Jump to content
Ardivaba

5-Methyl-7- Methoxyisoflavone

Recommended Posts

5-Methyl-7- Methoxyisoflavone

all_american_5_methyl_7_methoxyisoflavone.gif

Toote link

„Methoxy” on anaboolse toimega toode, mis on uuringutes näidanud end sama anaboolsena, kui steroidid, kuid ilma negatiivsete kõrvalmõjudeta. Katsetel on täheldatud 2-3 kg lihasmassi juurdekasvu kõigest paari nädalaga. „Methoxy” parandab ka valgusünteesi ning seetõttu kasutatakse oluliselt enam valke ära just lihaskasvuks. Keelealusel manustamisel läheb „Methoxy” vereringesse 30-60 sekundiga.

Tere,

Et siis kas toode võib tulla kasuks arvestades seda ,et olen käinud pea aasta jõusaalis (Pole kava järginud vms siiani) Valke ja Süsivesikuid olen võtnud pool aastat...et ma ei tea kui oluline see informatsioon on arvestades küsimust.

On tõsi ,et kõrvalmõjud puuduvad ja kui lõpetan toote kasutamist, mu lihased suudavad ilma selleta uuesti arenema hakata vms? Kõik need spets asjad on alles tume maa minujaoks ja loodan ,et leian siit vastuse.

Muudetud kasutaja Ardivaba poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma arvan et paar aastat toitumiskava ja trennikavaga, siis võid pikemate nimetustega ainete poole vaadata, nagu see...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ütlen sulle niipalju, et ta ei tee palju midagi kui sa ei järgi söömist korralikult. Samuti kõik oleneb ka organismist. Näiteks apteekist ostetavad vitamiinid ei pidavat paljude inimeste organism üldse vastu võtma.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ütlen sulle niipalju, et ta ei tee palju midagi kui sa ei järgi söömist korralikult. Samuti kõik oleneb ka organismist. Näiteks apteekist ostetavad vitamiinid ei pidavat paljude inimeste organism üldse vastu võtma.

tõsi, kui toitumine paigast ära, siis pole millestki lihast ehitada, kui trenn paigast ära, siis pole põhjust, miks lihas kasvama peaks. Alles peale seda võib muudele variantidele mõelda

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Olen proovinud. Selleks, et üldse mingit mõju tunda, peavad muud asjad ikka korralikult paigas olema ning kogemusi ja teatud lihasmassi ka omama.

Tuttavad võistlejad on kasutanud ja enamus kiidab- lööb lihase hommikuks nö täis, toob sooned välja.

Arengu ja lisamõjude koha pealt- mulle esimene pudel mõjus mõnusalt, teisega tulid seljale paari päevaga vinnid ja jätsin pooleli- ju siis polnud õige hetk võtmiseks :rolleyes:

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Tänud vastuste eest. Nii ,et ainult 3x päevas valgu võtmisest ei piisa? Võtan Hera80 hommikul, keskpäeval ja enne magamaminekut...treeningu päevadel võtan enne trenni ja pärast trenni ka.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Varem jõin kohvi 3-5 korda päevas kuid kui kuulsin ,et see viib kaltsiumi ja muid asju verest välja...nüüd joon 1-2 tassi päevas kohvi aga noh...see on suht offtopic.

Ma söön tõsiselt vähe midagi toitvat...vahest hommikul maisihelbeid piimaga ja koju tulles võileiba...vahest mingit kartuli värki koos lihaga. Aga mis oleks vastus minu küsimusele? Sellest valgu kogusest ei piisa? On vaja veel midagi?

Muudetud kasutaja Ardivaba poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tänud vastuste eest. Nii ,et ainult 3x päevas valgu võtmisest ei piisa? Võtan Hera80 hommikul, keskpäeval ja enne magamaminekut...treeningu päevadel võtan enne trenni ja pärast trenni ka.

Milleks sulle valk 3x päevas?? Valku vajad ainult peale trenni, ülejäänud aegadel pead sööma korralikku tavatoitu (mitte võileibu ja helbeid jms jama), nendel aegadel ei ole sul vaja, et valk kiiresti imenduks, vastupidi. Hommikul korralik söök, lõuna ajal söök, siis trenn, shake, siis õhtusöök korraliku süsivesikuga ja siis kui magamaminek hilja peale jääb, võid veel ühe sheigi nt piimaga teha (imendub aeglasemalt)

Sul ei ole mõtet neid lisandeid üldse niimoodi sisse lahmida enne kui söömist paika ei saa. Raiskad ainult palju raha ja lihas ikkagi ei kasva. Telli parem omale toidukava koos lisandite soovitustega ja siis juba mingi aja pärast vaata, kuidas keha reageerib ja äkki vaja veel midagi lisaks võtta.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Sul ei ole mõtet neid lisandeid üldse niimoodi sisse lahmida enne kui söömist paika ei saa. Raiskad ainult palju raha ja lihas ikkagi ei kasva. Telli parem omale toidukava koos lisandite soovitustega ja siis juba mingi aja pärast vaata, kuidas keha reageerib ja äkki vaja veel midagi lisaks võtta.

100% tõsi. Toitumiskava on pikaajaline investeering ja väga tulus, isegi kasutan praegu seda.

OSTA TOITUMISKAVA

(Tervitused Marekile ka)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Võtsin pudeli ära, ei saand küll aru, et oleks midagi teind.

Edit: Kirjutasin kogemata venna nime alt, minu kasutaja on zwen

Muudetud kasutaja zander14 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Võtsin pudeli ära, ei saand küll aru, et oleks midagi teind.

Edit: Kirjutasin kogemata venna nime alt, minu kasutaja on zwen

kava ja toitumine oli korral seda tarbides ? ma ise arvan et ega ta mingi imerohi ei ole et manustad ja käid koolis kehalises ja midagi muudab

a no midagi kindlat ma ise ütlema ei hakka kuna pole ise seda proovinud

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Toidukava...ma ei tea kui mõtekas see minu jaoks praegu oleks...ma ei saa 100% oma ajast oma toidu üle otsustada...alustades juba sellest ,et käin koolis ja sööklas on ka vahest ebatoitvad toidud söögiks...(makaronid ntx). Aga mida soovitate siis ikkagi süüa? Mune, palju liha...mingeid putre?

Muudetud kasutaja Ardivaba poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Toitumis kava...ma ei tea kui mõtekas see minu jaoks praegu oleks...ma ei saa 100% oma ajast oma toidu üle otsustada...alustades juba sellest ,et käin koolis ja sööklas on ka vahest ebatoitvad toidud söögiks...(makaronid ntx). Aga mida soovitate siis ikkagi süüa? Mune, palju liha...mingeid putre?

lase koostada toidukava, ja vähemalt ürita selle järgi toituda. parem ikka kui niisama lahmida.. lugeda ja uurida ja ise koostada sa niikuinii ise ei viitsi

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mõtlesin jah toidukava...ma võiksin selle täiesti vabalt koostada kui ma teaks mida ma selle kava sisse peaksin panema :rolleyes:.

seda sa siin foorumis küsides küll teada ei saa:)

pliiats-paber kätte ja kribinal-krabinal artikleid lugema esilehelt, artiklite ühine nimetaja oleks toitumine

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No mõtlesin jah toidukava...ma võiksin selle täiesti vabalt koostada kui ma teaks mida ma selle kava sisse peaksin panema :rolleyes:.

Nojah, ei tahaks kehvasti öelda, aga kujutan ette milline see sinu enda tehtud toitumiskava välja näeb, kui sa juba praegu võtad vahel 5 x päevas valku pulbrikujul. Lisad siis tsipa glükoosi ja linaseemne või kalaõli juurde ja tehtud w ???

Ja seda, et toitumiskava ei ole mõtet tellida, aga sellist edasijõudnutele mõeldud lisandit on mõtet tarbima hakata ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
...kui sa juba praegu võtad vahel 5 x päevas valku pulbrikujul....

Mina ei suutnud mitte kuidagi välja lugeda tema mainitud kolmest sheigist päevas viite sheiki.

Ja kui pole ikka võimalust kas siis kodus, või kodunt eemal korralikku toidukorda saada, siis väikene toidukorra asendaja valgukoksi näol ei tee mitte paha. Kerge kaasas kanda, mugav teatud ajal tarbida. Aga jah ikkagi, kui juba läheb oma 5-6 korda päevas söömiseks, siis peaks ikka vähe jälgima ka, et mis sisse sööd.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kõige efektiivsemad vahendid lihaskasvuks on riis, kartul, pudrud, looma-, kala-, kanaliha, juurviljad, värsked salatid, puuviljad, korralik leib, vesi, aegajalt korralik supp on seedimisele väga hea...

Kui vastavatest asjadest ei saa kõike vajaliku kätte võib vaikselt edasi vaadata vitamiine, õlisid, valgupulbreid, erinevaid süsivesikuid taastumiseks...

Hiljem kui areng jääb pidama, võib vaadata selliste mänguasjade poole nagu eelpool nimetatud...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×