Jump to content
444

mis on mis ?

Recommended Posts

v6ite naerda aga jube segadusse on asi ajand et mis on mis siis ?

mida kasvatab v6i teeb siis proteiin on see on valk ja oeldakse et annab pekki aga siis oeldakse et pekki ei sa treenida lihasteks ok n6us aga kui vaatan trennipoisse kes tarvitavad ainult proteiine on ikkagi jube p6kid .

siis mis teeb kreatiin ja steroid ?

nagu k6ik r22givad nii erinevalt ja pikalt kas saaks t2pselt ja luhidalt .?

t2nud... :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma ei saa aru inimestest, kes lihtsalt ei viitsi normaalselt kirjutada, miks peaks siis keegi viitsima seda jama lugeda, küsimuse välja mõistatama ja sellele vastama?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no ise teen kodus trenni koduste vahenditega ja soon palju aga ei midagi ja siis kui loen nende pulbrite kohta siis ei saa midagi pikast jutust l6pus aru ja kui kusin kohalike j6usaalipoistelt et mida siis keegi tarbib siis k6ik r22givad eri juttu.

tahaks ise ka alustada millegi tarbimisega sellep2rast kusingi.

tahaks kaalust juurde v6tta.

vabandage mul pole t2pit2hti...

Muudetud kasutaja 444 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

vaata proteiin on toit, mis siis sisaldab valku ja valku leidub paljudes toiduainetes. Sinujaoks oleks valk plussiks siis kui sul näiteks ema ei taha sulle kana valmis keeta, et sa sealt saaks valgu koguse kätte saaks siis võtad ja jood selle valgu koksi ära. Ja veel ütlen seda, et kui sind ikka huvitab see lihase kasvatamine siis ma ütleks, et hea oleks jõusaali minna, rääkida seal treeneriga, kes sulle harjutusi näitab, teeb sulle toitumis ja treeningkava. Muidugi võid sa ka siin kodulehel endale tellida. Siis saad sa olla kindel, et sa toitud õieti ja siis on sul mõtet seda valku endale osta.(muidugi pead neid juhiseid täpselt järgima. Jutt sai pikk aga äki said targemaks. Ja muide steroidid unusta igaveseks ja kreatiin jäte tulevikku ja valk ei tekita pekki.

Muudetud kasutaja sandman1111 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
vaata proteiin on toit, mis siis sisaldab valku ja valku leidub paljudes toiduainetes. Sinujaoks oleks valk plussiks siis kui sul näiteks ema ei taha sulle kana valmis keeta, et sa sealt saaks valgu koguse kätte saaks siis võtad ja jood selle valgu koksi ära. Ja veel ütlen seda, et kui sind ikka huvitab see lihase kasvatamine siis ma ütleks, et hea oleks jõusaali minna, rääkida seal treeneriga, kes sulle harjutusi näitab, teeb sulle toitumis ja treeningkava. Muidugi võid sa ka siin kodulehel endale tellida. Siis saad sa olla kindel, et sa toitud õieti ja siis on sul mõtet seda valku endale osta.(muidugi pead neid juhiseid täpselt järgima. Jutt sai pikk aga äki said targemaks. Ja muide steroidid unusta igaveseks ja kreatiin jäte tulevikku ja valk ei tekita pekki.

proteiin = valk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

nimelt olen siis 198cm pikk

soon iga 3 tunni tagant ja portsud on korralikud mitte mingid kr6psud jne ikka kartul puder liha jne

olen toitumise kohta palju uurind ja tean juba et mina juba v2he ei soo.

lihtsalt kuna olen nii pikk siis ikka pole laia kehaehitusega ja tahaks jubedalt juurde v6tta et ikka k2evars oleks nagu k2evars mitte mingi piitsavars.

tean et see on v6imalik aga ei tea mida ja kui palju v6tta.

:rolleyes:

ma v6in siin loll paista ja v6ib-olla olengi aga tahaks ikka et trennist oleks ka kasu

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Steroididest

Anaboolsed androgeensed steroidid (tuntud ka nimetustega „anaboolsed steroidid“ ja „steroidid“) on meessuguhormoonile ehk testosteroonile sarnased ained. Nende kaks peamist toimet on anaboolne toime e skeletilihase kasvatamine ning androgeenne toime e meessuguelundite välja-arendamine.Testosterooni esineb nii mehe kui ka naise kehas, kuid selle hulk on meestel palju suurem. Meditsiinis kasutatakse steroide hormoonravina poiste puberteedi hilinemise korral, rinnavähi ravis ning kehvveresuse raviks AIDSi ja operatsioonide puhul. Hormoonid on ained, mis reguleerivad elundite tööd. Anaboolsed steroidid mõjutavad inimkeha hormonaalset tasakaalu, põhjustades tõsiseid terviserikkeid. Mõned kõrvalnähud võivad olla pöördumatud, see tähendab, et anaboolsete steroidide kasutamise ajal tekkinud terviserikked jäävad püsima kogu eluks.

(www.antidoping.ee lehelt)

Kreatiinist: http://www.powersport.ee/foorum/viewtopic.php?p=47

Proteiinid ehk valgud: http://www.healthilife.ee/raamat/valgud.html Kasutamata enerigia ladestub inimesel rasvana. Ka proteiin(valk) ladestub rasvana kui teda liialt kehale annad.

Muudetud kasutaja Vägivaldur poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Steroididest

Anaboolsed androgeensed steroidid (tuntud ka nimetustega „anaboolsed steroidid“ ja „steroidid“) on meessuguhormoonile ehk testosteroonile sarnased ained. Nende kaks peamist toimet on anaboolne toime e skeletilihase kasvatamine ning androgeenne toime e meessuguelundite välja-arendamine.Testosterooni esineb nii mehe kui ka naise kehas, kuid selle hulk on meestel palju suurem. Meditsiinis kasutatakse steroide hormoonravina poiste puberteedi hilinemise korral, rinnavähi ravis ning kehvveresuse raviks AIDSi ja operatsioonide puhul. Hormoonid on ained, mis reguleerivad elundite tööd. Anaboolsed steroidid mõjutavad inimkeha hormonaalset tasakaalu, põhjustades tõsiseid terviserikkeid. Mõned kõrvalnähud võivad olla pöördumatud, see tähendab, et anaboolsete steroidide kasutamise ajal tekkinud terviserikked jäävad püsima kogu eluks.

(www.antidoping.ee lehelt)

Kreatiinist: http://www.powersport.ee/foorum/viewtopic.php?p=47

Proteiinid ehk valgud: http://www.healthilife.ee/raamat/valgud.html Kasutamata enerigia ladestub inimesel rasvana. Ka proteiin(valk) ladestub rasvana kui teda liialt kehale annad.

suured t2nud :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Järelikult oled käinud jõusaalis pesemas, mitte trenni teinud:)

kuule kui sa oleks minuasemel siis sa teaks kui raske on kahemeetrisel ennast ''lespumbata. :rolleyes:

ja ma sain juba endale vajaliku info mida tahtsin.

hakkan k6vasti proteiini sooma kuna pekki mul sellise pikkusejuures ei tule sest keha kasutab niikuinii k6ik 2ra.

Muudetud kasutaja 444 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Aga kui ma söön normaalselt, et hommikul sysikaid korralikult siis lõunal yks praad ja õhtul natuke vähem aga ka sellist korraliku mitmekesist toitu kas ma ei peaks siis proteiini jurde sööma ?? (ja keegi yritas mulle pikalt seletada et proteiin teeb impoks mis tundub suht naljakas minumeelest a se ei le tõsi või mis ? )

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ja keegi yritas mulle pikalt seletada et proteiin teeb impoks mis tundub suht naljakas minumeelest a se ei le tõsi või mis ?

Siis sa peaksid juba impo olema...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Selle teooria kohaselt kulturistidel ei peaks siis üldse tõusma ju :rolleyes:

Mitte ainult kulturistidel :ph34r: . Mitte kellelgi ju, kõik saavad toidust valku ikka . Huvitav teooria see ikka :D .

Aga kui sa oled juba paar aastat trenni teinud, siis võid hakkata võtma peale trenni sheiki süsivesikud+ valgud + kreatiin. See aitab kindlasti massi kasvatamisele kaasa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
kuule kui sa oleks minuasemel siis sa teaks kui raske on kahemeetrisel ennast ''lespumbata. :ph34r:

ja ma sain juba endale vajaliku info mida tahtsin.

hakkan k6vasti proteiini sooma kuna pekki mul sellise pikkusejuures ei tule sest keha kasutab niikuinii k6ik 2ra.

mina olen sust täpselt 2cm lühem ja tean täpselt, kui raske on 2 meetrisel end pumbata. Ja nii küll mõelda ei saa, et pekki ei tule. Pikkus ei mängi siin nii olulist rolli. Loomulikult tuleb igas pikkuses inimesel pekki, kui end ei liigutata. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no ise teen kodus trenni koduste vahenditega ja soon palju aga ei midagi ja siis kui loen nende pulbrite kohta siis ei saa midagi pikast jutust l6pus aru ja kui kusin kohalike j6usaalipoistelt et mida siis keegi tarbib siis k6ik r22givad eri juttu.

tahaks ise ka alustada millegi tarbimisega sellep2rast kusingi.

tahaks kaalust juurde v6tta.

vabandage mul pole t2pit2hti...

Steroidid unusta kohe ära.

See on ebaseaduslik sit*

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×