Jump to content
LB

Õige treenimine

Recommended Posts

Probleem on selles, et ma tahan teada ega ma liga palju trenni ei tee, või valesti kui ma tahan piisavalt kiiresti pekist vabaneda :rolleyes:

trennikava on siis selline :

1. Esmaspäev-hommikul kehalise kasvatuse tund ja õhtul 1:30 kuni 1:45 kickboxi

2.Teisipäev- kas puhkan, või kui jõudu on siis sõidan rattaga 60 kuni 80km.

3.Kolmapäev-päeval kehalise tund ja õhtul jälle kickbox

4.Neljapäev, reede, laupäev-jõusaal

Pühapäeval siis puhkan.Jõusaalis teen iga kord mingi kava j2rgi mis seina peal on nii, et yks päev rind, järgmine päev triitseps ja viimane päev biitseps ja vb ka õlg.Iga jõusaali alguses teen 30 kuni 45 minutit kas jooksu või sõudmist.Trenni lõpus teen kõhulihaseid (4x50 keretõstet ja 4x25 jalatõsteid rippes).Jõusaali trenni teen väikeste raskustega ja rohkem tehnikaliselt et oleks jõudu aeroobset teha ja joosta ja värki.

Toitumine ka eriti korras pole, aga tahaks võimalikult kiiresti kaalu alandada, sest praegu on umbes 8 kuuga 30 kilo läinud ja nyyd kaal 95.Mõtlesin et see või ka oluline olla.... :D

Tänan siis ette heade nõuannete eest .

Muudetud kasutaja LB poolt

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Okei...eks ma teen siis mingit üldfüüsilist kava...praegu just jõudsin jõukast ...tegin tund ujumist ja tund jooksu soojenduseks, siis triitsepsit ja jalgu....kõhtu ka loomulikult. Peale trenni jõin viinamarjamahla, sest eile lugesin siit foorumist et pidi hästi lihaseid lõdvestama a noh nüüd on hoopis süda väga paha ja metsik väsimustunne, ei tea mis sellel viga oli :S

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Probleem on selles, et ma tahan teada ega ma liga palju trenni ei tee, või valesti kui ma tahan piisavalt kiiresti pekist vabaneda :rolleyes:

trennikava on siis selline :

1. Esmaspäev-hommikul kehalise kasvatuse tund ja õhtul 1:30 kuni 1:45 kickboxi

2.Teisipäev- kas puhkan, või kui jõudu on siis sõidan rattaga 60 kuni 80km.

3.Kolmapäev-päeval kehalise tund ja õhtul jälle kickbox

4.Neljapäev, reede, laupäev-jõusaal

Pühapäeval siis puhkan.Jõusaalis teen iga kord mingi kava j2rgi mis seina peal on nii, et yks päev rind, järgmine päev triitseps ja viimane päev biitseps ja vb ka õlg.Iga jõusaali alguses teen 30 kuni 45 minutit kas jooksu või sõudmist.Trenni lõpus teen kõhulihaseid (4x50 keretõstet ja 4x25 jalatõsteid rippes).Jõusaali trenni teen väikeste raskustega ja rohkem tehnikaliselt et oleks jõudu aeroobset teha ja joosta ja värki.

Toitumine ka eriti korras pole, aga tahaks võimalikult kiiresti kaalu alandada, sest praegu on umbes 8 kuuga 30 kilo läinud ja nyyd kaal 95.Mõtlesin et see või ka oluline olla.... :D

Tänan siis ette heade nõuannete eest .

Nädalas peaks olema kaks puhkepäeva, muidu ei taastu ja kaob ka motivatsioon. Ja treeningul tuleb alati maksimaalselt pingutada, muidu jääb treeningu efektiivsus madalaks. Suure kehakaalu pärast tee rohkem sõudmist ja sõida jalgrattaga, säästad põlvi.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Enne trenni rasvapõletust tehes põletad ära süsivesikud, mida oleks vaja tegelikult trennis lihastel energiaks kasutada. Proovi teha kas muul päeval või siis enne trenni nii vara, et jõuad vahepeal korra süüa.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides
Kui päevas üks lihas teha , siis ei ole ju palju.

Sõltub tasemest. Mina näiteks ei jõua teha kolm päeva jutti, isegi kui teen erinevaid lihaseid. Lihtsalt närvisüsteem ei kannata seda pingutust välja.

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Otsus oli must-valgel selle ära öelnud oma raamatus, et ära tee 3 järjest..

tee vaheldust ikka nii aeroobsete kui vabade päevadega, oled värskem ja tahtmist on rohkem:)

Jaga seda postitust


Viita postitusele
Jaga teistes saitides

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now

  • Viimati Sirvimas   0 liiget

    Ühtegi registreeritud kasutajat ei vaata seda lehte.

×