasgruppidele mõeldud harjutused ennem, kui sa ise ei oska seda vaadata siis tee nii nagu ikkagi seal on. See on sellepärast, et sa ei väsitaks ennast väikeseid lihasgruppe tehes ära ja pärast ei jõuagi neid raskemaid teha.

Muudetud kasutaja [m]iQ poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Nagu mainiti, raskemad harjutused (harjutused kus kasutad suurimaid raskusi) enne, kuid on teine reegel veel (mida peab siis kombineerima kooskõlas esimesega), et kõigepealt peaks tegema harjutused, kus kasutad vabasid raskusi (kang, hantlid). Et siis rinnale kõigepealt surumine kangiga ning siis harjutused hantlitega ning seejärel trenažööriga tehtavad harjutused (seal ikka ka üldiselt raskemad enne).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×