Jump to content
MEE

vere ja piima joomine

Recommended Posts

no 15 aastase jaoks on paljud asjad siin maailmas rasked..

Booyaka! :D

Aga krt see vereteema hakkas mindki nüüd huvitama.

Ütleme nii, et kodus üksi just esimest klaasi alla ei ajaks, kuid koos "back to roots" meestega paneks isegi! ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Booyaka! :D

Aga krt see vereteema hakkas mindki nüüd huvitama.

Ütleme nii, et kodus üksi just esimest klaasi alla ei ajaks, kuid koos "back to roots" meestega paneks isegi! :P

irwe, ok ... ma arvan, et ma oleks ka üks nendest kes prooviks aga probleem pigem selles, kust verd saada :P (see teema läheb jube kahtlaseks) ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Minu viga oli, lasin kiirelt aeroobset sormedele, ja siis tuleb usna loetamatu tekst. Praegu pole aga tapitahti klaviatuuril, siis pole ka just hea lugeda. Seega, jatke MEE rahule :D Ega mul midagi sisukat oelda polnudki, ma pole kunagi verd joond, aga vampiirifilmides olen nainud, et juuakse peekrist.

vot see on õige suhtumine, kui kõikidel siin foorumis oleks selline suhtlemine poleks adminne üldse vajagi ;)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
irwe, ok ... ma arvan, et ma oleks ka üks nendest kes prooviks aga probleem pigem selles, kust verd saada ;) (see teema läheb jube kahtlaseks) :D

Inimverega läheks raskeks,kuid teiste loomade verd saab näiteks lihakombinaadist,kui on seal tutvusi.Või kui sul on m6ni tuttav talumees.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No aga mehed saame kokku mõni päev... ja lähme kombinaati vargile! ;)

Mis neid tutvuseid siis enam vaja! Kõik suured mehed ju, kus see üks valvur meile vastu saab...

Kui tuleb nii 4-5 jõmmi tigeda näoga ja hüüavad, et nad tahavad VERD, VERD! :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
No aga mehed saame kokku mõni päev... ja lähme kombinaati vargile! :D

Mis neid tutvuseid siis enam vaja! Kõik suured mehed ju, kus see üks valvur meile vastu saab...

Kui tuleb nii 4-5 jõmmi tigeda näoga ja hüüavad, et nad tahavad VERD, VERD! :P

irwwwwwwwwwwwwwwwwwwww :D;):P teeme ikka nii, et me VERD varastama ei lähe, pärast ei jõua ametivõimud ära naerda :o

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

No SL Õhtulehe esileht on meile igal juhul garanteeritud! ;)

Olgu see siis "Viis ambaali käisid lihakombinaadis verevargil!"

Või kui ei varasta, siis "Lihakombinaadi direktor toibumas verejanuliste parõõgade hullumeelsest telefonikõnest: kahtlased mehed tahavad saada suuremas koguses VÄRSKET VERD, et seda juua!"

:D Oh seda au ja kuulsust...

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Noonii! ;)

Tegin siis pulli ära ja kirjutasin MAAG Lihatööstusele ilusa kirjakese,

pöördusin hästi viisakalt ning rääkisin läbi lillede...

Vastus siin:

Tere!

Meie ettevõte ei tegele loomade tapmisega.

Ei saa Teid aidata.

Kalev Kants

As Maag Lihatööstus

Kuidagi hästi suurelt oli see vastus mulle kirjutatud... :D Ehmatasin teise ära vist.

Seega MEE, kas mõnda tapamaja tead? :P

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Noonii! ;)

Tegin siis pulli ära ja kirjutasin MAAG Lihatööstusele ilusa kirjakese,

pöördusin hästi viisakalt ning rääkisin läbi lillede...

Vastus siin:

Tere!

Meie ettevõte ei tegele loomade tapmisega.

Ei saa Teid aidata.

Kalev Kants

As Maag Lihatööstus

Kuidagi hästi suurelt oli see vastus mulle kirjutatud... :D Ehmatasin teise ära vist.

Seega MEE, kas mõnda tapamaja tead? :P

Ma tean kindlalat,et RLK tegeleb loomade tapmisega.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Ma tean kindlalat,et RLK tegeleb loomade tapmisega.

Ehk siis Rakvere Lihakombinaat?

...Võimalik, sest tuli ka teine meil teiselt mehelt sealt MAAGist, kes kirjutas, et neil endal puudub tapatsehh, seega kahjuks ei saa meile verd anda.

:) Marunaljakas on tegelikult mõelda, mida ise mõtleks, kui keegi verd isiklikuks tarvitamiseks tahaks..

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

mongolid mongoliteks - mina olen kuulnud mingit linnalegendi nsv-ajal keskturul töödanud tapamaja/lihamüügikoha mingist grigoorist, kes oli ka loomavere peal omale hirmsad lihased voolinud:) äkki tasub sealt vaadata... kuigi ise jätan vahele, aga niidiots kohalikele vampiiritapjatele:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
no toores liha on tavaline, sellest ma ei rääkinudki. Vere ja piima koosluse kontseptsioon huvitas aga küll :D

toores liha? :D:P kes, kus, miks nii sööb ja milline toores liha see süüa kõlbab?

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Ma usun ka et toore lihaga ei tasu mängida, võid sealt saada omale sellised parasiidid ,et anna olla :D

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Tere hommikust

Mul tekkis seoses spartalaste dieedi uurimisega küsimus, et kas on kogemusi või on teoreetilisi teadmisi sellisest tegevusest?

Nimelt ida pool meist ja ka aafrikas kasutatakse seda võimalust, st muula (pulli) -veri segatakse pastöriseermata piimaga ja pidi olema väga tervislik.

Kommentaare? :D

BW Muul ei ole pull, vaid hobuse ja eesli ristand. Ja juhul, kui sa mõtlesid isast muula, siis peaks kasutama sõna täkk.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
toores liha? :D:P kes, kus, miks nii sööb ja milline toores liha see süüa kõlbab?

söövad ja veel kiidavad ka...:D

böff?!

endale muidugi maitseb toores kala riisi sisse keeratud ehk siis rahvakeeles sushi ja eestikeelne sõna on susjokk (ise mõeldud, võib kasutada, maksma ei pea:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×