Jump to content
444

loomavalk tari

Recommended Posts

s6ber saaks seda valku mida liha sisse pannakse lihakombinaadis kas seda saaks ka tarbida ja kuidas siis see m6juks kas samamoodi nagu poeomad ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Keegi peab alati esimesena proovima! :)

Ise küll midagi suhu ei paneks, mida nad seal kombinaadis kasutavad.

Vorsti ka mitte... miljoon subainet sees.

Muudetud kasutaja Karu poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

LOL@"see valk mida liha sisse pannakse"

Igatahes... kui sa mõtled lisavalku, mida VORSTI sisse pannakse, siis see on soja ja see on JUBEDA maitsega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

miks siis ?

ja kas nii tasub teha et teen mingi trennipausi sisse n2iteks kaks kuud siis ainult soon ja soon ja iga p2ev n2iteks lusikat2is seda valku piimaga et juurde v6tta korralikult ja siis hakkaks trenniga uuesti pihta ?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
miks siis ?

ja kas nii tasub teha et teen mingi trennipausi sisse n2iteks kaks kuud siis ainult soon ja soon ja iga p2ev n2iteks lusikat2is seda valku piimaga et juurde v6tta korralikult ja siis hakkaks trenniga uuesti pihta ?

Võid ka trennipausi 2 aastat teha, siis jõuad ennast ikka korralikult suureks süüa selle valguga. :)

Ma arvan, et sa ei pea üldse seda jama omale sisse ajama, söö harilikku toitu, mis palju valku sisaldab, pole mingi probleem päevas 200-250 g valku tavatoidust saada.

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

ma olen ise 198cm pikk ja p2ris raske on trennitehes siis tavalise toiduga juurde v6tta.

soon korralikult iga 3 tunni tagant aga ega sellest palju abi ole ..

sellep2rast m6tlesingi et teeks pausi ja prooviks niisama valku suua .

Muudetud kasutaja 444 poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Sel juhul võtad juurde ainult pekki ju, on seda vaja? Kui peki arvelt tahad juurde võtta, siis ei pea eriti üldse valku sööma, võib ka ohtralt süsivesikuid ja rasvu. :) Palju sa ööpäevas kaloreid sööd, või ei ole toitumine nii täpne, et kaloreid tead?

Muudetud kasutaja Capricorn poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
s6ber saaks seda valku mida liha sisse pannakse lihakombinaadis kas seda saaks ka tarbida ja kuidas siis see m6juks kas samamoodi nagu poeomad ?

See on tõenäoliselt sojavalk(taimne) mida vorstide sisse pannakse. Sellist s....a ei söö koerad ka. Tead lauset - oled see mida sööd!

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

see on kindlasti loomavalk ja s6bral isa loomaarst ja utles et see ei teeks inimesele midagi.

ja kas siis kui ma pekine oleks kas siis sellest p2rast lihaseid ei saa pumbata w ? :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
see on kindlasti loomavalk ja s6bral isa loomaarst ja utles et see ei teeks inimesele midagi.

ja kas siis kui ma pekine oleks kas siis sellest p2rast lihaseid ei saa pumbata w ? :)

Kle, milleks on vaja liha sisse panna veel loomavalku ;) , kes see lammas sellist lollust veel teeb. See on seal soja, võta või jäta :(

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

no arva mis tahad aga mulle v2hemalt nii oeldi ja see ise teeb ka seda liha seal ...

aga vahet pole enam sain teada mis teada oli vaja saada.

suured t2nud !

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×