Jump to content
intsu007

kuidas mõjub

Recommended Posts

5x päevas ainult piimatooteid? mis selle eesmärk oleks?

isegi vasikad hakkavad üks hetk rohtu sööma

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
5x päevas ainult piimatooteid? mis selle eesmärk oleks?

isegi vasikad hakkavad üks hetk rohtu sööma

ma ei küsinud et kas ära tüütab, ma tahtsin teada et kas midagi juhtub siis arenguga, vb sulle ei meeldi aga mulle meeldib :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
igatahes mu päeva menüüs on kaks pakki 0,1%-ilist kohupiima ja ma saan sealt juba kätte 90g valku

Valk pole ju ainus, mida Sa arenguks ja heaks terviseks vajad.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Kui ma ei eksi, siis Marek Kalmus kusagil vist kirjutas, et algul sõi väga palju mune (munavalgeid) ja sai enamuse valgust nendest. Esialgu oli ka areng, kuid mingil maal aeglustus (peatus) ning siis hakkas sööma valku erinevatest allikatest (muna, liha, piimatooted, kala, tatar...) ja olukord muutus paremaks.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui ma ei eksi, siis Marek Kalmus kusagil vist kirjutas, et algul sõi väga palju mune (munavalgeid) ja sai enamuse valgust nendest. Esialgu oli ka areng, kuid mingil maal aeglustus (peatus) ning siis hakkas sööma valku erinevatest allikatest (muna, liha, piimatooted, kala, tatar...) ja olukord muutus paremaks.

ma sain oma vastuse kätte, miks vahepeal mul areng aeglustub, ma pole ammu liha ja kala söönud :)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Valgul ja valgul on vahe. Kui pidevalt süüa üht tüüpi valke, siis jääb kehal saamata kõik muud vajalikud valgud. Selle tulemusena areng peagi peatub. Samuti on tarvis erinevaid süsivesikuid ja rasvu.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×