Jump to content
RixRaxPox

Ikka need kõhulihased - kordused

Recommended Posts

Artikkel Amazonist:

Kordused ja seeriad. Reeglina kui tahad välja paistvaid kõhulihaseid, tuleks seerias teha 10-15 kordust, 15-25 kordust massi kasvatamiseks ja lihasvastupidavuse tõstmiseks ja üle 25 korduse, kui tahad lihaseid lihtsalt trimmis hoida ilma massi kasvatamata.

Kui ma teen seerias üle 25 korduse, kas siis ei kasva lihased üldse? Ma olen jõusaalis teind aasta otsa seerias nii palju kai jaksan - alustanud umbes 40 kordusega. Kas nüüd siis selgub et kogu töö on metsas(ma olen tahtnud koguaeg kõhulihaseid rohkem välja saada)?

Kuidas ma treenima peaksin siis, kui ma tahan lihaseid välja saada, 25 kordust ei väsita mind eriti?

Kui ma teen seerias 15-25 kordust, kasvatan lihasmassi, kas siis lihas rohkem välja paistma ei hakka?

Palju küsimusi sai nüüd, aga loodan et keegi targem viitsib vastata neile :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui lihased muutuvad suuremaks - oleks ju loogiline järeldada - hakkvad nad ka paremini väljapaistma.

Massi kasvatamis eesmärk on suurendada lihaseid , mitte seda vedelat rasvaollust mis nende ümber on.

Kui oma keharaskusest jääb väheks on alati võimalik kasutada lisaraskusi.

Soovitan praktiseerida erinevaid harjutusi, muuta korduste arvu ja puhkepauside pikkust , mitte püsida kinni kindlates stampides, selline lähenemine annab mitmekülgseima arengu ja ka kogemuse.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see on statistika aga mingi poole aasta jooksul oled sa iga kuu mingi kõhu teema foorumisse toppind ei aita juba või nende põhjal suudaks sa juba raamatu kirjutada...ära võta asüdamesse aga maailmaS ON TEISIGI LIHASEID

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×