Jump to content
kuuliks

mõõdud/lihased/kaal

Recommended Posts

Kuidas on see võimalik, et mõõdud kaovad, ainevahetus ka normaalne, kuid kaal väga aeglaselt või üldse mitte? Kas kaalu hoiavad lihased (neid on juurde tulnud) või kuidas seda siiski alla saada?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kuidas on see võimalik, et mõõdud kaovad, ainevahetus ka normaalne, kuid kaal väga aeglaselt või üldse mitte? Kas kaalu hoiavad lihased (neid on juurde tulnud) või kuidas seda siiski alla saada?

No lihastel on täheldatud siuke imelik komme pekist rohkem kaaluda.

A sa võid trenni vähendada ja end pekise(ma)ks süüa.Siis sa olla samas kaalus tunduvalt suuremate mõõtudega, :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sa käid ju shapingus nagu ma varasematest postidest aru olen saanud? Selle trenniga nüüd küll palju lihast ei tule. Oled oma keha lihtsalt trimmi ajanud, ma eeldan. Tahad olla lihtsalt kont, et siis kaalud vähe? Lase sellest kaalunumbrist lahti, vaata peeglisse ja tegutse selle järgi, et sealse pildiga rahul oleksid.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mõlemat.

Kui vaadata täiesti objektiivselt,siis mida annab sulle kaalunumber?Tegelikult mitte midagi,peegelpilt annab palju rohkem.

Palju sa üldse kaalud,kui tohib küsida?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Milles see probla on :rolleyes: kui kaal seisab, siis rasv väheneb ja pilt selgineb, mida sa peeglist näed. Lihased muutuvad nähtavamaks. Kui aga eesmärk iga hinna eest massi koguda, siis palun........ ,lisa 1000 cal päevas ja muutudki suuremaks ja varsti näed välja nagu pudel poeletis :ph34r: Ja kui ma nüüd õieti aru olen saanud, siis jõukat sa kasuta, ega siis musklid kasva ka :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milles see probla on :rolleyes: kui kaal seisab, siis rasv väheneb ja pilt selgineb, mida sa peeglist näed. Lihased muutuvad nähtavamaks. Kui aga eesmärk iga hinna eest massi koguda, siis palun........ ,lisa 1000 cal päevas ja muutudki suuremaks ja varsti näed välja nagu pudel poeletis :ph34r: Ja kui ma nüüd õieti aru olen saanud, siis jõukat sa kasuta, ega siis musklid kasva ka :D

Ega ta kaalu suurendada ei tahtnud ju,ikka vähendada :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ega ta kaalu suurendada ei tahtnud ju,ikka vähendada :D

Ok minu viga oli. Aga ikkagi ma aru saa, millised mõõdud sul siis kaovad. Kui rasva arvelt mõõdud kaovad, siis milles probleem :rolleyes: Või tahad ka lihaste arvelt kaalu alandada. Ja mingit kindlat nr pole mõtet taga ajada. Kui kuskilt lugesid, et sinu pikkusele vastab mingi kindel kaal, siis see suht jama. See oleneb paljudest asjadest. Näiteks mulle öeldakse kah, et sa kaalud mingi 90-95 kg. Aga tegelt kaalun 85 aint. Kuna mul on kont peenike, siis olen kerge. Teine vend kõrval aga paistab must väiksem aga kaalub tunduvalt rohkem samas. Ja reeglina mingid kindlad nr on antud inimeste kohta, kes trenniga tegele :ph34r:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Milles see probla on :rolleyes: kui kaal seisab, siis rasv väheneb ja pilt selgineb, mida sa peeglist näed. Lihased muutuvad nähtavamaks. Kui aga eesmärk iga hinna eest massi koguda, siis palun........ ,lisa 1000 cal päevas ja muutudki suuremaks ja varsti näed välja nagu pudel poeletis :ph34r: Ja kui ma nüüd õieti aru olen saanud, siis jõukat sa kasuta, ega siis musklid kasva ka :D

Oled valesti aru saanud.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui kaal ei alane, siis ei kaota ei lihaseid ega rasva, järelikult mõõdud ka ei vähene.

Teine võimalus on on kaotad rasva ja samal ajal kasvab lihas, kaal seisab ja mõõdud vähenevad.

Aga kaalunumbri pärast ei ole mõtet pead valutada, nagunii naised ju valetavad seda kogu aeg :rolleyes: Kui sulle ka oma kaal ei meeldi, aga figuur on okei, siis ütle ka teistele 10 kilo vähem ja pole probleemi. Kui sa oled vormis, siis usutakse küll.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×