Jump to content
Ardivaba

5-Methyl-7- Methoxyisoflavone

Recommended Posts

Okei :ph34r:. Sain kõik vastused mida lootsin saada, tänud. Eks ma siis üritan oma söömist parandada. Aktivist :D....arvad sa tõesti ,et lähen kuhugi trepi peale kodust kaasa võetud kartuliputru sööma? (Koolis) :D.

Sööklas sai siis täna mingit kana asjandust, salatit ja kartulit (y). Et jah...

Kuskil keegi ütles ,et võtan 5 korda päevas valke...ei ole nii otseselt õelnud aga nii võis mõni välja lugeda küll...siiani olen võtnud valke hommikul, päeval (Kell 4-6) ja õhtul enne magama minekut ja trenni päevadel siis hommikul, enne trenni, pärast trenni ja õhtul...eks ma jätan selle mõttetu valgu söömise ka ära.

Tänud :rolleyes:

Muudetud kasutaja Ardivaba poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei :ph34r:. Sain kõik vastused mida lootsin saada, tänud. Eks ma siis üritan oma söömist parandada. Aktivist :D....arvad sa tõesti ,et lähen kuhugi trepi peale kodust kaasa võetud kartuliputru sööma? (Koolis) :D.

Sööklas sai siis täna mingit kana asjandust, salatit ja kartulit (y). Et jah...

Kuskil keegi ütles ,et võtan 5 korda päevas valke...ei ole nii otseselt õelnud aga nii võis mõni välja lugeda küll...siiani olen võtnud valke hommikul, päeval (Kell 4-6) ja õhtul enne magama minekut ja trenni päevadel siis hommikul, enne trenni, pärast trenni ja õhtul...eks ma jätan selle mõttetu valgu söömise ka ära.

Tänud :rolleyes:

asi ei ole mitte valgu mõtetuses vaid ülejäänud toitumises

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Okei :ph34r:. Sain kõik vastused mida lootsin saada, tänud. Eks ma siis üritan oma söömist parandada. Aktivist :D....arvad sa tõesti ,et lähen kuhugi trepi peale kodust kaasa võetud kartuliputru sööma? (Koolis) :D.

Ja why not? Ma käin tööl ja sõidan tihti palju ringi, palju tuleb ette nö põlve otsas autos söömist, aga isegi korra on nii olnud, et muud kohta polnud varjumiseks, kui naiste wc- aga mis vahet seal on lõppude lõpuks...:rolleyes: . Vahet pole, kus, kui kell kukub, siis tuleb leida võimalus, muidu pole asjal lihtsalt pointi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Mina ei suutnud mitte kuidagi välja lugeda tema mainitud kolmest sheigist päevas viite sheiki.

Ja kui pole ikka võimalust kas siis kodus, või kodunt eemal korralikku toidukorda saada, siis väikene toidukorra asendaja valgukoksi näol ei tee mitte paha. Kerge kaasas kanda, mugav teatud ajal tarbida. Aga jah ikkagi, kui juba läheb oma 5-6 korda päevas söömiseks, siis peaks ikka vähe jälgima ka, et mis sisse sööd.

"Tänud vastuste eest. Nii ,et ainult 3x päevas valgu võtmisest ei piisa? Võtan Hera80 hommikul, keskpäeval ja enne magamaminekut...treeningu päevadel võtan enne trenni ja pärast trenni ka."

Noh kui tavaliselt hommikul,keskpäeval ja enne magamaminekut võtab valgupulbrit ning trennipäevadel enne ja peale trenni siis minu matemaatika annab küll vastuseks 3+2 = 5 korda .

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No misasja :rolleyes:. Trenni päevad: Esmasp. Kolmap. Reede nendel päevadel võtan hommikul valke, enne trenni, pärast trenni ja õhtul (Trenn on kell 5). Teisip., Neljap., Laup., Pühap. võtan Hommikul, Kell 5-6, Õhtul (Nagu lugesin pole sellel mõttet...olen nüüd peale selle teema algatamist korralikult toituma ka hakanud (y).

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No misasja :ph34r:. Trenni päevad: Esmasp. Kolmap. Reede nendel päevadel võtan hommikul valke, enne trenni, pärast trenni ja õhtul (Trenn on kell 5). Teisip., Neljap., Laup., Pühap. võtan Hommikul, Kell 5-6, Õhtul (Nagu lugesin pole sellel mõttet...olen nüüd peale selle teema algatamist korralikult toituma ka hakanud (y).

Mina võtan ainult peale trenni valgusheigi. Ikka vaja õigest toidust valgud kätte saada mitte päevad läbi ainult kokse juua ja siis vahest võileib. Ma kujutan ette kuidas selline toitumine peaks maole ja ma ei tea millele veel mõjuma. :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No misasja :rolleyes:. Trenni päevad: Esmasp. Kolmap. Reede nendel päevadel võtan hommikul valke, enne trenni, pärast trenni ja õhtul (Trenn on kell 5). Teisip., Neljap., Laup., Pühap. võtan Hommikul, Kell 5-6, Õhtul (Nagu lugesin pole sellel mõttet...olen nüüd peale selle teema algatamist korralikult toituma ka hakanud (y).

4 korda päevas on kindlasti liiga palju. Hommikul ei ole sul vaja mingit sheiki. Söö tavatoitu. Enne trenni pole ka tingimata vajalik, söö kodus normaalset toitu. Pärast trenni võiks võtta sheigi süsivesikutega. Õhtul ei pea ka mingit sheiki jooma. Söö kohupiima näiteks või midagi muud valgurikast.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×